Grand Opsiyon - 60 Saniye Opsiyonlarıyla Yatırımlarınıza Başlayın Bonus Fırsatını Kaçırmayın!
ana sayfa > Tüketirken Kazanın > Cep Telefonunuza Kredi Kartıyla TL Yükleme Servisi

Cep Telefonunuza Kredi Kartıyla TL Yükleme Servisi

Cumartesi, 21 Ağu 2010 4.481 yorum ekle yorumlara git

Cep Telefonunuza Kredi Kartıyla TL Yükleme Servisi


Geçenlerde “7558888 TLyukle.com dan hattınıza 20 TL hediye ! TURKCELL yetkili satış kanalı 7558888 TLyukle.com özel müşteri temsilciniz XXX sizi arayacak.” şeklinde bir sms aldım. Bir kaç içinde telefon geldi. Bayanla görüşmemiz başladı. Daha önce internet şubesinden kontör (şimdi TL oldu) yüklemiştim. Bu bilgi kendilerine ulaşmış. Sanırım Turkcell yetkili satış kanalı olduğu için bazı bilgileri en azından müşterilerin kontör TL yükleme bilgilerini bunarla veriyor. Daha önceki yüklememi sanal kartla yapmışım ki bana sanal kartımdan hatta kart numaramdan bahsettiler. Sanal kart olduğunu bilmedikleri için provizyon almaya çalıştıklarından hata mesajı alıyorlardı çünkü limiti sıfırdı. Kartımı sisteme tanımladılar. Sanal kart olduğundan ve limiti ben alışveriş yapmadıkça sıfır olduğundan umursamadım. Kullandığınız banka bizim özel bankalarımızdan biri olduğundan siz de özel müşterilerimizdensiniz filan muhabbet devam etti. 20TLyi aylık 4er TL halinde 5 ayda yükleyeceklermiş. Bu 20 TL’yi alabilmek için servise üye olama gerekiyor ve bu üyelik ücretli aylık 2-3 TL gibi bir miktar istediler.

Servis Nasıl Çalışıyor?

Size ana bayi fiyatından yani resmi satış fiyatından kredi karınızla kontör yükleme avantajı sunuyorlar ve servis numarasını aramak ücretsiz. Gecenin bir yarısı TL lazım olursa kredi arktı limitiniz de müsaitse TL yüklemenize yarıyor. Ya da kontör alacağınız bakkal telefoncu her neyse uzakta ise yine aynı şekilde kontör yükleyebiliyorsunuz.

Üyelik için 20 TL civarında bir ücret alıyorlar. Onu da zaten size peşin TL yüklemesi olarak veriyorlar. Zaman zaman küçük ev aletleri, uçak bileti vb kampanyalardan faydalanabiliyorsunuz. Yüklediğiniz TLye bağlı size puanlar veriliyor. Bu puanlar ister yukarıda bahsettiğim hediyeler için isterseniz Telefon görüşmesinde kullanılacak TL olarak alabiliyorsunuz.

Çok sık TL yükleyen birisi iseniz ve kredi kartınızın limiti de müsait ise bu servisi kullanabilirsiniz.

Sorularınızı ve görüşlerinizi yorum yazarak bildirebilirsiniz.

Ortak Ticaret

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Bu Yazıyı Faydalı Bulduysanız Arkadaşlarınzla Da Paylaşmayı Unutmayın!

PinterestCep Telefonunuza Kredi Kartıyla TL Yükleme Servisi konusunu Ask, Bing, Google, Yahoo ve Yandex arama motorlarında arayabilirsiniz.

 1. mustafa yüklem
  Pazar, 16 Eki 2011 zamanında 06:42 | #1

  kredi kartı ile tl yükleme iyi bir kolaylık oturduğumuz yerden yükleme yapabileceğiz bir siteden yükleme yaptım hemen yükleme tamamlandı gerçekten iyi bir sistem

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 1. şimdilik geri bağlantı yok

Dikkat: Yorumlarınızın onaylanabilmesi ve varsa sorularınıza cevap alabilmeniz için yukarıdaki formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Sahte email adresi ile doldurulan uydurma yorumlar onaylanmadan silinecektir.

Bu Konu için Popüler Arama Terimleri:

kredi kartıyla tl yükleme, kredi kartı ile tl yükleme, kredi kartı tl yükleme, kredi kartından tl yükleme, kredi kartıyla lira yükleme, kredi kartı tl yükle, KREDİ KARTI ILE TL YUKLE, kredi kartıyla tl yükle, kredi kartıyla cep lira yükleme, cepparay?kle, bimcell tl yükleme kredi kartıyla, cepparayükle, bimcell para yükle, bimcell kredi kartı ile kontör yükleme, cep kredisi kazanma oyunu, türkcell kredi kartıylatl yükleme tlf, 0nline kredi kartıtl yükle, kredi kartı ile cep lira, kredikartıyla tl yükleme, kredi kartla kontör yükleme, netten kredi kartıyla kontör yükleme, kredi kartla cepe para yükleme, kredi kartıyla tl yükleme sayfası, kredı kartıyla kontur yukleme, kredi kartıyla kontör yükleme zararları, kredi kartıyla internet yüklemek, kredi kartıyla gb yükle turksel, kredi kartıyla cep telefonuna tl yükleme, kredi kartıyla telefona lira yükleme, kredı kartıyle kontor yukleme, kredı kartıyle tl yukleme, turksel kırıdı kartıyla tl yüklemek, turkcellden kredi kartinla para yukleme, turkcell kredı kartıyla lıra yukleme servısı, turkcell kontor yukleme servısı, tl yükleme, telefona tl yükleme, sanal kredi kartı ile tl yükleme, sanal kart tl yukle, pttcell lira yükleme kredi kartıyla, pttcell kredı kartıyla kontur yukleme, online kredi kartıyla tl yükleme, netten lira yükle, kredi̇ karti i̇le tl yükle, online kredi kartı ile kontör yükleme, kredikartıyla cep telefonuna ınternet yukleme, kredi kartla tl yükleme, turksel lıra yukleme kredı kartıyla, Kredi kartiyla cep lira yüklemek için hangi servisi, kredi kartıya tl yükleme