Grand Opsiyon - 60 Saniye Opsiyonlarıyla Yatırımlarınıza Başlayın Bonus Fırsatını Kaçırmayın!
ana sayfa > Zenginlik ve Para Kazanmak > Doğru Ata Oynayarak Kolay Yoldan Zengin Olmak

Doğru Ata Oynayarak Kolay Yoldan Zengin Olmak

Salı, 31 Ağu 2010 13.854 yorum ekle yorumlara git

Doğru Ata Oynayarak Kolay Yoldan Zengin Olmak


Kısa Yoldan Zenginlik

Kahvelerin vazgeçilmez unsurlarından biri de at yarışı bültenleridir. Halkımız bu işi o kadar ciddiye alıyor ki. Bültenlerdeki verilere bakarak o yarışta birinci olacak atı tahmin etme işine “ders çalışmak” diyenlerin sayısı azımsanmayacak kadar çok. “At koşar, baht kazanır” gibi sözler olsa da geçmiş yarış istatistiklerinin tecrübeli atlar için faydalı olduğu da bilinen bir gerçektir.

Ay yarışlarından kazanılacak miktar sabit olmamakla beraber büyük ikramiye kazanan kişiler arasında paylaşıldığı için kimsenin beklemediği “sürpriz” atların birinci gelmesi kişi başı ikramiye miktarını arttırmaktadır.

ABD’li yazılım geliştirme uzmanı Glen Fullerton, bu yıl ülkenin önemli at yarışlarından biri olan Kentucky Derby’de tam 900 bin dolar kazandı. Üstelik şans oyununu kendi parasıyla da kazanmadı. CNBC, acemi bir kumarbaz olan Fullerton’a, doğru atı bulması için 100 bin dolar verdi. Acemi şansı belki de buna deniliyor. Rakamlar büyük görünse de Fullerton’ın bire dokuz ganyanı olan sürpriz sayılabilecek bir at seçtiği de aşikar.

Sorularınızı ve görüşlerinizi yorum yazarak bildirebilirsiniz.

Ortak Ticaret

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Doğru Ata Oynayarak Kolay Yoldan Zengin Olmak, 4.0 out of 10 based on 2 ratings

Bu Yazıyı Faydalı Bulduysanız Arkadaşlarınzla Da Paylaşmayı Unutmayın!

PinterestDoğru Ata Oynayarak Kolay Yoldan Zengin Olmak konusunu Ask, Bing, Google, Yahoo ve Yandex arama motorlarında arayabilirsiniz.

  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok

Dikkat: Yorumlarınızın onaylanabilmesi ve varsa sorularınıza cevap alabilmeniz için yukarıdaki formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Sahte email adresi ile doldurulan uydurma yorumlar onaylanmadan silinecektir.

Bu Konu için Popüler Arama Terimleri:

altili tutturmanin yollari, altılı tutturmanın püf noktaları, doru at, Altılı ganyan nasıl yakalanır, altılı nasıl yakalanır, altılı ganyan sistem kitabı, at yarışı tutturma teknikleri, altılı bulma sistemi, at yarışı tutturmanın yolları, altılı ganyan tutturmanın yolları, altılı bulmanın yolu, at yarışı tutturmanın püf noktaları, at yarışı nasıl yakalanır, altılı bulmanın püf noktaları, altılı bulmanın kolay yolu, altılı ganyan bulmanın püf noktaları, altılı ganyan kitabı, at yarışı sistemleri, at yarışı oynamanın püf noktaları, at yarışı kazanma yolları, at yarışında kazanmanın yolları, altılı bulmanın yolları, altılı ganyan tutturma förmülleri, altili yakalama teknikleri, altılı ganyan formülü, altılı ganyan formülleri, at yarışı bulma formülü, at yarışı tutturmanın formülü, at yarışı formülleri, at yarişi tutturma formülü, at yarışı kitapları, at yarışı formülü, altılıyı nasıl yakalarım, at yarışı sistem kitapları, at yarışı taktikleri, at yarişi oynama teknikleri, altılı oynama taktikleri, altılı ganyan sistemleri, altılı ganyan oynamanın incelikleri, altılı ganyan oynamanın püf noktaları, altl bulmamn yollar, at yarışı kazanma formülü, altılı ganyan bulmanın yolları, altılı formülleri, at yarışı kazanma teknikleri, at yarışı oynamanın incelıkleri, altılıyı bulmanın püf noktaları, altılı bulmanın en kolay yolu, altılı yakalamanın püf noktaları, ganyan sistem