24Option - Haftalık 5000$ Para Ödüllü En İyi İkili Opsiyon Yarışmasına Katılın!
ana sayfa > Zenginlik ve Para Kazanmak > Doğru Ata Oynayarak Kolay Yoldan Zengin Olmak

Doğru Ata Oynayarak Kolay Yoldan Zengin Olmak

Salı, 31 Ağu 2010 7.134 yorum ekle yorumlara git

Doğru Ata Oynayarak Kolay Yoldan Zengin Olmak


Kısa Yoldan Zenginlik

Kahvelerin vazgeçilmez unsurlarından biri de at yarışı bültenleridir. Halkımız bu işi o kadar ciddiye alıyor ki. Bültenlerdeki verilere bakarak o yarışta birinci olacak atı tahmin etme işine “ders çalışmak” diyenlerin sayısı azımsanmayacak kadar çok. “At koşar, baht kazanır” gibi sözler olsa da geçmiş yarış istatistiklerinin tecrübeli atlar için faydalı olduğu da bilinen bir gerçektir.

Ay yarışlarından kazanılacak miktar sabit olmamakla beraber büyük ikramiye kazanan kişiler arasında paylaşıldığı için kimsenin beklemediği “sürpriz” atların birinci gelmesi kişi başı ikramiye miktarını arttırmaktadır.

ABD’li yazılım geliştirme uzmanı Glen Fullerton, bu yıl ülkenin önemli at yarışlarından biri olan Kentucky Derby’de tam 900 bin dolar kazandı. Üstelik şans oyununu kendi parasıyla da kazanmadı. CNBC, acemi bir kumarbaz olan Fullerton’a, doğru atı bulması için 100 bin dolar verdi. Acemi şansı belki de buna deniliyor. Rakamlar büyük görünse de Fullerton’ın bire dokuz ganyanı olan sürpriz sayılabilecek bir at seçtiği de aşikar.

Sorularınızı ve görüşlerinizi yorum yazarak bildirebilirsiniz.

Ortak Ticaret

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Bu Yazıyı Faydalı Bulduysanız Arkadaşlarınzla Da Paylaşmayı Unutmayın!

PinterestDoğru Ata Oynayarak Kolay Yoldan Zengin Olmak konusunu Ask, Bing, Google, Yahoo ve Yandex arama motorlarında arayabilirsiniz.

  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok

Dikkat: Yorumlarınızın onaylanabilmesi ve varsa sorularınıza cevap alabilmeniz için yukarıdaki formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Sahte email adresi ile doldurulan uydurma yorumlar onaylanmadan silinecektir.

Bu Konu için Popüler Arama Terimleri:

altili tutturmanin yollari, altılı tutturmanın püf noktaları, doru at, Altılı ganyan nasıl yakalanır, at yarışı tutturma teknikleri, altılı ganyan sistem kitabı, altılı nasıl yakalanır, altılı ganyan tutturmanın yolları, at yarışı tutturmanın yolları, altılı bulma sistemi, altılı bulmanın yolu, at yarışı nasıl yakalanır, altılı bulmanın püf noktaları, at yarışı tutturmanın püf noktaları, altılı bulmanın kolay yolu, at yarışı sistemleri, at yarışı kazanma yolları, altılı ganyan kitabı, altılı ganyan bulmanın püf noktaları, at yarışı tutturmanın formülü, altılı bulmanın yolları, at yarışı bulma formülü, altılı ganyan formülleri, altılıyı nasıl yakalarım, at yarışı formülü, at yarışında kazanmanın yolları, at yarişi oynama teknikleri, altili yakalama teknikleri, altılı ganyan sistemleri, at yarışı oynamanın püf noktaları, at yarışı kitapları, at yarışı sistem kitapları, at yarışı kazanma formülü, at yarışı formülleri, altılı ganyan formülü, at yarışı taktikleri, at yarişi tutturma formülü, altılı ganyan tutturma förmülleri, altılı formülleri, altılı ganyan bulmanın yolları, altılı ganyan oynamanın incelikleri, ganyan sistem, ganyansistem, altılıyı bulmanın püf noktaları, at yarışı kazanma teknikleri, altılı ganyan oynamanın püf noktaları, altılıda kazanmanın yolları, altılı ganyan sistem, at yarışı formül kitabı, altılı bulmanın en kolay yolu