GetMyAds Geri Ödeme Sistemiyle Para Kazanın!

GetMyAds ile Para Kazanmak son ayların popüler işlerinden biri. Sizlere burada anlatacaklarım tamamen gerçekler olacak. Sizi üye yapmak için bazı şeyleri saklamadan GetMyAds hakkında doğru ne varsa onu anlatacağım.

GetMyAds Nedir?

GetMyAds şirketi online reklamcılık alanında faaliyet gösterdiğini söyleyen bir şirkettir. Şirketin asıl iş konusu Google, facebook, twitter vb ortamlarda reklam yayınlamaktır. Bu ne demek oluyor GetmyAds bir reklam ajansı gibi çalışarak Google facebook vb yüze yakın sitede 3 kuruşa reklam veriyor. Reklam vermeyi bilmeyen şirketlere danışmanlık yaparak bu 3 kuruşluk reklamları 5 kuruşa satıyor. Bu mecralarda reklam vermek için reklam hesaplarına para yüklemeniz gerekiyor. Bu finansmanı sağlamak için sizlere tanesi 50$’dan reklam jetonu satıyorlar.

GetMyads’ten Nasıl Para Kazanılır?

GetMyAdsten üç şekilde para kazanılır. Örnekler daha açıklayıcı olsun diye sizlere 1000$ değerindeki 20 jeton üzerinden örnek vereceğim. Yani GetMyAds sistemine üye olduk ve 1000$ karşılığında tanesi 50$’dan 20 jeton aldık diyelim.

1- Günlük jeton bedelinizin %1i oranında düzenli kâr payı!

1000$ verip aldığımız 20 jetondan her gün 10$ kar payı alırsınız. Fakat GetMyAds ömrünü uzatmak için bu 10$’ın hepsini bize vermiyor. Diyor ki, günlük kazandığınız 10$’ın
– 4 dolarını çekilebilir hesabınıza (yani istediğiniz zaman nakit olarak çekebileceğiniz bir hesaba
– 4 doları dönüştürülebilir hesabınıza (yani sadece yeni jeton alımında kullanabileceğiniz bir hesaba
– Kalan 2$’ı da operasyonel maliyetler ve şirket karı için kendi kasasına koyuyor.

2- GetMyAds Tavsiye bonusu ile %12 kar payı!

Buradaki kazanç da şu şekilde oluyor. GetMyAds sistemini tanıtarak sisteme üye yaptığınız kişilerin satın aldığı her jetondan yüzdelik kar payı alıyorsunuz.

Birinci seviyeden %12 tavsiye bonusu: Bizim referans linkimizle GetMyAds’e üye olup bizim gibi 1000$ karşılığında tanesi 50$’dan 20 jeton alan A kişisinden size 120$ ödeme yapıyor.

İkinci seviyeden %12 tavsiye bonusu: Bizim tanıtımımızla üye olan A kişi de tanıtım yaptı ve B kişisini GetMyAds’e üye yaptı ve bu B kişi de bizim gibi 1000$ karşılığında tanesi 50$’dan 20 jeton aldığında GetMyAds B kişisinin yatırımı için hem size hem de tanıtımı yapan A kişisine ayrı ayrı 120$ olmak üzere toplam 240$ ödeme yapıyor.

Üçüncü seviyeden %2 tavsiye bonusu: Bizden gelen A kişisinden gelen B kişisinin tanıtımıyla C kişi de GetMyAds üyesi olup 1000$ karşılığında tanesi 50$’dan 20 jeton aldığında GetMyAds C kişisinin yatırımı için size 20$ A kişisine 120$ ve Bkişisine 120$ olmak üzere toplam 260$ ödeme yapıyor.

Dördüncü seviyeden %2 tavsiye bonusu: Bizden gelen A kişisinden gelen B kişisinin tanıtımıyla üye olan C kişisinin tanıtımıyla gelen D kişisi de GetMyAds üyesi olup 1000$ karşılığında tanesi 50$’dan 20 jeton aldığında GetMyAds D kişisinin yatırımı için size 20$, A kişisine 20$, B kişisine 120$ ve C kişisine 120$ olmak üzere olmak üzere toplam 280$ ödeme yapıyor.

Gördüğünüz gibi 4b asamaklı piramit sistemi yani gerçek anlamıyla Ponzi sistemi ülkemizdeki jenerik ismiyle Saadet Zinciri kuruldu. Size gerçekleri anlatacağımı söylemiştim. Buraya kadar okuyup vazgeçmeyin devam ediyoruz.

3- Reklam Satış Gelirleri: Burada ilk iki kazanç şeklindeki gibi kesin kazanç garantisi yok. GetMyAds’ten satın aldığınız Jetonları aktif etmek için sisteme reklam girmeniz gerekiyor ve size 50$ karşılığında 2000 gösterim veya 200 tık veriyorlar. Buraya gireceğiniz reklam linki GetMyAds’in reklam ağındaki 100’e yakın sitede yayınlanıyor ve 200 tık geldiğinde reklam duruyor. Yani reklamı size sattılar. Buraya gireceğiniz link ticaret yapanların kendi sitesi oluşa 200 tıktan birkaç satış yapıp kazanç elde edebilirler.Fakat ben bu reklam işine inanmıyorum çünkü sizden sitediği reklam bilgileri adf.ly gibi çöp sitelere uygun olmakla birlikte Google, Facebook gibi mecralarda yayınlanan reklamlar için istenilen bilgileri istemiyor. Müneccim de olmadıklarına göre sosyal medyada reklam işi yalandan ibaret.

GetMyAds’e Kaç TL İle Yatırım Yapmalıyım!

GetMyAds Şartlar ve Koşullar kısmında da açıkladığı üzere size üçüncü basamaktaki Reklam satışı işini yaptığını ilk iki sıradaki kazançları ise gönüllü olarak verdiğini ve istediği zaman sonlandırma hakkını eklinde tuttuğunu açıkça belirtiyor. Yani gün gelecek kepenkler kapanacak. Bu yüzden dere akarken musluğunu doldurmak isteyenler üye olabilirler. 175 gün sonra yatırdığınız parayı geri alırsınız. 176. Gün ile 600 gün arasında gelecek paralar yanınıza kar kalır. Kaybettiğinizde üzülmeyeceğiniz risk almaya değeceğini düşündüğünüz bir miktarı GetMyAdse yatırın 175 gün sonra anaparanızı alın. Kalan parayı ellemeyin.

Bu sistemin güzel tarafı henüz bir iki yıllık daha ömrünün olması. Yani hala para kazandırabilecek durumda. Fakat 5 yıl sonra GetMyAds diye bir şirket olmayacak.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Share this post

Post Comment