Grand Opsiyon - 60 Saniye Opsiyonlarıyla Yatırımlarınıza Başlayın Bonus Fırsatını Kaçırmayın!
ana sayfa > Netten Para Kazanma Yolları > “Acil Para Lazım!” yada “Acele Paraya İhtiyacım Var!” diyorsanız…

“Acil Para Lazım!” yada “Acele Paraya İhtiyacım Var!” diyorsanız…

Cumartesi, 30 Tem 2011 179.676

“Acil Para Lazım!” yada “Acele Paraya İhtiyacım Var!” diyorsanız…


“Acil para lazım” ya da “acele paraya ihtiyacım var” diyenlerden biriyseniz size birkaç önerim olacak. Biliyorum aceleniz var ama bana biraz zaman ayırırsanız size gerçekçi bir çözüm sunacağım.

Öncelikle acil para ihtiyacınızı karşılıksız karşılamanın bir yolu olmadığını konusunda hem fikir olduğumuzu düşünüyorum. Acil para ihtiyacınızı karşılamanızın iki yolu var birincisi borç almak diğeri de çalışarak kazanmak. Biraz daha sabredip yazımı sonuna kadar okursan para bulmak için en hızlısından en yavaşına doğru sana seçenekler sunacağım hangisi sana uygunsa onu tercih edebilirsin.

Acil Para Lazım! yada Acele Paraya İhtiyacım Var! diyorsanız..

Acil Para İhtiyacınızı Borç Alarak Geçici Olarak Karşılayabilirsiniz

1- Aile fertlerinden ya da yakın arkadaşlarından borç istemek. Bu yöntem acil para ihtiyacını en acele yoldan çözecek yoldur. Alacağın paranın borç olduğunu unutmadan, miktarında abartıya kaçmadan işini görecek kadarını borç olarak isteyebilirsin. Borç para alırken borcunu ne zaman ödeyeceğini de karşı tarafa söylersen ileride sıkıntılı anlar yaşamazsın. Bir ay sonra öderim diyip de iki üç ay sonra ödersen güven kaybedeceğinden bir daha bu kişilerden borç para alman zorlaşır. Aynı şekilde aldığın borcu da tam olarak ödemeye dikkat et. Aldığın borç paranın bir kısmını öder gerisini bırakırsan bugün için acil para ihtiyacını karşılayan kişi bir daha ne kadar acele olsa da para ihtiyacını karşılamak istemez. Ayrıca bir para meselesi yüzünden ikili ilişkileriniz de zarar görebilir.

2- Bankadan tüketici kredisi çekmek. Kredi kartından nakit para çekmektense bankadan tüketici kredisi çekmek daha avantajlıdır. Acil ihtiyacın olan para 1000 TL’den düşükse kredi kartından da çekebilirsin fakat kredi kartı borcunu bir ay sonra ödemek zorunda olduğunu unutma.

Birinci seçenekte bahsettiğim tanıdık birinden borç almak süre konusunda daha esnek olması ve zorunlu faiz ya da kredi sicilini lekeleme gibi riskler içermediğinden daha güvenlidir.

Borç alarak ya da kredi çekerek acil para ihtiyacınızı karşıladınız diyelim. Bu çözümler geçici çözümdür ve aldığınız parayı zamanında tam olarak iade etmeniz gerekmektedir. Parayı almadan önce bunu ne zaman tam olarak yapabileceğinizi düşünün ve ona göre hareket edin.

Bir şekilde acil para lazım olduysa, tekrar acele paraya ihtiyacınız olabilir!

BankPozitif’ten Adrese Teslim İhtiyaç Kredisi Türkiye’de Bir İlk

Çalışıp Ek Gelir Elde Ederek Acil Para İhtiyacınızı Kalıcı Olarak Karşılayabilirsiniz

Bugün bir şekilde acil para lazım olduysa bütçenizde bir sorun var demektir. Bu beklenmedik bir giderin ortaya çıkması ya da işinizdeki bir aksaklıktan dolayı meydana gelmiş olabilir.

Sabit gelire sahip kişilerin beklenmedik giderleri sürekli olmaktadır. Kış gelir yakacak parası, yaz gelir tatil parası, bayram gelir bayramlık parası, kurban bayramında kurbanlık parası, Eylül ayında çocukların okul masrafları vs bunlar her yıl tekrar tekrar karşınıza çıkar. Bir de evinizdeki eşyalardan birinin ömrünü doldurması, garanti süresi dışında arızalanması ya da çok eskimesi nedeniyle yenilenmesi gerekliliği gibi sürpriz giderler de ortaya çıkacaktır.

Eğer kazancınız anca kendinize yetiyorsa ve bu tür giderleri karşılamakta zorlanıyorsanız ekonomik özgürlüğünüzü kaybetmiş birisi olduğunuz kabullenmek gerekiyor. Fakat buna üzülerek çare bulunmaz. Bunun iki çaresi var.

Birincisi giderlerinizi gözden geçirerek gereksiz harcamalardan kurtulmak ve zorunlu giderlerin maliyetini düşürmeye çalışmak.

Sabit giderlerden ev kirası gibi bazılarını isteseniz de değiştiremezsiniz. Evinizi değiştirerek buna çözüm getirebilirsiniz fakat taşınmak da masraflı bir iştir. Bunun yerine diğer giderlere göz atmakta fayda var. Örneğin alışveriş alışkanlıklarınızı değiştirmeniz gerekecektir. Ailenizin market alışverişini sürekli aynı yerden yapmayın. Kendinize küçük bir not defteri alın ve çevrenizdeki tüm mağazaları dolaşarak hangi ürünün hangi mağazada daha ucuz olduğunu tespit edin ve ihtiyaç malzemeleriniz nerede ucuzsa oradan satın alın. Bir de mutlaka alışveriş listeniz olsun ve liste dışına çıkmamaya özen gösterin. Bir paket makarna almak için gidilen marketten bir torba dolusu gereksiz şeyle çıktığınız çok oluyordur. Bunu engellemek için mutlaka alışveriş listeniz olsun. Benzer şekilde her ne kadar üşenilse de gereksiz yanan ampulleri kapalı tutmak ve muslukları damlatmayacak şekilde iyice sıkmak da ay sonu gelecek faturalarınızı az da olsa rahatlatacaktır.

Siz De Kredi Kartı Borçlarınızdan Kurtulabilirsiniz

İhtiyaç dışı eşyalarınızı spotçulara satabilirsiniz. Değerinin çok altında bir fiyata gitse de evinzide kullanamdığınız çalışır durumdaki eşyalarınız az da olsa acil para ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Mevcut planlarınızda değişiklikler yapabilir lüks ihtiyaçlarınızı erteleyebilir ya da daha ucuz alternetiflerle değerlendirebilirsiniz. Örneğin, bu yaz yapılacak tatili iptal edip ailecek daha ucuz alternatifler de değerlendirebilirsiniz.

