Cep Telefonunuza Kredi Kartıyla TL Yükleme Servisi

Cep Telefonunuza Kredi Kartıyla TL Yükleme Servisi


Geçenlerde “7558888 TLyukle.com dan hattınıza 20 TL hediye ! TURKCELL yetkili satış kanalı 7558888 TLyukle.com özel müşteri temsilciniz XXX sizi arayacak.” şeklinde bir sms aldım. Bir kaç içinde telefon geldi. Bayanla görüşmemiz başladı. Daha önce internet şubesinden kontör (şimdi TL oldu) yüklemiştim. Bu bilgi kendilerine ulaşmış. Sanırım Turkcell yetkili satış kanalı olduğu için bazı bilgileri en azından müşterilerin kontör TL yükleme bilgilerini bunarla veriyor. Daha önceki yüklememi sanal kartla yapmışım ki bana sanal kartımdan hatta kart numaramdan bahsettiler. Sanal kart olduğunu bilmedikleri için provizyon almaya çalıştıklarından hata mesajı alıyorlardı çünkü limiti sıfırdı. Kartımı sisteme tanımladılar. Sanal kart olduğundan ve limiti ben alışveriş yapmadıkça sıfır olduğundan umursamadım. Kullandığınız banka bizim özel bankalarımızdan biri olduğundan siz de özel müşterilerimizdensiniz filan muhabbet devam etti. 20TLyi aylık 4er TL halinde 5 ayda yükleyeceklermiş. Bu 20 TL’yi alabilmek için servise üye olama gerekiyor ve bu üyelik ücretli aylık 2-3 TL gibi bir miktar istediler.

Servis Nasıl Çalışıyor?

Size ana bayi fiyatından yani resmi satış fiyatından kredi karınızla kontör yükleme avantajı sunuyorlar ve servis numarasını aramak ücretsiz. Gecenin bir yarısı TL lazım olursa kredi arktı limitiniz de müsaitse TL yüklemenize yarıyor. Ya da kontör alacağınız bakkal telefoncu her neyse uzakta ise yine aynı şekilde kontör yükleyebiliyorsunuz.

Üyelik için 20 TL civarında bir ücret alıyorlar. Onu da zaten size peşin TL yüklemesi olarak veriyorlar. Zaman zaman küçük ev aletleri, uçak bileti vb kampanyalardan faydalanabiliyorsunuz. Yüklediğiniz TLye bağlı size puanlar veriliyor. Bu puanlar ister yukarıda bahsettiğim hediyeler için isterseniz Telefon görüşmesinde kullanılacak TL olarak alabiliyorsunuz.

Çok sık TL yükleyen birisi iseniz ve kredi kartınızın limiti de müsait ise bu servisi kullanabilirsiniz.

Sorularınızı ve görüşlerinizi yorum yazarak bildirebilirsiniz.

Ortak Ticaret

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Share this post

One thought on “Cep Telefonunuza Kredi Kartıyla TL Yükleme Servisi

 1. mustafa yüklem · Edit

  kredi kartı ile tl yükleme iyi bir kolaylık oturduğumuz yerden yükleme yapabileceğiz bir siteden yükleme yaptım hemen yükleme tamamlandı gerçekten iyi bir sistem

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Post Comment