Grand Option’dan 20,000$ Nakit Para Ödüllü İkili Opsiyon Yarışması

Grand Option’dan 20,000$ Nakit Para Ödüllü İkili Opsiyon Yarışması


İkili opsiyon yatırımcılarının hem kendilerini ispatladığı hem de başarılarını ödüllendirdiği 24 Option’dan bildiğimiz ikili opsiyon yarışmaları Grand Option ile devam ediyor.

Grand Opsiyon 2014 yılı Kasım ayı boyunca sürecek olan Grand Opsiyon ikili opsiyon yarışmasında ilk ona giren ikili opsiyon yatırımcılarına nakit para ödülleri dağıtıyor. Yarışma koşulları ve ayrıntılar için 20,000$ Nakit Para Ödüllü Grand Option İkili Opsiyon Yarışması Kasım 2014 konusundan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Birincilik ödülünün 20,000$ olduğu ikili opsiyon yarışmasında ilk üç günde 5 Türk yatırımcı ilk ona girmiş durumda ve yarışma daha yeni başladığı için çok geç kalmış sayılmazsınız. İkili opsiyon yatırımlarında tecrübeli iseniz bu yarışmada derece elde edebilirsiniz.

Geçen ayın yarışmasında Sıdıka S. dördüncülükle 1,000$ nakit para ödülü kazanırken Utman T., Hüseyin O., Tahir G., ve Rıza K. adlı Türk yatırımcılar dereceye girerek kişi başı 500$ tutarında nakit para ödülünün sahibi olmayı başardılar.

Cinsiyet ayrımı yapmadan herkese açık olan Grand Opsiyon ikili opsiyon yarışmasında başarı sağlayan sıdıka Hanım gibi nice bayan yatırımcıalrı ilk sıralarda görmek bizleri gururlandıracaktır.

İkili opsiyonlar hakkında bilginiz olmasa bile Grand Opsiyon Akademisi ücretsiz e-kitap, interaktif e-kitap, video merkezi, müşteri temsilcinizden telefonla alacağınız birebir canlı eğitim vb. en temelden itibaren ikili opsiyonları öğretecek eğitim materyallerine sahiptir. Bu dönemki ikili opsiyon yarışmasında tecrübe kazanıp bir sonraki yarışmada ödül kazanmak için yeterli donanıma sahip olmak için hemen harekete geçmenizde fayda var.

Sorularınızı ve görüşlerinizi yorum yazarak bildirebilirsiniz.

Ortak Ticaret

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Grand Option'dan 20,000$ Nakit Para Ödüllü İkili Opsiyon Yarışması, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Share this post

Post Comment