Grand Opsiyon - 60 Saniye Opsiyonlarıyla Yatırımlarınıza Başlayın Bonus Fırsatını Kaçırmayın!
ana sayfa > Anket Sistemleri > Anket Siteleri Listesini Veren Anket Kitapları Sahtekar Mı?

Anket Siteleri Listesini Veren Anket Kitapları Sahtekar Mı?

Pazartesi, 16 Ağu 2010 14.377 yorum ekle yorumlara git

Anket Siteleri Listesini Veren Anket Kitapları Sahtekar Mı?

Daha önce size iki adet yerli reklam izle para kazan sitesinin paraları ödemeden kaçtığını belirterek bunların dolandırıcı olduğunu söylemiştim. Bundan sonra da insanların umutlarıyla oynayarak para kazanmalarını engelleyen ya da engelleyecek siteler hakkındaki görüşlerimi yazmaktan da çekinmem.

Anket sitelerinin nasıl çalıştığını anlatan birkaç yazım olmuştu. Fakat birkaç yerde anket sitelerinin ödeme yapmadığını bu paraların herkese değil de anketi dolduran kişilere çekilişle verildiğini söyleyen yazılar okudum.

Deniliyor ki sadece anket doldurup bilginizi paylaştığınız için size kimse para vermezmiş. Üniversite çarşılarında ve kafelerindeki ilan panolarında part – time iş ilanlarının bir kısmı anket şirketlerine aittir. Çalışan arkadaşlarım oldu aylık 200-500 TL arası gelir elde ediyorlardı. Yaptıkları iş firmadan tomar tomar A4 kağıtlarını alarak insanlara doldurtmaktı. İncelemeden geçen anketler için ödemelerini alıyorlardı. Eğer hile yapıldığı yani anketlerin anketör tarafından doldurulduğu fark edilirse ödemesi yapılmadan işine son veriliyordu. Madem kimse anket doldurdunuz diye para vermiyor; anket firmaları anketörlere verdikleri paraları nereden buluyor? Elbette anketi düzenleten firmadan buluyor. Örneğin SONAR seçim anketi araştırmalarını yaparken parayı siyasi partilerden alıyor. Böyle parti seçmenin gözündeki konumu öğreniyor.

Bir diğer söylem de her anket için ödeme almadığınız anketler için ankete katılım gösterenler arasında yapılacak çekilişle sadece bir kişiye ödeme yapıldığı yönünde. Peki aşağıdaki çekin sahibi nasıl oluyor da bu kadar şanslı oluyor ve tek firmadan bir seferde 32,290$ ödeme alıyor?

Anket Doldur Para Kazan Yabancı Ödeme Kanıtı

Bu iş yalan diyen kişilerin sayısı çok az. Bu da bana bu kişilerin bu olaya yanlış şekilde yaklaştıklarını düşündürtüyor. Fakat bilinmelidir ki her para veriyorum diyen anket sitesi de gerçek değildir. Gerçek olanlardan da Türkiye’ye ödeme yapmayanların sayısı bir hayli fazla. Peki ne yapmalı? Onu da Anket Sitelerinden Para Kazanmak İçin Nelere Dikkat Etmeli konusunda anlattım.

Yüzlerce anket sitesinin listesini veren anket kitaplarından birini almayı düşünseniz de düşünmeseniz de mutlaka Anket Doldurarak İnternetten Para Kazandıran E Kitaplar konusunu okuyun!

Sorularınızı ve görüşlerinizi yorum yazarak bildirebilirsiniz.

Ortak Ticaret

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Bu Yazıyı Faydalı Bulduysanız Arkadaşlarınzla Da Paylaşmayı Unutmayın!

PinterestAnket Siteleri Listesini Veren Anket Kitapları Sahtekar Mı? konusunu Ask, Bing, Google, Yahoo ve Yandex arama motorlarında arayabilirsiniz.

