HepsiBurada.com’dan Adrese Teslim Avantajlı Ramazan Kumanyası

HepsiBurada.com’dan Adrese Teslim Avantajlı Ramazan Kumanyası


Her Ramazan ayında süper marketler çeşitli gıda malzemelerinden oluşan erzak paketleri hazırlar. Bu paketler genellikle hali vakti yerinde kişilerin ihtiyaç sahiplerine dağıtmak amacıyla tercih ettiği Ramazan kumanyalarıdır.

Türkiye’nin elektronik ticaret lideri HepsiBurada.com bu Ramazan hazırlığını şimdiden yapmış ve bedava kargo imkanıyla 22,98 TLden satışa sunduğu Avantajlı Ramazan 2012 paketini hazırlamış. 1000 adetlik ilk stoklar tükendiğinde %23lük indirim sona erecek ve fiyat 29,89 TLye yükseltilecek. Siz de özellikle sahur için düşünülmüş yiyecekler ile bu avantajlı kumanyayı ihtiyaç sahiplerine ve sevdiklerinize göndererek Ramazan’ın bereketini paylaşabilirsiniz.

HepsiBurada.com - Türkiye'nin En Büyük Alışveriş Merkezi

HepsiBurada Avantajlı Ramazan Kumanya Paketi 18.07.2012 tarihinde stoklara girecek. Bu tarihe kadar ön sipariş vererek teslimatta öncelik hakkı kazanabilirsiniz. Eğer Avantajlı Ramazan Kumanyası stoklara girdiğinde fiyat artarsa sizden fiyat farkı istenmeyecek. Üstelik fiyat düşerse de teslimattan bir hafta sonra fiyat farkı size ödenecektir. Bence çok adil ve olması gereken bir uygulama. HepsiBurada.com sitesini Türkiye’nin e-ticaret lideri olmasının sebeplerinden biri de bu olsa gerek.

Hepsi Burada Avantajlı 2012 Ramazan Kumanyasının İçeriği Nedir?


HepsiBurada.com sitesinin Ramazan kumanyasında sahura özel erzakalrın listesi aşağıdadır. Listedeki her üründen rmazan kolisinde bir adet yer almaktadır.

Lipton doğu Karadeniz 48li Demlik Poşet Çay 153 gram Koruyucu Paket
Knorr Ezogelin Çorbası
Knorr Tavuk Bulyon Altılı
Baktat Domates Salçası 420 gr
Baktat Siyah Zeytin 500 gr
Yayla Pilavlık Bulgur 1 kg
Alaçiftçi Pilavlık pirinç 1 kg
Zade Ayçiçek Yağı 1 lt
Katmer Un 1 kg
Mutlu Makarna 500 gr
Işıl İyotlu Tuz 750 gr
Yayla Toz Şeker 1000 gr
Erdoğan Çilek Reçeli 380 gr

HepsiBurada.com sitesinden vereceğiniz siparişlerinizde teslimat adresi kısmına Ramazan kumanyasını hediye etmek kişilerin bilgilerini girerseniz kargo ücreti de ödenmeyeceğinden bu kavurucu yaz sıcakalrında markete gitmeden ve taşımakla yorulmadan ramazan kumanyanızı sevdiklerinize ulaştırabilirsiniz. Yaptığı yardımların gizli kalmasını isteyenlerdenseniz değerlendirilmesi gereken bir fırsat olduğunu düşünüyorum.

Sorularınızı ve görüşlerinizi yorum yazarak bildirebilirsiniz.

Ortak Ticaret

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Share this post

Post Comment