Bunları bir alışkanlık haline getirmek size uzun vadede ekonomik olarak fayda sağlayacaktır. En azından ekonomik özgürlüğünüzü geri kazanana kadar bu şekilde yaşamak maddi açıdan sizi rahatlatacaktır.

İkincisi ise çalışarak ek gelir elde edebileceğiniz ek bir işe sahip olmak.

Öncelikle işinizin olmadığını varsayalım. Kabul etmek gerekirse kamu haricinde hiçbir yer size çalışmadan para vermez. Sizin emeğinizi satın alır ve ay sonunda ödemenizi yapar. Acil para lazım diye işe girip de patrondan avans istemek bir çözüm gibi görünse de çoğu zaman hüsranla karşılaşırsınız ve büyük ihtimalle daha başlamadan işinizden de olabilirsiniz. Çevremde iş yok diye sızlanmaktan vazgeçin. Çevrenizde iş çok ama ya işi beğenmiyorsunuz ya da verilen ücreti. Haklı olabilirsiniz fakat daha iyisini bulana kadar bu iş seçeneklerinden birini değerlendirmenizde fayda var. Bölgenizdeki İŞKUR bürosuna uğrayın. Kaydınızı yaptırın. Meslek edindirme kurslarına katılın. Bu kurslara katılanlara az da olsa maaş da veriliyor.

Özellikle yeni mezunlar için kamuda işe girmek ise ayrı bir dert; artık KPSS puanı olmadan ve lisans (4 yıllık üniversite) mezunu olmayanı işe almıyorlar. Bu yüzden atamalar gelene kadar geçen zamanı değerlendirmek için özel sektörü de değerlendirebilirsiniz.

Şimdi Dikkat! bundan Sonrası Belki De Hayatınızı Olumlu Yönde Değiştirecek!

Acil Para Lazım! yada Acele Paraya İhtiyacım Var! diyorsanız..Şimdi ister işsiz olun ister çalışıyor olun, normal işinizi aksatmadan gelir elde edebileceğiniz fırsatlardan bahsedeceğim.

Yukarıda bahsettiğim gibi kamuda ya da özel sektörde günde en az 8 saat çalışarak sabit bir gelir elde edebilirsiniz. Peki ya çalışma saatlerinizi kendinizin belirleyebileceği, günde bir iki saatlik verimli bir çalışmayla asgari ücretten fazlasını kazanabileceğinizi söylesem ne dersiniz? Korkmayın kapı kapı dolaştırıp bir şeyler satın demeyeceğim. Kendimin de kullandığı internetten para kazandıran birkaç yöntemden bahsedeceğim.

Birincisi Proje X! Her ne kadar XNetwork adı altında lanse edilse de “para topla para kazan” sistemlerinden değil. Konu hakkında detaylı bilgi XNetwork Sistemi Açıldı Yüzyılın İnternet Devriminde Merkez Sizsiniz! konusunda mevcut olduğundan tekrar burada anlatıp seni sıkmak istemiyorum fakat XNetwork sisteminde verimli bir çalışma yaparsan üç aylık 260 TL’lik bir yatırımını sana ömür boyu para kazandıracak bir işe dönüştürebilirsin. Dikkat edersen yan gelip yatarak ya da havadan para kazanacaksın demiyorum. Evinin konforunda internet üzerinden çalışarak para kazanacaksın. XNetwork Sistemi Açıldı Yüzyılın İnternet Devriminde Merkez Sizsiniz!Çalışmaya Niyeti olanlar sırasıyla aşağıdaki linkleri takip etsinler! Çalışma saatlerini ve miktarını belirlemek sizin elinizde. Ne kadar çalışırsanız o kadar kazanırsınız. Hiç çalışmayan hiç kazanamaz!

İyi Bir Gelir Tüm Hayallerinizi Değiştirebilir ve Gerçekleştirebilir
Ücretsiz XAkademi Satış ve Pazarlama Eğitim Programları Başlıyor
Ücretsiz XAkademi Kişisel Gelişim Eğitim Programları Başlıyor!
ProjeX ile Satış Ortaklığından Para Kazanmak Semineri İlk Bölüm
ProjeX ile Satış Ortaklığından Para Kazanmak Semineri İkinci Bölüm
XDükkan Kira Gelirleriyle Oluşan XNetwork Kazançları Arttırıldı

Yukarıdaki bağlantılardan ProjeX iş planı ve size sağlayacağı avantajlar hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Fakat yine de anlamadığınız yerleri sormak yada aklınızda kalan tereddütleri gidermek için bir de aşağıdaki bağlantıdaki konuyu okuyabilir ve sorularınızı o konu altından sorabilirsiniz.

XNetwork, XDükkanlar ve ProjeX Hakkında Ne Biliyorsunuz?

Bu işi kendi işinize uyarlayabilir ve kendi işinizi geliştirmek için de kullanabilirsiniz.

Çalışılacak derken neler yapılacağı ve nasıl yapılacağı XAkademi içerisinde yer alan video eğtimlerinde anlatılmaktadır. Buna ek olarak sponsorlarınızdn da destek alabilirsiniz. Bilinçli ve ilgili bir sponsor sizin başarıya ulaşmanızı hızlandıracaktır!

İkincisi ise online satış ortaklığı sistemi. Hani kapı kapı dolaşıp bir şey satmayacaktık diyenleriniz olabilir. Bu sistemde kapı kapı dolaşmanıza gerek yok. İnternet üzerinden çalışıyorsunuz. Bu konu hakkındaki detaylı bilgiye de Satış Ortaklığı Affiliate Sistemi konusundan ulaşabilirsin. Özetlemek gerekirse, satış başına %50 civarında komisyonlar kazanabileceğiniz ürünleri ihtiyacı olan kişilere ulaştırıyorsunuz ve satış gerçekleştiği anda siz komisyonunuzu alıyorsunuz. Örneğin dövme yapmayı ya da yaptırmayı seven kişilerin olduğu grup, forum ve sitelerde Tattoo Dünyası adlı ürünü tanıtabilirsiniz. Bu ürünün sizin tanıtımınız sayesinde satılması halinde %50 komisyon kazanırsınız. Ne kadar çok satılırsa o kadar çok kazanırsınız. Çok tanıtım, çok satış ve daha çok kazanç demektir.

