Grand Opsiyon - 60 Saniye Opsiyonlarıyla Yatırımlarınıza Başlayın Bonus Fırsatını Kaçırmayın!
ana sayfa > İnternetten Para > İnternette Para Kazanmaya Çalışırken Sık Yapılan Hatalar

İnternette Para Kazanmaya Çalışırken Sık Yapılan Hatalar

Perşembe, 04 Mar 2010 4.204 yorum ekle yorumlara git

Para Klavuzu
İnternetten Para Kazanma Klavuzu

İnternetten Para Kazananların Sırlarını Açıklıyoruz

Para Klavuzu – İnternetten Para Kazanma Klavuzunu Buradan inceleyebilirsiniz!

İnternette Para Kazanmaya Çalışırken Sık Yapılan Hatalar

İnternetten para kazanmayı umarak değişik girişimlerde bulunuyor olabilirsiniz. Eğer aşağıdakilerden yaptıklarınız varsa bir an önce vazgeçmenizi öneririz. Çünkü bunları yaparak asla para kazanamazsınız.

Tıkla kazan yöntemleri

Bu yöntemler size asla para kazandırmayacağı gibi zamanınızı çalacaktır. Kuruş kuruş kazanarak asla ekonomik özgürlüğünüze kavuşamazsınız ama tıkladığınız sitelere kazandırırsınız.

Mail oku kazan yöntemleri

3 kuruş kazanmak için binlerce e-mail okumak sizce mantıklı mı? Mail gönderen şirketler , reklam verenden e-mail başına 5 kuruş alırsa bunun 3 kuruşunu o maili okumanız karşılığında size verir. Kazanmak için binlerce e-mail okumanız gerekir. Bazı e-mail network organizasyonlarında ise en üstlerde olmanız gerekmektedir.

Surf yap kazan yöntemleri

Başkalarının sitelerine sahte ziyaretçi yaratanlara alet olmayın ve zamanınızı boşa harcamayın. Ayda ancak 3-5 TL kazanırsınız!

Reklam izle kazan yöntemleri

Bir reklamdan 2 kuruş kazansanız, 1 TL kazanmak için 50 reklam izlemeniz gerekir. Öncelikle şunu bilmelisiniz ki piyasada asla bu kadar çok internet reklamı olmaz. Çünkü reklamveren için “para karşılığı reklam izleyen kişiler” doğru hedef kitle değildir. Ama diyelim ki bu kadar reklam var. 1 TL için o kadar reklam izlemeye değer mi?

Adsense reklamları izle kazanmak

Eğer ciddi içeriğe sahip, popüler ve sürekli gelişen bir web siteniz varsa; kaliteli hedef kitleye hitap ediyorsa ve hiti yüksek ise “evet” adsense ile bir miktar kazanabilirsiniz. Bunu nasıl yapacağınızda paraklavuzunda zaten var.

Ama sakın uyduruk bir blog yazıp adsense ile para kazanmayı umut etmeyin. Bir süre arkadaşlarınıza “benim bloguma girip reklamlarıma tıklarmısın?” diye rica edebilirsiniz 🙂 Ama asla elle tutulur paralar kazanamazsınız!…

Para Klavuzu – İnternetten Para Kazanma Klavuzunu Buradan inceleyebilirsiniz!

BUNLARI DENEYEBİLİRSİNİZ

Anket doldurarak kazanma yöntemleri

Üye olduğunuz anket şirketi size ayda 3-7 arasında anket gönderir. Anketi dolduran binlerce kişi arasında çekiliş yapılır ve birkaç kişiye 20-25 TL para ödülü verir!.. Bunu kazanmanız çok çok küçük bir ihtimaldir. Ancak birçok anket şirketine aynı anda üye olursanız az da olsa kazanabilirsiniz. Bu konu ilginizi çekerse size Anket Rehberi 2010 u tavsiye edebilirim. Ama yine de en çok kazandıran sistemin Affiliate olduğunu unutmayınız.

UYARI

Son zamanlarda hiçbir bilgisi olmadığı halde çaldığı bilgiler ile sözde kitap yazan kişiler var. Bu kişilerin ürünlerini almadan önce şunu düşünün; sıkıştığınız yerde sıfır bilgisi olan bu kişilerden istediğiniz desteği alabilecek misiniz? Sorduğunuz sorulara cevap bulabilecek misiniz? Yoksa bu insanların bir şekilde size ürününü satıp, ortadan yok olması riskini alıyor musunuz?

Birebir Canlı Web Eğitimi olan tek ürün ParaKlavuzu‘dur..

Web Tasarımı, Blog Yazarlığı, Affiliate (Satış Ortaklığı), Site/Bloga Reklam alma, Google Adwords, SEO (Arama Motorları Optimizasyonu), MLM konularında bizzat edinilmiş tecrübelerimiz ile istediğiniz zaman elimizden gelen tüm desteği vereceğimizden kuşkunuz olmasın . . .

Para Klavuzu – İnternetten Para Kazanma Klavuzunu Buradan inceleyebilirsiniz!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Bu Yazıyı Faydalı Bulduysanız Arkadaşlarınzla Da Paylaşmayı Unutmayın!

Pinterestİnternette Para Kazanmaya Çalışırken Sık Yapılan Hatalar konusunu Ask, Bing, Google, Yahoo ve Yandex arama motorlarında arayabilirsiniz.

  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok

Dikkat: Yorumlarınızın onaylanabilmesi ve varsa sorularınıza cevap alabilmeniz için yukarıdaki formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Sahte email adresi ile doldurulan uydurma yorumlar onaylanmadan silinecektir.

Bu Konu için Popüler Arama Terimleri:

internetten para kazananların yorumları, umys org şikayet, umys org yorumlar, umys güvenilir mi, umys org yasalmı, umys yasal mı, umys yorumları, umys org güvenilir mi, umys org bilgisi olan varmı, umys org sahte, umys org mağdurl, optionrally şikayetler, umys org nedir, umys kazandırıyormu, umys hakkindaki yorumlar, tikla kazan sahtekar mi, umys org , umys or guvenilirmi, umys org forum kadınlar kulubu, umys org guvenilir mi?, umys org guvenilirmi, umys kazandırıyor mu?, umys kadınlar kulübü, umys org forum, umys org sahte mi, web sitesinden para toplama yasalmı, umys yasalmı, umys yasal mıdır, umys yapılan yorumlar, umys şikayetleri, umys sahtekar midir, umys sahte mi, umys para kazanma, umys para kazandiriyormu, umys org şikayetler, umys org sahtemi, yabancı sitelerden içerik almak yasalmı, umys org sahte midir, umys ile kazanan varmı, UMYS ile ilgili yorumlar, mysurvey yasalmı, mystoreline mağazasında marka spor ayakkabıları !!!, internetten sipariş almak yasalmı, internetten para toplamak yasal mı, internetten para kazanmak mantıklı mı, internetten para kazananların şikayetleri, internetten ıkı saat çalışarak para kazanmak yasalmı, hotfıle para kazanma yasalmi, groupon parfümleri sahtemi, dünyanın en cok kazananların hikayeleri para