Grand Opsiyon - 60 Saniye Opsiyonlarıyla Yatırımlarınıza Başlayın Bonus Fırsatını Kaçırmayın!
ana sayfa > YeniÇarşım - Güvenli Alışveriş Keyfi > YeniÇarşım Nedir? Hürriyet e-Ticaret Platformu Yeni Çarşım Hakkında

YeniÇarşım Nedir? Hürriyet e-Ticaret Platformu Yeni Çarşım Hakkında

Çarşamba, 29 Ağu 2012 3.627 yorum ekle yorumlara git

YeniÇarşım Nedir? Hürriyet e-Ticaret Platformu Yeni Çarşım Hakkında


Seri ilanlar hizmetiyle 40 yılı aşkın süredir alıcılarla satıcıları buluşturan Hürriyet, bu alandaki liderliğini yeni alanlara taşımak amacıyla yepyeni bir internet çarşısı YeniÇarşım‘ı kurdu.

Yeni Çarşım web sitesi müşterilerine; güvenli bir alışveriş ortamında, piyasadaki geniş ürün gamına ulaşabilecekleri, gerçek mağazalardan alışveriş yapma imkanı sunmayı amaçlayan bir e-ticaret platformudur.

YeniÇarşım - Evden Çıkmadan Çarşıya Çık 1 Temmuz 1954’te başlayan seri ilan uygulamasıyla alıcıyla satıcıyı buluşturarak, milyonlarca insanın aradığını en elverişli koşullarda bulmasını sağlayan Hürriyet; şimdi de, bu misyonu dijital ticarette de devam ettirmek amacı ile müşterilerin ve mağazaların buluştuğu yepyeni bir e-ticaret platformu olan Yeniçarşım‘ı hayata geçirdi.

Yeni Çarşım; Hürriyet’in 63 yıllık tecrübesi ile müşterilerinin en geniş ürün yelpazesine kolaylıkla ulaşabilecekleri, zaman kaybetmeden en iyi ürünü en uygun fiyata bulabilecekleri ve gerçek mağazalardan alışveriş yapabilecekleri güvenli bir alışveriş ortamı sunmaktadır.

Yeni Çarşım web sitesinin iş ortakları, bir mağaza açarak, YeniÇarşım’ın sunduğu avantajlardan faydalanmakta, ürünlerini kolayca sergileyebilmekte, daha çok müşteriye tanıtabilmekte ve satışlarını arttırabilmektedirler. Şu anda 390 mağaza sahibi toplamda yüzbinlerce ürününü Yeni Çarşım‘da müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Yeni Çarşım Hürriyet’in doğrudan satı yaptığı bir e-ticaret sitesi değildir. Güvenli ödeme ve sanal mağaza altyapısı sunan bir aracı hizmettir. Açık arttırma uygulaması olmadan GittiGidiyor sitesinden yapılan satışların bir benzeri yapılmaktadır. Satıcılar ürünlerini YeniÇarşım’da sergilemekte alıcılar da güvenli alışveriş sistemini ve bir çok firmayı tek web sitesi içinde bularak ürünleri ve fiyatları kıyaslama imkanı bulmaktadır.

Yeni Çarşım Alış Veriş Merkezlerine inat bir Mısır Çarşısı gibi bir çok işeletmenin bir arada yer aldığı kültürümüze özgü Çarşı kelimesini seçerek kültürümüze bağlılığını da ortaya koymaktadır.YeniÇarşım Web Sitesi İletişim Bilgileri


YeniÇarşım Şirket Ünvanı : Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş
YeniÇarşım Adresi: Mecidiyeköy Yolu Cad. No:12 Kule:2 Kat: 10 Mecidiyeköy-Şişli/ İstanbul
YeniÇarşım Telefonu : 0 212 326 94 94
YeniÇarşım Faksı : 0 212 245 16 79

Sorularınızı ve görüşlerinizi yorum yazarak bildirebilirsiniz.

Ortak Ticaret

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Bu Yazıyı Faydalı Bulduysanız Arkadaşlarınzla Da Paylaşmayı Unutmayın!

PinterestYeniÇarşım Nedir? Hürriyet e-Ticaret Platformu Yeni Çarşım Hakkında konusunu Ask, Bing, Google, Yahoo ve Yandex arama motorlarında arayabilirsiniz.

  1. şimdilik yorum yok.
  1. Pazar, 23 Eyl 2012 zamanında 20:19 | #1
    YeniÇarşım Güvenli Alışveriş Sistemi Nedir? Yeni Çarşım Güvenli Alışveriş Sistemi Nasıl Çalışmaktadır? | Ortak Ticaret ile Kazanç Fırsatları | İnternetten Para Kazanma Stratejileri, Satış Ortaklığı Sistemi, ProjeX, XNetwork, XD

Dikkat: Yorumlarınızın onaylanabilmesi ve varsa sorularınıza cevap alabilmeniz için yukarıdaki formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Sahte email adresi ile doldurulan uydurma yorumlar onaylanmadan silinecektir.

Bu Konu için Popüler Arama Terimleri:

yeni arm, yeniçarşım güvenilir mi, yeniçarşım iletişim, yeniçarşım şikayet, yeni çarşım şikayet, yeni çarşım nasıl, yeni çarşım iletişim, kosgeb ps3 oyun salonuiş planı, yeniçarşım telefon numarası, yeni çarşım güvenilir mi, yeniçarşım hakkında yorumlar, yeniçarşım forum, yeni çarşım, carsi gvenilir mi, yeniçarşım nasıl bir site, yeni çarşım forum, alışveriş yapma, yenicarsim nasıl çalışır, yeni çarşım yorumlar, yeniçarşım mağaza açmak, yeniçarşım hakkında, yeniçarşım iş ilanları, yeniçarşım, yeni çarşım hakkında yorum, yeniçarşım parfümleri orjinal mi, yeniçarşım adresi, yeni çarşım telefonu, yeni çarşım telefon numarası, yeni çarşım kimin, yeniçarşım iletişim telefonu, yeni çarşım satış mağazası telefon numarası, yeni çarşım tel no, yeni çarşım tel, yeni çarşım sitesi hakkında yorumlar, yeni çarşım firmasına güvenilir mi, teobook nedir hakkında şikayetler, yeniçarşım yorum forum, yeniçarşım telefon, yeniçarşım yorumları, yeniçarşım telefon numarası nedir, internette güvenli alışveriş, yenicarsim yorum, hürriyet çarşım, forum yeniçarşım, evden satış katalogları, yeniçarşım internet sitesinden alışveriş, yenicarsim magaza acma, покупки клипарт, yeniçarşım telefon numarası ara, yeni̇çarşim si̇tesi̇ ki̇me ai̇t