Bu iki yöntemle de ortalamada üç ayda kazanmaya başlarsın ve toplam sermayeni belirlemek senin elinde. İyi çalışırsan sadece 150 TL ile çok güzel bir ek iş sahibi olabilirsin. Üç ay uzun bir süre olabilir fakat özel sektörde bile bir aydan önce maaşını alamayacağını unutma. Bu iki yöntemde de :

– Çalışma saatlerini sen belirlersin.
– Patronun yoktur. Doğal olarak hesap vereceğin tek patron sensin.
– Ne kadar çok çalışırsan o kadar çok kazanırsın.
– İşyerin evindir. İstediğin kıyafeti giymekte özgürsün.
– Müşteri kaprisi çekmek zorunda değilsin çünkü sen bir emlakçı gibi aracılık yapacaksın. Müşteri ile ilgilenmek satışına aracılık ettiğin ürünlerin sahiplerinin sorumluluğundadır.
– Kazançların 15 günde bir banka hesabında hiç aksamadan yatırılacak.
– Kaybedeceğin tek şey işe başlangıç sermayen olan 150 TL civarında bir para olacak. (Sadece işine gerekli özeni göstermeyenler ve çalışamayanlar kaybeder. Siz yapmanız gerekeni yaptığınız sürece kaybetmeniz çok zor.

Dikkat ederseniz; size hiçbir şey yapmadan para kazanacaksınız demiyorum. İnternetten çalışarak yani emek sarf ederek çalıştığınız kadar kazanacaksınız diyorum. Yapacağınız iş facebook, forum ve bloglarda kısa tanıtım yazıları paylaşarak size özel verilecek internet adreslerini (linkleri) paylaşmak ve sorunu olan bir kişinin ihtiyacını gidererek sorununu çözmesine yardımcı olmak.

Bir daha “acil para lazım” yada “acele paraya ihtiyacım var” demek istemiyorsanız size sunduğum bu iki iş fırsatından birini değerlendirmenizde fayda var. Unutmayın kimse kimseye karşılıksız para vermiyor. Acil para ihtiyacınızı karşıladıktan sonra tekrar acil paraya ihtiyaç duymamak için bir şekilde ek gelir kaynağı bularak gelirlerinizi arttırmanız gerekmektedir. Bu konuyla alakalı aklınıza takılan ne varsa sorabilirsiniz. Ben burada olacağım ve sorularınızı cevaplayacağım.

Borç para bulabileceğiniz kişilerin iletişim bilgilerine
Acil Para Bul blogundan ulaşabilirsiniz.

Sorularınızı ve görüşlerinizi yorum yazarak bildirebilirsiniz.

Ortak Ticaret

Siz De Kredi Kartı Borçlarınızdan Kurtulabilirsiniz

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.9/10 (17 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 6 votes)
"Acil Para Lazım!" yada "Acele Paraya İhtiyacım Var!" diyorsanız..., 5.9 out of 10 based on 17 ratings

Bu Yazıyı Faydalı Bulduysanız Arkadaşlarınzla Da Paylaşmayı Unutmayın!

Pinterest“Acil Para Lazım!” yada “Acele Paraya İhtiyacım Var!” diyorsanız… konusunu Ask, Bing, Google, Yahoo ve Yandex arama motorlarında arayabilirsiniz.

 1. Perşembe, 26 Nis 2012 zamanında 22:51 | #1

  Kişisel bilgilerinizin güvenliği açısından email adresleriniz ve telefon numaranız yayınlanmıyor. Bu yüzden size ulaşan olmayacaktır. Kredi veya borç vereceğini söyleyen yada aracılık yapanların bilgilerine Acil Para Bul blogundan ulaşabilirsiniz. Buradan istediğiniz kişiyi arayıp sizin ulaşmanız gerekmektedir. Bu kişilerle hiç bir ilişkmiz olmadığından yaşanacak olumlu yada olumsuz hiçbir sonuçtan mesuliyet kabul etmediğimizi hatırlatmak isterim. İşiniz çözülmeden kesinlikle aracılara ödeme yapmayın. İhtiyaç olduğunuz parayı alıp o paranın içinden ödemenizi yapın. Aksi halde aracılık vaadiyle sizi yönlendirenler tarafından dolandırılma ihtimaliniz var. Yapacağınız anlaşmada mağdur olacağınızı düşünüyorsanız yada işinize gelmiyorsa anlaşmayın. Başka kaynaklara yönelin.

  Borç para bulabileceğiniz kişilerin iletişim adres ve telefon bilgilerine Acil Para Bul blogundan ulaşabilirsiniz.

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 6 votes)
 2. ibrahim kalaycı
  Pazartesi, 07 May 2012 zamanında 13:39 | #2

  benım meil sılermsınız lısteden rıca etsem herseyı sılın ortak ticaret

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 4.8/5 (4 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 5 votes)
 3. ismail
  Pazartesi, 07 May 2012 zamanında 22:45 | #3

  acil 6000 tl ye ihtiyacım var lütfen

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 5 votes)
 4. Çarşamba, 09 May 2012 zamanında 18:03 | #4

  Bundan sonra hiç kimsenin bilgisi silinmeyecektir. Daha sonradan silinmesini isteyebileceğiniz bilgileri vermeyin.

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 3.2/5 (5 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: -3 (from 11 votes)
 5. arzu
  Pazartesi, 14 May 2012 zamanında 09:47 | #5

  benim acil paraya ihtiyacım var hemde 2000 tl.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 4.3/5 (8 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +5 (from 27 votes)
 6. muharremkaya
  Salı, 15 May 2012 zamanında 16:03 | #6

  acil paraya ihtiyacım var

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 7. mesut
  Pazartesi, 21 May 2012 zamanında 18:19 | #7

  bana kradi kullanmam l tiçin 5000 tl la zım bu parayla borc ödeyip bankadan yüksek mevla cekşcem borçç verecek varmı

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 4.0/5 (1 vote cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 8. Berra
  Salı, 22 May 2012 zamanında 12:02 | #8

  Acil 20.000 TL’ye ihtiyacım var.Faiziyle 31.10 tarihinde ödeyebilirim.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 2.4/5 (8 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +3 (from 7 votes)
 9. Faruk
  Çarşamba, 23 May 2012 zamanında 13:56 | #9

  ÇOK ACİL nakite ihtiyaç var!!! İster aylık senet ile ister bir yıl sonra farketmez faiz vs. ne gerekıyorsa yapmaya hazırım ACİL YARDIM….

