Grand Opsiyon - 60 Saniye Opsiyonlarıyla Yatırımlarınıza Başlayın Bonus Fırsatını Kaçırmayın!
ana sayfa > Girişimcilik > Hangi İnternet Sitesi Ne Kadar Kazanıyor? Hangisi Kaça Satıldı?

Hangi İnternet Sitesi Ne Kadar Kazanıyor? Hangisi Kaça Satıldı?

Pazartesi, 08 Kas 2010 7.222 yorum ekle yorumlara git

Hangi İnternet Sitesi Ne Kadar Kazanıyor? Hangisi Kaça Satıldı?

Tüm Girişimcilere Müjde - İş Fikirlerinizi Hayata Geçirmeniz İçin Devlet Yardım Elini Uzatıyor
Yazı Yazarak Para Kazanın - Evde Blog Yazarak İnternetten Para Kazanabileceğinizi Biliyor Musunuz?
Adan Zye Affilaite Eğitimi - Satış Ortaklığı Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey Tek Kaynakta Burada

İkinci dalganın kanıtları da ortaya çıkmaya başladı. Son dönemdeki özel alışveriş ve toplu satın alma sitesi çılgınlığına bakın! Son altı ay içinde yaklaşık 15 tane bu tip site kuruldu ve her biri ilk aylarından itibaren kâr etmeye başladı bile. Markapon örneğin… İlk ayında 100 bin lira ciro yaptı, yılsonu beklentisi ise milyon lira. 2009 başında kurulan enuygun .com ise 2010 başından bu yana cirosunu dört kat artırdı. İlk baştaki tahminlerin aksine hepsi iş yapıyor. Üstelik minimum yüzde 20 ila 30 kârlarda. O kadar ilgi çekiyorlar ki arka arkaya yatırım alıyorlar.

Örneğin 7 milyar dolarlık fon büyüklüğüne sahip ABD’li Tiger Global, geçen martta Harvard mezunu 29 yaşındaki Demet Mutlu’un kurduğu Trendyol’u 4,3 milyon liraya satın aldı.”Avrupa’nın en iyi 100 teknoloji şirketi” arasında gösterilen 2008 tevellütlü Markafoni’ye,Facebook ve Skype’ın da yatırımcısı olan Klaus Hommels’in de bulunduğu bir yatırım gurubu 11 milyon lira değer biçti. Güvenlik şirketi Pronet’in kurucusu Alp Saul ise Grupanya’ya 5 milyon lira verdi.

Forbes Dergisi Ekim 2010 sayısında yayınlanan ve Eyyüp Karagüllü’nün kaleme aldığı yazı dizisinin kronolojik başlıkları:

Türk İnternet Dünyası Altın Çağının Arifesinde Duruyor!
Arda Kutsal Blog Yazarlığına Nasıl Başladı?
Arda Kutsal Blog Yazarlığından Para Kazanmayı Nasıl Başardı?
İnternetin İkinci Altın Çağı Çok Yakında Başlayacak
Hangi İnternet Sitesi Ne Kadar Kazanıyor? Hangisi Kaça Satıldı?
İnternet Şirketlerine Milyon Dolarlar Yatırılıyor
Türkiye’de İnternet Kullanımı ve İnternet Pazarının Büyüklüğü
Reklam Piyasasında Online Reklamcılığın Payı Ne Kadar?
Türkiye’de İnternet Şirketlerine Yapılan Büyük Yatırımlar
2000′lerde Kurulan İnternet Girişimleri ve Krizin Etkileri
Elektronik Ticaretin Gelişmesinin Önündeki Engeller Neler?
Dünün İnternet Girişimcileri Bugünün Melek Yatırımcısı Oluyor
Melek Yatırımcı Burak Büyükdemir’in Girişimcilere Yönelik Çalışmaları
Melek Yatırımcılar Bugüne Kadar Ne Kadarlık Yatırım Yaptı?
İnternet Eskisi Gibi Değil, Artık Şirketlere Para Kazandırıyor

Sorularınızı ve görüşlerinizi yorum yazarak bildirebilirsiniz.

Ortak Ticaret

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Bu Yazıyı Faydalı Bulduysanız Arkadaşlarınzla Da Paylaşmayı Unutmayın!

PinterestHangi İnternet Sitesi Ne Kadar Kazanıyor? Hangisi Kaça Satıldı? konusunu Ask, Bing, Google, Yahoo ve Yandex arama motorlarında arayabilirsiniz.

  1. şimdilik yorum yok.
  1. Pazar, 28 Kas 2010 zamanında 05:05 | #1
    Ciddi Paralar Kazandıran Blog Yazarlığı ve İnternet Girişimciliği Yazı Dizisi Sona Erdi | « OrtakTicaret.com » Sitesiyle Her Zaman Daha Fazlasını Kazanacaksınız!
  2. Pazar, 28 Kas 2010 zamanında 05:16 | #2
    Online Reklamcılık Giderek Büyüyor ve Reklamcılık Pastasındaki Payını Arttırıyor | « OrtakTicaret.com » Sitesiyle Her Zaman Daha Fazlasını Kazanacaksınız!

Dikkat: Yorumlarınızın onaylanabilmesi ve varsa sorularınıza cevap alabilmeniz için yukarıdaki formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Sahte email adresi ile doldurulan uydurma yorumlar onaylanmadan silinecektir.

Bu Konu için Popüler Arama Terimleri:

markafoni kaça satıldı, hangi site ne kadar kazanıyor, internet siteleri ne kadar kazanıyor, fırsat siteleri nasıl para kazanıyor, siteler ne kadar kazanıyor, dizi siteleri ne kadar kazanıyor, trendyol kaça satıldı, satilan internet siteleri, markafoni ne kadara satıldı, web siteleri ne kadar kazanıyor, markafoni kaç paraya satıldı, hangi site ne kadar tıklanıyor, alışveriş siteleri ne kadar kazanıyor, hangi internet sitesi ne kadar kazanıyor, web sitesi kaç paraya kurulur, internet sitesi satıldı, modoko hangi saat kaça kadar açık, skype kaça satıldı, facebook kaça satıldı, trendyol satıs ortaklıgı, hangi web sitesi kaça satıldı, dizi siteleri nasıl para kazanıyor, youtube kaça satıldı, internet sitesi kaça kurulur, satılan web siteleri, alışveriş siteleri ne kadar kazanır, en çok satılan web siteleri, hepsiburada com kaça satıldı, web sitesi satıldı, trendyol ne kadara satıldı, facebook sayfası kaça satılır, internet siteleri kaç paraya satılıyor, internet siteleri kaça satıldı, trendyol nasıl para kazanıyor, satılmış internet siteleri, google kaça satıldı, site kaça satılır, pronet kaca satildi, internet siteleri kaça satılmış, internet sitesi ne kadar kazanıyor, oyun sitesi kaça satıldı, darty kaça kadara çık, dizi siteleri para kazanıyor mu, internetten alışveriş siteleri nelerdir, wzone com ciro ve sahibi, www ortakticaret com hangi-internet-sitesi-ne-kadar-kazaniyor-hangisi-kaca-satildi, web siteleri kaca satilir, web sitesi nasıl satılır, e ticaret siteleri ne kadar kazanıyor, oyun sitesi ne kadar kazanıyor