Anket Doldur 50 TL Değerinde Akaryakıt Çeki Kazan!

Anket Doldur 50 TL Değerinde Akaryakıt Çeki Kazan! (Her 50. Kişiye)

Anket Doldurarak 50 TL Değerinde Akaryakıt Çeki Kazanabilirsiniz!
Zaman zaman sizlere anket sistemini nasıl çalıştığını anlatan yazılar yazdım. Yeri geldi sahtekar siteleri açıkladım yeri geldi ücretsiz üye olup anket doldurarak para kazanabileceğiniz anket sitelerini tanıttım. Sizlere özellikle belirttiğim şey ise anket sistemlerinin sizi zengin edecek kadar para kazandıramayacağı ama akmasa da damlar şeklinde küçük meblağlar kazanabileceğinizdi. Hem bunlar hem de anket sitelerinin işleyişi Anket Doldurarak İnternetten Para Kazandıran E Kitaplar konumuzda mevcut zaten.

Bugün size daha farklı bir anket olayından bahsedeceğim. Bu anket her katılımcıya kazandırmıyor. Bir web sitesi site hakkında sorulan 10 soruya yanıt veren her 50. üyesine Petrol Ofisi’nde geçerli olan 50 TL değerinde akaryakıt çeki veriyor. Site bu şekilde her üyesine 1 TL vermek yerine 50. Üyesine 50 TL vererek ödülü büyütmeyi hedeflemiş fakat aynı zamanda Petrol Ofisini de sponsor ederek bir taşla iki taş vuruyor. Böylece hem kendisinin hem de akaryatkı şirketinin reklamını yapmış oluyor.

Daha önce de sık sık söylediğim gibi bu iş aslında tanıtımdan ziyade fikrinizi elde etmek amacıyla yapılıyor. Fikrinize göre gelecekteki projelerini oluşturup yön verecekler. Anket beş on dakika sürmüyor bile. Şansını denemek isteyenler buradan ankete başlayabilirler.

Göreceğiniz üzere anket doldurmak çok meşakkatli ya da sizin özel bilgilerinizi ele geçirme amaçlı değil. Çok genel ve basit sorulardan oluşuyor. Daha fazla anket doldurmak isterseniz Anket Doldurarak İnternetten Para Kazandıran E Kitaplar konusuna bakabilirsiniz.

Sorularınızı ve görüşlerinizi yorum yazarak bildirebilirsiniz.

Ortak Ticaret

Anket Doldurarak İnternetten Para Kazandıran E Kitapları Buradan İnceleyebilirsiniz!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Share this post

Post Comment