 1. çiğdem
  Pazar, 14 Kas 2010 zamanında 17:38 | #1

  kesinlikle bu iş yalandan ibaret kesinlikle survey department konulu işe girmeyin dolandırıcıların başı
  herkese kolay gelsin her yere üye olmadan bir kere daha düşünün derim her üye olduğunuz yerden sizin üzerinizden para kazanan siteler var tedbiri elden bırakmayın herşeye inanmayın önce iyice araştır detaylı olarak. daha sonra katılımcı ol.öncelikle yabancı bir siteden mail aldığınızda adresi google a yaz bilgisayarına tercüme ettir.iyi günler herkese.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 2. Pazar, 14 Kas 2010 zamanında 18:12 | #2

  Çiğdem Hanım belli ki AWSurveys.com Türkiye’ye Ödeme Yapmıyor, Boşuna Uğraşmayın! konusunda bahsettiğim dolandırıcı firmalara denk gelmişsiniz. Şimdi bir kaç çürük elma nedeniyle tüm sektörü kötülemeniz hem etik değil hem de doğru değil. Sizin bu dediğiniz M. Ali Ağca Papa’ya suikast yaptı diye tüm Tüklere suikastçı ve katil demek gibi bir şey olmuş. Sizin yanlış bir site ile bu işe başlamnış olmanız ya da bu işi becerememiş olmanız bu işin yalan olduğunu göstermez. Doğru sitelerle ve doğru stratejilerle bu iş yapıldığında az da olsa para kazanmak mümkün. Türkiye’ye Ödeme Yapan Anket Siteleri Var Mı? konusunda da bahsedip adresini bedavaya verdiğim şirketten alınmış ödemenin dekontu da var.

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 3. okan
  Salı, 28 Ara 2010 zamanında 18:40 | #3

  anket sitelerinin özelliklerinden bir taneside.Size önce anketi gönderiyor.Sonra siz para kazanacağım diye hevesle giriyorsunuz.Birkaç soru sonunda şöyle bir yazı geliyor.Bu anket için uygun değilsiniz.Hem zamandan kaybediyorsunuz hemde para kazanamıyorsunuz.Böyle para kazananlar nasıl kazanıyor bilmiyorum ama ben şu ana kadar 5 kuruş kazanamadım ve yaklaşık 10 gün gibi bir zamanımıda hibe ettim.Sadece bir ankette böyle oluyordur diye düşünüp günlerce uğraştım hepsinde aynısı olunca şifremi kapattım.Kimseye tavsiye etmiyorum böyle siteleri.Para kazanıyorum diyenlerin ise o sitenin yayılmasını sağlayan site çalışanları olduğunu düşünüyorum.Millet amelelik yaparak ayda 485TL civarı kazanırken bizim ayda oturduğumuz yerden ayda 1450TL kazanabileceğimizi söylüyorlar.Hem gerçek değil hemde hiç mantıklı değil.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 2 votes)
 4. Salı, 28 Ara 2010 zamanında 19:09 | #4

  Anket için uygun olmamanızın sebebi Türkiye’de yaşamanız. ABD’de faaliyet gösteren bir firma sizin düşüncelerinizle ilgilenmez çünkü onun müşteri olmadığınız gibi gelecekte de olamazsınız. onlar da sizden bir deneyimlerinizi almak istiyorlar ki size para ödesinler. İşlerine yaramayan fikirler için para ödemek istemiyorlar. Bir diğer etken de ankete verdiğiniz cevapların tutarsız ya da yetersiz olmasından dolayı anket sonunda ankete uygun değilsiniz şeklinde hata vermesi.

  Daha önce de dedim yine diyorum
  – Ayda 1000 TL ve üzeri kazanamazsınız. Yılda evet yıllık olarak bir kaç yüz dolar anca kazanırsınız.
  – Bu işi yapacaksanız biraz kafanızı kullanacaksınız. ABD’li gibi davranacaksınız hem anketlere verdiğiniz cevaplarda, hem sitede oluşturduğunuz profilde hem de bağlantı kurarken
  IP adresinizi değiştirerek bunları yapmanız gerekiyor. Bunları yapmazsanız uygun değilsiniz şeklinde uyarı da alırsınız mailinize anket maili de gelmez.