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 2.5/5 (2 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +3 (from 5 votes)
 10. salih
  Perşembe, 24 May 2012 zamanında 13:27 | #10

  ACİL NAKİTE SIKIŞANLAR İÇİN
  ACİL PARAYA İHTİYACI OLANLARA YARDIMCI OLUYorUZ.
  BUNUN İÇİN SADECE TURKCELL/AVEA/VODAFonE 1 YILDAN FAZLA FATURALI HATTI KULLANMANIZ YETERLİ 400TL`DEN 5.000TL YE KADAR. SALİH KAPLAN 0543.315 42 99 BIREYSEL VEYA KURUMSAL FIRMALARA ÖZEL HATLAR İRTİBAT İÇİN SALİH KAPLAN 0543.315 42 99

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 3.9/5 (14 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +3 (from 15 votes)
 11. Barış
  Perşembe, 24 May 2012 zamanında 18:56 | #11

  Bakıyorum herkesin paraya ihtiyacı var. Keza benimde öyle hayat bazen öyle acımasız davranabiliyorki insana ne kadar düzgün yaşamaya çalışırsan çalış geliyor bir eğri senin hayatını bir anda alt üst edebiliyor. Bakmayın siz bana ben ne dediğimi bilmiyorum artık, bildiğim tek şey bu ruhsal sıkıntıdan beni 25.000 lira kurtaracak, allah aşkına biri bana bişeyler desin çok kötüyüm…

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 4.1/5 (7 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +10 (from 14 votes)
 12. zafer
  Cuma, 25 May 2012 zamanında 04:42 | #12

  acil 10.000 tlye ihtiyacım var lütfen yardımcı olurmusunuz ..

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 2.8/5 (4 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 2 votes)
 13. mesut sahin
  Cumartesi, 26 May 2012 zamanında 17:38 | #13

  slm millet acil 5 bin liraya ihtiyacım var yardımcı olun ankaradan 5414005080

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 1 vote)
 14. ümit aşkarlı
  Pazartesi, 28 May 2012 zamanında 15:35 | #14

  acil paraya ihtiyacım var lütfen geri dönermisiniz .

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -3 (from 3 votes)
 15. banu
  Pazartesi, 28 May 2012 zamanında 21:30 | #15

  merhaba acil 20.000 tl ihtiyacım var lütfen yardımcı olabilir misiniz

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 4.2/5 (9 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +8 (from 20 votes)
 16. mustafa
  Pazartesi, 28 May 2012 zamanında 22:34 | #16

  slm arkadaşlar acil para alzım 6 bin tele lazım yardım cı olun arkadaşlar cok zor durumdayım haberlerinizi bekliyorum

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 3.5/5 (2 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 3 votes)
 17. mustafa
  Pazartesi, 28 May 2012 zamanında 22:37 | #17

  cok acıl arkadaşlar paraya ihtiyacım var

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 4.0/5 (1 vote cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 18. Nihal YILDIZ
  Salı, 29 May 2012 zamanında 14:22 | #18

  Acil olarak paraya ihtiyacım var. emekliyim 1050 maaş alıyorum iki katlı binam vardı onu sattım parasını bir haftaya kadar alacağı borç veren kişiye bir hafta içinde geliriyle beraber vereceğim.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 5 votes)
 19. esin
  Salı, 29 May 2012 zamanında 18:08 | #19

  2000 tl cok acil . aylık takside baglansın düzenli olarak öderim.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 4.0/5 (5 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 3 votes)
 20. Yavuz
  Cuma, 01 Haz 2012 zamanında 00:49 | #20

  Herkese selam, inşaallah herkez derdine bir derman bulabilir.
  Benimde herkes gibi sorumun belli, çok acil 5.000 tlye ihtiyacım var. kredi çekemiyorum senet sepet farketmez aylık 500 tl odeyebilirim. 2.000 tl maaşla özel sektörde çalışıyorum çok acill yardım lütfen

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 4.5/5 (2 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 21. Safi
  Cuma, 01 Haz 2012 zamanında 17:20 | #21

  acil değil ama kosgeb ve benzeri destekleri beklemeden aklımdaki işi yapmak için 30bin tl lazım.Bankada uzmanım.kolay gelsin

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 22. RIZA
  Cuma, 01 Haz 2012 zamanında 22:50 | #22

  ACİL 5000 TL İHTİYACIM VAR TAKSİTLE ÖDENECEK

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 2.0/5 (1 vote cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 1 vote)
 23. ahmet
  Pazar, 03 Haz 2012 zamanında 18:32 | #23

  çok acil 23 bin tl lazım taksitle ödeyecegim yardım edermisiniz

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 3 votes)
 24. latif
  Pazar, 03 Haz 2012 zamanında 19:34 | #24

  acil para lazım yoksa kartlarım icraya düşecek.20 bin tl cıvarı.taksitle öderim.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 2 votes)
 25. HALİL
  Pazar, 03 Haz 2012 zamanında 23:04 | #25

  ÇOK ACİL PARA LAZIM YOKSA ÖLDÜRCEM KENDİMİ 7000 BİN LİRA LAZIM TAKSİTLE ÖDECEM EN AZINDAN 1 SENE KAPATIRIM

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 5.0/5 (2 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 7 votes)
 26. GAMZE
  Pazartesi, 04 Haz 2012 zamanında 10:55 | #26

  acil 10.000 tl’ye ihtiyacm var

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 3.3/5 (6 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 11 votes)
 27. banu
  Salı, 05 Haz 2012 zamanında 17:38 | #27

  MERHABA 20.000 TL NAKİT İHTİYACIMI KARŞILARSANIZ ÇOK SEVİNİRİM SİZE GERİ ÖDEMEM NASIL OLACAK BİLGİ VEREBİLİRMİSİNİZ.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 3.0/5 (5 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +6 (from 22 votes)
 28. EYÜP
  Çarşamba, 06 Haz 2012 zamanında 17:04 | #28

  Acil 2000 tl.ihtiyacım var 1 ay sonra geri ödemek şartıyla..allah kimseyi düşürmesin ihtiyacım olanını ve ödeyebileceğim miktarı belirttim allah kimseyi darda bırakmasın…saygılar

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 5.0/5 (2 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 1 vote)
 29. banu
  Çarşamba, 06 Haz 2012 zamanında 18:37 | #29

  banu :
  MERHABA 20.000 TL NAKİT İHTİYACIMI KARŞILARSANIZ ÇOK SEVİNİRİM SİZE GERİ ÖDEMEM NASIL OLACAK BİLGİ VEREBİLİRMİSİNİZ.

  hakan :
  selam ıhtıyacını karsılaya bılırım 5303046537 numaram tmm @esin

  HAKAN BEY MERHABA BENİM 20.000 TL İHTİYACIM VAR RİCA ETSEM YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ.
  @hakan

