Grand Opsiyon - 60 Saniye Opsiyonlarıyla Yatırımlarınıza Başlayın Bonus Fırsatını Kaçırmayın!
ana sayfa > Satış Ortaklığı Sistemi > E-Ticarette En Kazançlı Sistem Affiliate Marketing Sistemidir

E-Ticarette En Kazançlı Sistem Affiliate Marketing Sistemidir

Pazar, 18 Nis 2010 3.088 yorum ekle yorumlara git

E-Ticarette En Kazançlı Sistem Affiliate Marketing Sistemidir


Affiliate Marketing Nedir?

Affiliate Marketing Türkçe adı Satış Ortaklığı’dır. Ürün sahipleri Clickbank gibi büyük şirketlere ürünlerini %50-%75 gibi büyük komisyonda satışa sunarlar ve sürümden kazanırlar Affiliate Marketing Sistemi’nde her şey otomatik olarak gerçekleşir. Siz sadece satışları Ve kampanyaları haftada 1-2 kez takip edersiniz.

Affiliate Marketing (Satış Ortaklığı) Sisteminin Avantajları


Satış ortakları üretici değildir. Bu yüzden üretim, ARGE vb işlemler ve bunların gideriyle uğraşmaz. Müşterilerle doğrudan iletişimi olmaz. Bu iş ürünü en iyi bilen kişinin yani ürün sahibinni işidir. Ürünü stoklama ya da satmadan önce satın alma zorunluluğu yoktur. Ürün sahipleri açısından da en büyük avantajı ürün için reklam bütçesi ayırmamaları ve reklam için uğraşmamalarıdır. Reklam işini hali hazırda binlerden – milyonlara varabilecek sayıda olan satış ortakları yapıyor. Tabi satış başına %50-%75 arasındaki komisyonunu da alıyor.

Peki Bu Ürünleri Kime Satarız?

İşin en zevkli kısmı sanırım bu çünkü müşteriler sizi bulur. Siz sadece Adwords’te reklam oluşturursunuz. (Reklam oluşturma 10 dakika!) Seçtiğiniz ürünün pazarlamasını yaparsınız. Ayrıca hiç bir İngilizce bilgisi olmadan bu İşlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Kimlerle Çalışırız?

Siz kimseyle muhattap olmazsınız. Dediğimiz gibi her şey otomatik gerçekleşir. Siz sadece kontrolleri yaparsınız. Örneğin sisteme üye olursunuz, bir ürün seçersiniz (Ürün analizi yapmanız da gerekir, 10 dakika) ve Satış Ortağı olmak istediğiniz ürünün hemen satış ortaklığı linkini alırsınız. Size verilen linki Google’da kullanarak satışlari takip edersiniz. Bunun için bir web sitenizin olmasına gerek yoktur çünkü yönlendirme linkleri kullanırsınız.

Örneğin bir galeride satılan araçlar için el ilanları (Google Adwords Reklamları) bastırdığınızı ve bunu en büyük alışveriş merkezinin girişinde (Google’da) dağıtacak ücretli bir elemanınızın olduğunu düşünün. Galeriye ilan ile gidildiğinde ve araç satın alındığında. Galeri sahibi el ilanının (yönlendirme linkinin) size ait olduğunu bilir ve satıştan sizin komisyonunuzu ayırır. Gördüğünüz gibi siz hiç kimseyle muhatap olmadınız. El ilanları ve dağıtım elemanı görevini Google Adwords yapacak. Siz arada bir işler nasıl gidiyor diye girip bakabilirsiniz.

Bu konu hakkında blogumuzda zaman zaman açıklayıcı ve öğretci bilgiler yer alacaktır.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Bu Yazıyı Faydalı Bulduysanız Arkadaşlarınzla Da Paylaşmayı Unutmayın!

PinterestE-Ticarette En Kazançlı Sistem Affiliate Marketing Sistemidir konusunu Ask, Bing, Google, Yahoo ve Yandex arama motorlarında arayabilirsiniz.

  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok

Dikkat: Yorumlarınızın onaylanabilmesi ve varsa sorularınıza cevap alabilmeniz için yukarıdaki formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Sahte email adresi ile doldurulan uydurma yorumlar onaylanmadan silinecektir.

Bu Konu için Popüler Arama Terimleri:

Kazan, en kazançlı ticaret, kazançlı ticaret, en karlı ticaret, ticarette en karlı işler, en karlı ticaret işleri, kazançlı siteler, kazançlı ticaret işleri, ticarette karlı işler, en karli ticaretler, en karlı e ticaret, ticarette en karlı iş, en kazanclı ticaretler, en kazanclı işler, en karlı e-ticaret, en kazançlı siteler, kazançlı pazarlama, kazancli ortaklik sistemi, ticarette yeni ve kazanclı iş alanlarıü, karlı ticaretler, karlı marketing, ticarette kazançlı işler neler, ticarette karli işler nelerdir, ticarette en karlı iş nedir, kazançlı ticaretler, Kazanclisistem com, ticarette en kazançlı işler, market için karli ürünler, ticaretde en kazançlı iş nedir, ticarette en karlı ürün, ticareti karlı ürünler, farkedilmeyen en karlı tıcaretler, eticarette en karlı iş, en kaznçlı site, en karlı satış ve pazarlama işleri, en karlı pazarlama işi nedir, en karli pazarlama isi, en karlı pazarlama, en karlı marketing, en karlı iş nedir, en karlı e ticaret ortaklığı, e-ticarette en karlı iş, e ticaret karlı, affiliate marketing karlı, en karlı ticaret ürünleri, en kazançlı anket şirketleri, en kazançlı ticaret ürünleri, en kazançlı marketing, en kazanclı site, en kazançlı sistem