  Peki bu iş uğraşmaya değer mi?

  Affiliate marketing yapan kişiler PTC ve anket işiyle ilgilenmez. PTC yapan için anket işi daha verimlidir. Anket işi geçiş evresi gibidir. PTC hem vaktinizi alır hem de çok çok az kazandırıken. anket işi aynı vakti ayırana daha fazla kazandırır ama en iyisi affilaite marketingdir. Hangisini yapacağınıza karar verip ona göre hareket etmelisiniz. Hepsini de onalrın anlayacağı lisanda konuşarak yapmalısınız. IP değişecekse değişecek, ABDli gibi davranılacaksa davranılacak. Bu kadar..

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 5. ergin
  Pazartesi, 31 Oca 2011 zamanında 20:18 | #5

  belliki yabancı firmalarda ödemelerde sıkıntılar oluyor peki türk anket siteleri hakkında ne diyosunuz örm-neğin benderimki.com bu site türk sitesi ben yeni üye oldum getirsi varmı yokmu bilemiyoyorum ama bi denemekte fayda var diye düşündüm.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 6. Çarşamba, 02 Şub 2011 zamanında 13:59 | #6

  Yabancı firmalarda sıkıntı olmasının sebebi bizim yabancı firmaların müşteri kitlesinde olmamaızdan kayhnaklanıyor. yerli firmalardan da anket alabilmek için firmanın müşteri kitlesi içinde yer almanız gerekiyor. Örneğin arabanız yoksa araba lastikleri ile ilgili bir anket size gelmez.

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 7. suat
  Perşembe, 21 Nis 2011 zamanında 05:42 | #7

  merhabalar öncelikle ben şahsen hiç itibar etmiyorum anket kitaplarına ama uğraşmıyorda değilim. şahsen gerecek ödeme yapıldığını duyduığum vede ücretsiz üylikli yabancı bir anket firmasına üye oldum. ve uzun bir zamandan sonra 25 dolar ödemem paybal hesdabı dene bir olay var oraya yapıldı paybal hesabımda duruyor 25 dolar ödemem bu tür kitapları satın almadan önce arkadaşlar ücretsiz üyelik veren anket sitelerine bakın derim

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 8. Cumartesi, 23 Nis 2011 zamanında 14:39 | #8

  Anket kitaplarının özelliği bu tür anket şirketlerini derli toplu halde sunmasıdır. Bunun haricinde ekstra bir marifetleri yok. Fakat AWSurveys gibi bir çok dolandırıcı anket firması da olduğundan deneme yanılma yaparak öğrenmek istemeyenler anket kitabı alarak ödeme yapan anket sitelerine daha hızlı ulaşıyorlar. Anket kitaplarının sitelerinde bahsedildiği gibi ayda binlerce dolar kazanılmayacağını bir çok konuda bahsetöiştim. Sizin yaptığınız gibi belirli bir süre ufak ufak ödeme alabilirler. İnternette bir çok sözde kahraman siteler bunlar anket olayını tamamen yalan olarak nitelendiren siteler. Bunu yapanların çoğu da anket sitelrini bile açmadan sağda solda gördükleri kulaktan dolma bilgilerle hareket eden kişiler. Sizi de sabrınız ve kazancınız için tebrik ederim.

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 9. bade
  Salı, 16 Ağu 2011 zamanında 17:23 | #9

  merhaba. ben anket sitelerine abd’li vatandaş gibi görünerek üye olmak istiyorum ama bunu yaparken kendi adımımı vericem yoksa yabancı bir ad mı kullanmam lazım?

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 10. Salı, 16 Ağu 2011 zamanında 21:38 | #10

  Kullanacağınız isim önemli değil. Yabancı ülke IPsi kullanmanız gerekiyor. Ödemeleri PayPal ile yapan firmalara farklı işsim vereniz de olur fakat çek gönderen firmalara kendi adınızı vermeniz lazım. Çekleri bozdurmak için bankalar 30$ gibi bir komisyon alıyor. bu yüzden ya ödeme alt limitinizi yüksek tutun ya da çekle ödeme yapan firmalardan uzak durun.