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 2.0/5 (4 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 3 votes)
 30. orhan
  Perşembe, 07 Haz 2012 zamanında 08:16 | #30

  biraz paraya ihticam var.
  5000 tl yeterli.
  aylık gelirim.1900 tl.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 1.0/5 (1 vote cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 1 vote)
 31. hakan
  Perşembe, 07 Haz 2012 zamanında 12:15 | #31

  @hakan
  bu numara benimle uğraşan biri yazmış bilişim polisine şikayet edicem

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 4.0/5 (2 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 1 vote)
 32. murat bal
  Perşembe, 07 Haz 2012 zamanında 21:16 | #32

  acil 1000 tl ye ihtiyacım var calışıyorum geri ödeme yaparım yardımcı olurmusunuz

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 1 vote)
 33. murat bal
  Cuma, 08 Haz 2012 zamanında 20:04 | #33

  acil paraya ihtiyacım var

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 1 vote)
 34. Hakan
  Cumartesi, 09 Haz 2012 zamanında 13:25 | #34

  3 çocuk babasıyım yuvam yıkılmak üzere acil 10000 tlye ihtiyacım var hemen dönün lütfen nasıl olacak geri ödeme

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 3.2/5 (5 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -2 (from 4 votes)
 35. enes
  Cumartesi, 09 Haz 2012 zamanında 16:35 | #35

  paraya ihtiyacım var yeni başladım işe ihtiyacım olan para 7 bin lira bu konuda yardımcı oalabilirseniz cok memnun olucam bekliyorum

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 36. cihangirpöge
  Pazar, 10 Haz 2012 zamanında 03:33 | #36

  benim acil 8.000 ne ihtiyacım var evimde elektirimi suyumu kestiler ayrıca durumumda vahim işe yeni başlıyorum ama ailemi zor durumdan kurtarmak için borç paraya ihtiyacım var bankalardan kredi almayı denedim alamadım anlayışınıza sığınarak yalvarırım neisteseniz yaparım geriye ödeme için neolur imkanınız varise yardım edin

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 37. ORHAN
  Pazartesi, 11 Haz 2012 zamanında 15:20 | #37

  çok acilllllllllllll 5000 TL YE İHTİYACIM VAR.
  1 AY İÇİNDE 5750 TL OLARAK ÖDERİM.
  ARZU EDİLİRSE SENET İMZALARIM NOTERLİ

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 1.0/5 (1 vote cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 2 votes)
 38. hasan
  Pazartesi, 11 Haz 2012 zamanında 21:03 | #38

  arkadaslar aranizda borc veren varsa cok acil 2000 tl ye ihtiyacim senet falan yaparim sorun degil

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -3 (from 3 votes)
 39. binnaz
  Salı, 12 Haz 2012 zamanında 07:35 | #39

  benim acil 20000tl ihtiyacım var ayda 700öderim ama cok acil emekliyim

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 40. zeynep
  Salı, 12 Haz 2012 zamanında 08:30 | #40

  slm benim 5000 tl ihtiyacım var aylık olarak geri ödeyebilirim yardımcı olursanız sevinirim tşkürler

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 3.0/5 (1 vote cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -3 (from 3 votes)
 41. ertan
  Salı, 12 Haz 2012 zamanında 11:28 | #41

  @arzu, @Berra, @GAMZE
  arayın ben verebılırım borc para 05424047721

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 4.5/5 (6 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 3 votes)
 42. binnaz
  Salı, 12 Haz 2012 zamanında 14:51 | #42

  binnaz hakan beye sesleniyorum eger verebilirsen benim 20000tl ihtiyacım var cok acil yardımcı olabilirmisiniz

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 3.0/5 (1 vote cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 1 vote)
 43. binnaz
  Salı, 12 Haz 2012 zamanında 18:11 | #43

  binnaz faiizi neyse öderim lütfen

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 3.0/5 (1 vote cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 44. süleyman
  Salı, 12 Haz 2012 zamanında 21:04 | #44

  acil 12000 tl lazım taksitle geri öderim taşımacılıkla ugraşıyorum yardımcı olursanız sevinirim

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 45. ORHAN
  Salı, 12 Haz 2012 zamanında 21:25 | #45

  çok acilllllllllllll 5000 TL YE İHTİYACIM VAR.
  1 AY İÇİNDE 5750 TL OLARAK ÖDERİM.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 46. murat
  Çarşamba, 13 Haz 2012 zamanında 11:49 | #46

  merhaba izmirden murat 3000 tly ihtiyacım var yardımcı olucaklar araya bilirmi

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 4.0/5 (1 vote cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 47. ismail
  Perşembe, 14 Haz 2012 zamanında 11:07 | #47

  görüşelim

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 4.0/5 (1 vote cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 48. BULAYHAN
  Perşembe, 14 Haz 2012 zamanında 14:02 | #48

  ACİL 2.500.000 TL PARAYA İHTİYACIM VAR GERİ ÖDEMEDE SIKINTI YOK. BANA ULAŞIN ŞARTLARI GÖRÜŞELİM.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 49. mert
  Cuma, 15 Haz 2012 zamanında 10:05 | #49

  ‎Bu sistem harika arkadaşlar! Bir ayda 1500$ kazanmak mümkün, hem de günde 1-2 saat çalışarak. http://bit.ly/LQo2Zl

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 50. Serpil
  Cuma, 15 Haz 2012 zamanında 10:57 | #50

  Çok çok acil 10.000 TL borç para arıyorum. Düzenli gelirim var. Taksitle geri ödemede asla sorun olmaz.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 3.0/5 (3 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 5 votes)
 51. ferhan
  Cuma, 15 Haz 2012 zamanında 12:08 | #51

  acil para lazım

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 52. erkan
  Cuma, 15 Haz 2012 zamanında 13:04 | #52

  cokkk acıllll lutfen yardım edebılecek varmı acaba 25000 tl lazım taksıtle odeyebılırım yuvam yıkılacak lutfen

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 53. Gökhan
  Cuma, 15 Haz 2012 zamanında 21:28 | #53

  Ortakticaret.com güzel bir yardımlaşma sayfası sunmuş gerçekten. Olan olmayana yardım etmeli fakat birileri yardım istiyorsa eğer aylık geliri kendine yetmiyorsa bunu artırmanın yolunu bulmalı

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 54. veysel
  Pazar, 17 Haz 2012 zamanında 15:53 | #54

  kamuda işçiyim 1500 tl taksit ödeyebilirim 14 yıldır çalışıyorum.25000 tl,ye ihtiyacım var yardım ederseniz şartları konuşuruz senet noter ne varsa yapabilirim asla sorun olmayacak yardım edecek varsa lütfen mail atabilirler.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 55. ertan
  Pazartesi, 18 Haz 2012 zamanında 08:36 | #55

