Blog Yazarlığından Aylık 50 Bin TL Kazanılır Mı?

Blog Yazarlığından Aylık 50 Bin TL Kazanılır Mı?

Yazı Yazarak Para Kazanın - Evde Blog Yazarak İnternetten Para Kazanabileceğinizi Biliyor Musunuz?
Adan Zye Affilaite Eğitimi - Satış Ortaklığı Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey Tek Kaynakta Burada
Netten Para Kazanmak Mı? - İnternetten Ayda 1000 TL'den Fazla Para Kazanmak Gerçekten Mümkün Mü?

Çok ilginç bir soru gibi geliyor size değil mi? Hatta bazılarınız o kadar da olmaz diyeceksiniz. Çünkü gerçekten inanması çok zor ciddi bir rakam. Yazarlar aylarını hatta yılalrını verip bir roman yazıyorlar ve korsan kitapla baş edebilirlerse 2000 baskılık bir anlaşma yapabiliyorlar. 10 TLden satsa tüm kitaplar bittiğinde 20 bin TL anca kazanacak. Onun daha baskı maliyetleri yayıncı payı Kültür ve Turizm bakanlığı payı vs bir çok da gideri olacak. Ben de kalkmış size internette 60 TL masrafla açılabilecek (EnUcuzBlog.com sitesinde bir blogu 60 TLye nasıl açacağınız detaylıca anlatılıyor) bir blog üzerinden ayda 50 TL kazanılıyor diyorum. Fakat bu gerçek! İnanmayanlar Forbes dergisinin Ekim sayısına bakabilirler. Hatta derginin kapağında yazan yazıyı aynen aktarıyorum:

İnternet Bilmecesi

2010’da 28 Milyon Kullanıcı, 800 Milyon TL E-Ticaret hacmi arken Blog yazarı Arda Kutsal ayda 50 Bin TL kazanıyor… 2012’de 42 milyon kullanıcı, 6 milyar TL E-Ticaret hacmiyle ne kadar kazanır?

Elbette Arda Kutsal bu işe başlayalı 4 yıl olmuş ve bir şeyleri yerine oturtmuş bir blog yazarı olmasının yanı sıra ilk ve farklı olmanın avantajlarını da kullanmış. Siz de bir farklılık yaratabilecek bir fikriniz varsa daha fazlasını da kazanabilrisiniz.Bu örneği verme sebebim bloglardan para kazanma işine dikkatinizi çekmek idi. Çok parlak fikriniz olmasa da belirli standartlara uyarak bloglar üzerinden para kazanabilirsiniz.

Siz de blog yazarlığı yapabileceğinizi düşünüyorsanız ve bu işten para kazanmak istiyorsanız size TeoBook Forum Üyeliği, XTicaret Pro Kitabı ve Blog Bilimi Eğitim Setini önerebilirim. Ayda 50 Bin TL olmasa da bir kaç ay sonra aylık 1000 TL’lik bir gelir elde edecek seviyeye gelebilirsiniz.

Sorularınızı ve görüşlerinizi yorum yazarak bildirebilirsiniz.

Ortak Ticaret

Blog Bilimi Kitabı Web Sitesini Buradan İnceleyebilirsiniz!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Share this post

Post Comment