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 11. bilal
  Cuma, 30 Ara 2011 zamanında 00:10 | #11

  çoooook aradım bir sitede firmaların adreslerini ama bulamadım ..adreslerini koymadıkları için bunu yalan diye sayıyorum ..adamlar kitaplarını satmak için dil döküyor ve bunu çoğusu başarıyor…

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 12. Cuma, 30 Ara 2011 zamanında 01:13 | #12

  Bu sitede ona yakın anket sitesinin adresini ücretsiz verdim. Eminim ki üç tanesine bile üye olmamışsınızdır. Çünkü bedava olan değersizdir. Bedava anket siteleri için de değersiz muamelesi yapacaksınız. Eğer gerçekten samimiyseniz sitedeki konuları dikkatlice inceleyerek bedava anket sitelerine ulaşırsınız.

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 13. arzu
  Pazartesi, 28 May 2012 zamanında 10:30 | #13

  MERHABALAR

  Bende üye olmak istiyorum ek iş olarak. fakat site bulamadım bu işte daha yeniyim araştırıyorum ama bulamadım. yardımcı olurmusunuz. hangi firmalara üye olabilirm. kitap almadan anket doldurabilirmiyim?? önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 14. arzu
  Pazartesi, 28 May 2012 zamanında 10:45 | #14

  rica etsem tekrar gönderdiğiniz bedava anket sitelerini yayınlarmısınız teşekkürler

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 15. Salı, 29 May 2012 zamanında 00:48 | #15

  Anket Doldurarak İnternetten Para Kazanmak ve Anket Siteleri Listeleri konusunda videonun altında 7 adet ücretsiz anket sitesinin adresi mevcut. Bunlara üye olun ve anketleri doldurun. Bu işin size göre olup olmadığını da öğrenmiş olursunuz. Eğer devam etmek isterseniz daha fazla anket siteli için internette araştırma yapabilir yada anket kitaplarından birini alabilirsiniz. Fakat öncelikle bu 7 site ile kendinizi deneyin. Ayrıca Anket Sistemleri bölümündeki yazılardan anket doldururken dikkat edilmesi gerekenleri de öğrenebilirsiniz.

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 1. şimdilik geri bağlantı yok

Dikkat: Yorumlarınızın onaylanabilmesi ve varsa sorularınıza cevap alabilmeniz için yukarıdaki formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Sahte email adresi ile doldurulan uydurma yorumlar onaylanmadan silinecektir.

Bu Konu için Popüler Arama Terimleri:

anket siteleri, anket siteleri listesi, anket doldur para kazan sahtekarlığı, anket siteleri listesi indir, anket veren firmalar, bedava anket siteleri, anket veren şirketler, anket listesi kitabı bedava indir, ücretsiz anket siteleri, anket veren siteler, para veren anket siteleri, anket sitesi, anket sitelerinin isimleri, anket işi veren firmalar, ödeme yapan anket siteleri, anket sitesi listesi, anket listesi kitabı indir, internet anket siteleri, anket yapan siteler, çek nasıl doldurulur, anket doldur para kazan, ücretsiz anket siteleri listesi, bedava anket listesi kitabı indir, ücretli anket siteleri, anket siteleri güvenilir mi, anket listesi kitabı yorumları, anket firmalarının site adresleri, anket sahtekarlığı, benderimki com güvenilirmi, survey sites, anket şirketleri listesi indir, internetten anket veren firmalar, sitelerde anket hilesi, bedava anket siteleri listesi, anket şirketleri isimleri, internete anket veren firmalar, anket listesi kitabı ile ilgili yorumlar, xticaret yalanı, anket siteleri isimleri, anket siteleri hakkında yorumlar, en iyi anket siteleri, benderimki com yalanı, en cok para veren anket sıtelerı, anket doldurarak para kazanma yalanı, survey siteleri, internetten para kazanmak, anket doldurma hilesi, ücretsiz anket firmaları listesi, en iyi para veren anket siteleri, anket listesi kitabı pdf