  @GAMZE
  yardım edebılırım

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 2.3/5 (3 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 3 votes)
 56. Mert 72
  Salı, 19 Haz 2012 zamanında 14:20 | #56

  Merhaba,

  40 bin tl ‘e ihtiyacım var. 60 ay vade ile ödeme yapmayı planlıyorum. Ayda 700 tl ödeyebilirim.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 57. Salı, 19 Haz 2012 zamanında 22:38 | #57

  Bu teklifinizi kabu edecek aklı balında biri olacağını sanmıyorum.
  40,000 TLyi ayda 700 TLden 60 ayda (700×60=42,000TL) oalrak ödemeyi öneriyorsunuz. Fakat 40.000 TLsi olan biri;

  Parayı faize yatırsa garantili ve risksiz bir şekilde 60 ay sonunda 61,544 TLsi olur.
  Parayı fazie yatırıp her ay 700 TL çekse bile 60 ay sonunda fazladan 10,530 TLsi daha olur.
  Sizin 40.000 TL’ye 60 ay vade için en az aylık 841,50 TL ödemeniz gerekir ki borç veren kişi bankadan alacağı kadar parayı sizden alabilsin. Banka garantili ve güvencelidir. Şahıslar ise risklidir bu yüzden risk primi koymak istemesi de doğaldır. Gerçek dışı tekliflerde bulunmazsanız ihtiyaç duyduğunuz parayı daha kolay bulabilirsiniz.

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 4.0/5 (2 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: +3 (from 3 votes)
 58. Mert72
  Çarşamba, 20 Haz 2012 zamanında 10:40 | #58

  26/06 tarihine kadar bana 18000 tl gonderebilirseniz 24 ay boyunca 780
  tl odeyerek borcumu kapatabilirim.(36 ay daha uygun bana ama 530/aylik
  odememi kabul eder misiniz bilmiyorum)

  olarak düzeltiyorum talebimi.

  Sorun zaten çalıştığım bankada. Yapılandırmayı kabul etmiyor.

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 59. metin
  Çarşamba, 20 Haz 2012 zamanında 21:22 | #59

  @ertan
  slm abilerim arkadaşlarım kardeşlerim,benimde 8 ila 10 bin tl ihtiyacım var acil kısmet olursa nikah yapacağım geri ödeyememe durumum asla olamaz en kötü ihtimal aldığımı satar öderim buna gerek hiçte kalmaz maaşla çalışıyorum maaşım 1800 tl artı 300 tl kira gelirim var toplamda 2100 tl taksitle rahatlıkla ödeyebilirim yada 6 ay sonra toptan ödeme şartıyla. yuva kurmaya yardımcı olmak isteyen varsa arasın görüşelim. kredi kartı kullanmadığımdan dolayı kredi çıkmıyor hiç kimseye bir borcum takanağım olmadı.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 60. kerem
  Perşembe, 21 Haz 2012 zamanında 00:09 | #60

  kamuda calısıyorum. ödemede asla sıkıntı olmaz.cok acil 5000 tl gerekli lütfen yardımcı olabilirmisiniz.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 2 votes)
 61. arif
  Perşembe, 21 Haz 2012 zamanında 09:07 | #61

  acil 5-8 tl arası ihtiyacım var kredi kartlarım sıkıştırdı aylık taksitler halinde ödeme yapabilirim lütfen yatdıcı olun

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 62. fuat
  Cuma, 22 Haz 2012 zamanında 10:13 | #62

  acil 7000 tl ihtiyacım var. kamu şalışanıyım. düzenli taksitle geri ödeyebilirim.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 2.0/5 (1 vote cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 63. tolga
  Cuma, 22 Haz 2012 zamanında 16:27 | #63

  acil 15.000 ne ihtiyacım var yardımcı her ay duzenlı bır sekılde mınumum 750 .tl olarak ödüyebilirim

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 64. bilal
  Cumartesi, 23 Haz 2012 zamanında 10:42 | #64

  Benikde 20 bin tlye ihtiyacim var yardim olurmunuz

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 65. Mustafa
  Pazar, 24 Haz 2012 zamanında 09:20 | #65

  Benimde en fazla 4 ay geri ödemeli 3000 tl ye acil ihtiyacım var. Düzenli gelirim var aylık 1300 tl. ama maalesef bu portaldan sonuç alacağımı ümit etmiyorum.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 66. Mert
  Pazar, 24 Haz 2012 zamanında 13:13 | #66

  Banada 10.000 Tl lazım nişan söz düğün yapıcam varmı hayırlı bi arkadaş ama nerdeee 🙂

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 67. ömer
  Pazar, 24 Haz 2012 zamanında 21:29 | #67

  nasıl bır seymıs o benım 1 yıldan fazla hattım var faturalı vodofone 5000 lıraya ıhtıyacım var yardımcı olurmusunuz…

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 2 votes)
 68. seren
  Pazar, 24 Haz 2012 zamanında 23:12 | #68

  merhaba acil 700 tl ye ihtiyacım var yardım edebilecek olan var mı

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 3.0/5 (1 vote cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 7 votes)
 69. cihat
  Pazartesi, 25 Haz 2012 zamanında 10:00 | #69

  acil 1.500 2000 arası nakit e ihtiyacım var . geri ödemeyi faizli odeyebilirim acil

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 70. GÜLSEN
  Pazartesi, 25 Haz 2012 zamanında 16:51 | #70

  ACİL İKİ GÜN İÇİNDE 4000 TL İHTİYACIM VAR TAKSİTLE VE FAİZİYLE GERİ ÖDERİM

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 71. rıdvan
  Salı, 26 Haz 2012 zamanında 14:15 | #71

  arkadaşlar burda para veren birini görmedim verende meçhul almak isteyende sanki bir oyun gibi ciddi bişey yok eğer veren varsa telefon yazssın almak isteyende numarasını yazssın millet enazından ulaşabilsin…sayın admin para almak isteyenin yada vermek isteyenin numarasını belirtmeniz sitenin faydası ve zararını ortaya koyacaktır.3000 lazım oldu bana on kişiye mail attım dönen yok çekim yazıldı sayenizde … lütfen eğer hayırlı bir iş yapmak istiyosanz ihtiyacı olan arkadaşlar açıkça telefonunu belirtse verecek olan arkadaş allahrızası için telefonunu yazssa burdaki herşey şeffaf oluverir. numara varsa arar zaten ihtiyaç sahiplerini yada almak isteyen vermek isteyenin numarasından arar.. maille para ararken çekim yazıldı bu site bence bu haliyle sadce sanalpara oyunundan ibarettir

