Grand Opsiyon - 60 Saniye Opsiyonlarıyla Yatırımlarınıza Başlayın Bonus Fırsatını Kaçırmayın!
ana sayfa > Blogculuk ve Blog Yazarlığı > Blog Yazarlığından Aylık 50 Bin TL Kazanılır Mı?

Blog Yazarlığından Aylık 50 Bin TL Kazanılır Mı?

Perşembe, 28 Eki 2010 4.490 yorum ekle yorumlara git

Blog Yazarlığından Aylık 50 Bin TL Kazanılır Mı?

Yazı Yazarak Para Kazanın - Evde Blog Yazarak İnternetten Para Kazanabileceğinizi Biliyor Musunuz?
Adan Zye Affilaite Eğitimi - Satış Ortaklığı Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey Tek Kaynakta Burada
Netten Para Kazanmak Mı? - İnternetten Ayda 1000 TL'den Fazla Para Kazanmak Gerçekten Mümkün Mü?

Çok ilginç bir soru gibi geliyor size değil mi? Hatta bazılarınız o kadar da olmaz diyeceksiniz. Çünkü gerçekten inanması çok zor ciddi bir rakam. Yazarlar aylarını hatta yılalrını verip bir roman yazıyorlar ve korsan kitapla baş edebilirlerse 2000 baskılık bir anlaşma yapabiliyorlar. 10 TLden satsa tüm kitaplar bittiğinde 20 bin TL anca kazanacak. Onun daha baskı maliyetleri yayıncı payı Kültür ve Turizm bakanlığı payı vs bir çok da gideri olacak. Ben de kalkmış size internette 60 TL masrafla açılabilecek (EnUcuzBlog.com sitesinde bir blogu 60 TLye nasıl açacağınız detaylıca anlatılıyor) bir blog üzerinden ayda 50 TL kazanılıyor diyorum. Fakat bu gerçek! İnanmayanlar Forbes dergisinin Ekim sayısına bakabilirler. Hatta derginin kapağında yazan yazıyı aynen aktarıyorum:

İnternet Bilmecesi

2010’da 28 Milyon Kullanıcı, 800 Milyon TL E-Ticaret hacmi arken Blog yazarı Arda Kutsal ayda 50 Bin TL kazanıyor… 2012’de 42 milyon kullanıcı, 6 milyar TL E-Ticaret hacmiyle ne kadar kazanır?

Elbette Arda Kutsal bu işe başlayalı 4 yıl olmuş ve bir şeyleri yerine oturtmuş bir blog yazarı olmasının yanı sıra ilk ve farklı olmanın avantajlarını da kullanmış. Siz de bir farklılık yaratabilecek bir fikriniz varsa daha fazlasını da kazanabilrisiniz.Bu örneği verme sebebim bloglardan para kazanma işine dikkatinizi çekmek idi. Çok parlak fikriniz olmasa da belirli standartlara uyarak bloglar üzerinden para kazanabilirsiniz.

Siz de blog yazarlığı yapabileceğinizi düşünüyorsanız ve bu işten para kazanmak istiyorsanız size TeoBook Forum Üyeliği, XTicaret Pro Kitabı ve Blog Bilimi Eğitim Setini önerebilirim. Ayda 50 Bin TL olmasa da bir kaç ay sonra aylık 1000 TL’lik bir gelir elde edecek seviyeye gelebilirsiniz.

Sorularınızı ve görüşlerinizi yorum yazarak bildirebilirsiniz.

Ortak Ticaret

Blog Bilimi Kitabı Web Sitesini Buradan İnceleyebilirsiniz!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Bu Yazıyı Faydalı Bulduysanız Arkadaşlarınzla Da Paylaşmayı Unutmayın!

PinterestBlog Yazarlığından Aylık 50 Bin TL Kazanılır Mı? konusunu Ask, Bing, Google, Yahoo ve Yandex arama motorlarında arayabilirsiniz.

  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok

Dikkat: Yorumlarınızın onaylanabilmesi ve varsa sorularınıza cevap alabilmeniz için yukarıdaki formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Sahte email adresi ile doldurulan uydurma yorumlar onaylanmadan silinecektir.

Bu Konu için Popüler Arama Terimleri:

50 bin tl nasıl kazanılır, 50 milyar nasıl kazanılır, 100 bin tl nasıl kazanılır, günde 50 tl nasıl kazanılır, 50 milyar nasil bulunur, günde 100 lira nasıl kazanılır, elli bin nasıl yazılır, 20 bin tl nasıl kazanılır, toplu para nasıl bulunur, 50 bin tl kazanmak, 20 bin lira nasıl kazanılır, 50 bin tl nasıl bulabilirim, 50 bin nasıl kazanırım, acil 50 bin tl nasıl bulunur, günde 50 lira nasıl kazanılır, ayda on bin lira nasıl kazanırım, 5 bin tl nasıl kazanılır, aykik 3bintl nasil kazalirir, 50 bin tl nasıl yazılır, 50 bi̇n li̇ra nasil kazanilirir, günde 100 milyon nasıl kazanılır, bin elli tl nasıl yazılır, en kısa yoldan 50 bin lira nasıl kazanılır, blog yazarak ayda kaç tl kazanılır, 60 milyar nasıl kazanılır, 5 bin lira nasıl kazanırım, 20 bin tl nasıl bulunur, nasıl 20 bin kazanabilirim, Kitap yazarak para kazanilir mi, 2000 tl nasıl kazanılır, 10 bin nasıl kazanılır, 3 ayda 10 bin nasıl kazanılır, 100 milyar parayı nasıl kazanırım, blog bilimi eğitimi seti, bin tl parayı nasıl, bir bayan kuaförü aylık kaç para kazanır, ozoxlive kaç lira, blog yazarlığından para kazanılır mı, bir günde nasıl 2000 tl kazanırım, blog açılabilecek siteler, parfüm satarak kazanilirmi, blog odulleri̇ nasil kazanilirr, site açınca para kazanılır mı, blog açınca para kazanılır mı, bayanlar internetten ayda 6 bin kazanın, yirmibin tl nasil bulurum, aylık 10 milyar para kazanmak, aylık 20 milyar kazanmak, aylik 5 milyar nadil kazanilir, aylık 50 bin lira kazanabilirsiniz