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +5 (from 5 votes)
 72. hakan
  Salı, 26 Haz 2012 zamanında 17:28 | #72

  8000 bin liraya çok çok çok acil ihtiyacım var ayda 250 lira lira geri ödeyebilirim ölümle burun buruna bir insanım lütfen bana acil ulaşın

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 73. Salı, 26 Haz 2012 zamanında 17:37 | #73

  Telefon numaralarını her ne kadar siz isteyerek verseniz de dolandırılmanızı engellemek ve özel hayatın gizliliği nedeniyle özellikle yayınlamıyorum. Para vereceğini söyleyen kişilerin telefon numaraları da Acil Para Bul blogunda yayınladım. Bugüne kadar 4-5 kişinin de bilgilerini silmek zorunda kaldım. Biri kalkar “Benim telefonumu vermişler. Telefonum susmuyor yuvam dağıldı” der. Diğeri kalkar “Ortağım işten ayrıldı işi bıraktık der.” bir sürü alengirli iş. Yaza sile kendi işimi yapamaz oldum. Orada telefonu olanalrı arayıp görüşün, anlaşırsanız alırsınız.

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 1.0/5 (1 vote cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: -2 (from 2 votes)
 74. göksel arslan
  Çarşamba, 27 Haz 2012 zamanında 16:06 | #74

  kolay gelsın 5000 tl ye ıhtıyacım var ararsanız sevınırım

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 75. salih
  Çarşamba, 27 Haz 2012 zamanında 18:02 | #75

  ACİL NAKİTE SIKIŞANLAR İÇİN
  ACİL PARAYA İHTİYACI OLANLARA YARDIMCI OLUYORUZ.
  BUNUN İÇİN SADECE TURKCELL/AVEA/VODAFONE 1 YILDAN FAZLA FATURALI HATTI KULLANMANIZ YETERLİ 400TL’DEN 5.000TL YE KADAR. BIREYSEL VEYA KURUMSAL FIRMALARA ÖZEL HATLAR İRTİBAT İÇİN Acil Para Bul

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 4.0/5 (2 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +3 (from 7 votes)
 76. adem
  Çarşamba, 27 Haz 2012 zamanında 18:17 | #76

  acil 1000tl ihdiyac var

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 77. yasin
  Cuma, 29 Haz 2012 zamanında 10:27 | #77

  merhabalar benim 15000 tl ye ihtiyacım var .odeme geri taksıtlerini herşeyi ile bilgi verirseniz sevinirim.
  zor durumdayım.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 3.0/5 (1 vote cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 1 vote)
 78. yasin
  Cuma, 29 Haz 2012 zamanında 10:51 | #78

  bana ne kadar çabuk dönerseniz o kadar mutlu olurum

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 79. Cuma, 29 Haz 2012 zamanında 12:14 | #79

  Yorumları okursanız işinizi nasıl çözeceğinizi öğrenebilirsiniz. Özellikle ilk yorumu.

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 80. KREDI KULLAN
  Cuma, 29 Haz 2012 zamanında 17:36 | #80

  Kredi ihtiyacı olanlara kredi kullandırılır.Banka kredisi değildir kişisel kullandırılan kredidir.Kredi kullanmak isteyenlere en az 6 ay en çok 24 ay vade ile geri ödeme uygulanır.6 aya %10, 12 aya %15, 24 aya %20 faiz uygulanır.Kredi kullandırmada Ön Ödeme gibi bir uygulama yoktur.Teminatı olmayanlarda kredi kullanabilirler.Kredi kullanmak isteyenler mail adresine kullanmak istedikleri kredi tutarı ve vadeyi bununla birlikte isim soy isim ,telefon numarası ve ikamet ettikleri il ve ilçeyi belirtmeleri rica olunur. (İletişim için: Acil Para Bul)

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 3.4/5 (13 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +11 (from 21 votes)
 81. fırat
  Cumartesi, 30 Haz 2012 zamanında 14:03 | #81

  @salih
  3000 tl ye ihtiyacım var. temmuz ve ağustos aylarında maaş almıyorum. benim sözleşmem 10 aylık olduğu için. 8 eylülden itibaren 6 ay içinde öderim

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 82. caner
  Pazar, 01 Tem 2012 zamanında 12:24 | #82

  merhaba beyler acil 15 milyara ihtiyacım var eylül 20 sinde öderim faiziyle sizden ricam benim için çok önemli ihtiyaç beni araasanız sevinirim.tsk ederim

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 83. caner
  Pazar, 01 Tem 2012 zamanında 12:45 | #83

  @KREDI KULLAN
  acil 15 milyar ihtiyaç var geri ödemesi içn bilgi veririmisiniz

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 84. cevat
  Pazar, 01 Tem 2012 zamanında 14:22 | #84

  acil 150milyara ihtiyacım var yeni iş yeri actım işim iyi yada ortağa

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 2 votes)
 85. samin
  Pazar, 01 Tem 2012 zamanında 15:17 | #85

  mrb benim 40000 tl ye ihtiyacım var. yüzde elli ile 1 yıllık senet yapalım. aylık 3000 tl ödeme 1yıl sonunda da kalan 27000 tl için senet yapalım şanlıurfa öğretmenim. bu konuda yardımcı olacak kişiler lütfen arasın.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 86. boran yağmur
  Pazar, 01 Tem 2012 zamanında 17:10 | #86

  ARKADAŞLAR İZMİR VEDE ÇEVRESİNE 5000 TL DEN 250.OOO TL YE KADAR ANINDA NAKİT İHTİYAÇLARINIZ GİDERİLİR TEMİNAT ŞART TAPU OTOMOBİL BAĞ BAHÇE VS..(İletişim için: Acil Para Bul)

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 4.0/5 (1 vote cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 3 votes)
 87. MEHMET
  Pazartesi, 02 Tem 2012 zamanında 08:34 | #87

  PARAYA MI İHTİYACINIZ VAR ARAYIN…
  ARKADAŞLAR ÖNCEKLİKLE MERHABA BURDA SİZLERİN ZOR DURUMDA OLDUĞUNU GÖRDÜM VE SİZLERİN NAKİT PARAYA İHTİYACINIZ OLDUĞU İÇİN SİZLERE KREİ İMKANI SUNABİLİRİM. BUUNUN İÇİN EN AZ 25 BİN TL NİN ALTINDA KREDİ VEREMİYORUM .
  BANKALARDA KARA LİSTEDE OLSANIZDA , İCRALIK OLSANIZ , KREDİ ÇEKEMİYOR OLSANIZDA , SİGORTALI ÇALIŞMIYOR OLSANIZDA . BİZ SİZE KREDİYİ HERTÜRLÜ ÇIKARTTIRYORUZ .
  YANLIZCA İSTANBULDAN OLANLAR SADECE ….
  (İrtibat: Acil Para Bul) MEHMET KORKUSUZ

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 3.2/5 (5 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +4 (from 12 votes)
 88. Mehmet
  Salı, 03 Tem 2012 zamanında 18:10 | #88

  arkdaşlar cep numarası gözükmüyor ..

  SIFIR BEŞ YÜZ YEDİ , BEŞ YÜZ DOKSAN DÖRT , DOKSAN İKİ , ELLİ ALTI …
  KREDİ İSTEYENLER SADECE İSTANBULDAN OLANLAR ARASIN

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 2.0/5 (1 vote cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 89. hasan
  Salı, 03 Tem 2012 zamanında 21:08 | #89

  acil 2000 tl ye ihtiyacım var 2 ay içinde geri vereceyim

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 2.0/5 (1 vote cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 90. ceylin efgan
  Çarşamba, 04 Tem 2012 zamanında 03:37 | #90

  Acil ”200TL” cik paraya ihtiyacım var yaaaaaaaa. 3 aydır kredi kartımın borcunu yatıramıyorum. eve icra gelecek. annem babam bilmiyo borcum oldugumu.. 200tl yahu. bunu herkes verir. öğrenciyim ben 🙁
  ne isterseniz yaparım..

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 4.3/5 (3 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +3 (from 11 votes)
 91. suden
  Çarşamba, 04 Tem 2012 zamanında 08:22 | #91

  boyle bir yerde para bulunacagını sanmıyorum ama umut fakirin ekmeği derler ben şansımız deneyim 2000 tl paraya ihtiyacım var borclar birikti ne yapacagımı bilmiyorum ailemin duymasını istemiyorum onlarda zor durumdalar zaten yardım edecek kimse yokmu

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 3.4/5 (5 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 8 votes)
 92. gney
  Çarşamba, 04 Tem 2012 zamanında 08:35 | #92

  Acil paraya ihtiyacı olanlar yardım edilir %11 faiz ile burdan yorum atarsanız irtibata geçeriz

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 4.1/5 (21 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +19 (from 41 votes)
 93. gney
  Çarşamba, 04 Tem 2012 zamanında 08:39 | #93

  hemen yardım ederiz cetylin madem öğrencisin
  ama birdaha kullanma

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 2.8/5 (5 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +8 (from 10 votes)
 94. AHMET KELEŞ
  Çarşamba, 04 Tem 2012 zamanında 08:40 | #94

  KREDİ ALMAK ISTEYEN KREDİ KARTI ALMAK ISTEYEN KONUT KREDISI ALMAK ISTEYEN KREDI KARTLARINI TAKSITLENDIRMEK ISTEYEN VARSA BANA ULASSIN

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 3.7/5 (23 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +6 (from 28 votes)
 95. sümeyye
  Çarşamba, 04 Tem 2012 zamanında 19:57 | #95

  çok acil 10.000 tl nakite ihtiyacım var borç olarak istiyorum taksitle ödeyeceğim… lütfen biri yardım etsin….

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 2.5/5 (2 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 6 votes)
 96. Serpil
  Çarşamba, 04 Tem 2012 zamanında 21:00 | #96

  Acil en az 10.000 TL ye ihtiyacım var. Lütfen arar mısınız?

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 3.7/5 (6 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -2 (from 12 votes)
 97. suden
  Perşembe, 05 Tem 2012 zamanında 09:47 | #97

  @gney
  gercekten yardım edebilcekmisiniz

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 4.0/5 (2 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 7 votes)
 98. boys
  Perşembe, 05 Tem 2012 zamanında 10:12 | #98

  50.000 bin ihtiyacım var.hertürlü faızle aylık 1000 lira öderim yeterki borclarımdan kurtulım.bankalar kredi vermıyor

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 2.0/5 (1 vote cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -3 (from 7 votes)
 99. Perşembe, 05 Tem 2012 zamanında 10:28 | #99

  Borç paraya ihtiyacınız varsa beni arayın demekten vazgeçin. Aşağıdaki adrese gidin borç para yada kredi verebilecek 10 kişinin mail ve telefon adresleri var. Hangisi aklınıza yatarsa arayın. Anlaşırsanız parayı alırsınız. Aşağıdaki adrese gidip telefon etmeye üşeniyorsanız aldığınız borç parayı ödemeye de üşenirsiniz. Bu konu yorumlara kapatılmıştır. Borç para verebilecek durumda olup da listeye adını yazdırmak isteyenler İletişim sayfasından ulaşsınlar.

  Borç para bulabileceğiniz kişilerin iletişim adres ve telefon bilgilerine Acil Para Bul blogundan ulaşabilirsiniz.

  Siz De Kredi Kartı Borçlarınızdan Kurtulabilirsiniz

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 7 votes)
yorum sayfaları
1 3 4 5 1976
 1. şimdilik geri bağlantı yok
yorumlar kapalı.
Dikkat: Yorumlarınızın onaylanabilmesi ve varsa sorularınıza cevap alabilmeniz için yukarıdaki formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Sahte email adresi ile doldurulan uydurma yorumlar onaylanmadan silinecektir.

Bu Konu için Popüler Arama Terimleri:

para lazım, acil para lazım, paraya ihtiyacım var, acil para, acil paraya ihtiyacım var, borç para, borç para arıyorum, acil nakit, borç para lazım, borç para bulma, nakit para lazım, acil para bul, acil kredi lazım, Çok paRa lazım, çok acil para lazım, acil para ihtiyacı, cok acil paraya ihtiyacım var, acil para kazanmam lazım, acil nakit para, acil nakite ihtiyacım var, acil paraya ihtiyacı olanlar, nakit para ihtiyacım var, acil para bulmam lazım, acil nakit para lazım, para bulmam lazım, nakit ihtiyacım var, acil para lazm, açil para lazım ne yapabilirim, para ihtiyacım var, kredi lazım, acil nakit ihtiyacı, acil krediye ihtiyacım var, borç para verenler, acıl para bulma, para lazım ne yapmalıyım, acil borç para, hemen para lazım, acil para ihtiyacım var, bana para lazım, acil para lazım ankara, nakit paraya ihtiyacım var, acil para bulmak, nakite ihtiyacım var, nakit para ihtiyacı, acil borç verenler, para kazanmam lazım, para lazım acil, ACİL NAKİT İHTİYACIM VAR, acil borç para lazım, paralazim