HostGator’dan Tüm Hosting Paketlerinde Net %60 İndirim! Mart 2016

HostGator’dan Tüm Hosting Paketlerinde Net %60 İndirim!


En popüler yabancı web hosting firması HostGator Mart ayını uğurlarken tüm hosting paketlerinde %60 İndirim kampanyası düzenliyor. Daha önce HostGator Dünyanın Sonu Promosyonunda %75e Varan İndirimler!, Hostgator Web Hosting Paketlerinde %50 Kara Cuma İndirimi ve HostGator’dan %50 İndirimli Hosting Paketleri Siber Pazartesi’de! konularında duyurduğumuz özelliklerde web hosting paketleri bu sefer gün boyu %60 indirimli olacak.

HostGator‘dan şu anda aktif olarak kullandığım iki adet hosting planı bulunmaktadır. Birini yabancı sitelerim diğerini ise Türkçe sitelerim için kullanmaktayım. Yaklaşık 15 yıldır da ciddi bir problem yaşamadan kullandığım bir hosting firmasıdır HostGator.

HostGator'dan Tüm Hosting Paketlerinde Net %60 İndirim! Mart 2016 2016 Mart sonu kampanyası 29.03.2016 saat 08:00 ile 30.03.2016 saat 07:59 arasında geçerlidir. İndirimden faydalanmak için sipariş formundaki kupon kodu bölümüne MAR329 yazmanız gerekmektedir. HostGator‘un sadece bir gün (ABD’de 29.03.2016 Salı günü) boyunca sürecek Mart Sonu kampanyası sadece yeni müşteriler için geçerli olacağından mevcut müşteriler bu kampanyadan faydalanamıyor fakat bir tanıdığınızın adına katılıp bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Hesabınızın aktif olması için ödemeyi o kişinin kredi kartı yada paypal hesabıyla yapmanız ve kimlik fotokopisi emaille göndermeniz gerekecektir. Kredi kartının son dört hanesinin görülüyor olması gerekiyor ve sadece ön kısmını tarayıcıdan taratıp ilk 12 hanesini kapatarak gönderebilirsiniz yada PayPal hesabınız ile ödeme yapabilirsiniz. Böylece kredi kartını taratıp göndermenize gerek kalmaz. Mevcut üyelerin bu kampanyadan faydalanabilmesi için eski hosting hesaplarını kapatmamaları ve ilave paket almaları gerektiğinden dediğim gibi bir tanıdığınızın adına katılmanızda fayda var. Zaten ikinci bir hosting paketine gerek yok bir tek hosting paketi yeterince işinizi görecektir.

Hostgator firması genellikle limitsiz özelliklerde hosting planları sunmaktadır. Yerli hosting firmaları gibi 25 MB, 500MB ve 1 GB web alanı kapasiteli gibi boy boy hosting paketleri çıkartmayı tercih etmiyor. Genellikle bir çok özelliği içeren Hostgator paketleri limitsiz web alanı, limitsiz trafik, limitsiz veritabanı, limitsiz email vb özelliklerle dikkat çekiyor. Tüm özelliklere HostGator Shared Hosting Paketlerinin Özellikleri Nelerdir? konusundan ulaşabilirsiniz.

En çok tercih edilen Hosting paketi Hostgator Baby paketidir. Normal ücreti aylık 9,95$ olan bu hosting paketine bir yıla kadar alırsanız aylık 4,78$ ödemeniz yeterli olacaktır. Fakat uzun süre boyunca web hosting paketi kullanmayı düşünen biriyseniz üç yıllık baby paketi tercih etmeniz durumunda tek seferde 143,28$ (415 TL) ödeyerek aylık hosting maliyetinizi 3,98$a düşürebilirsiniz. Günlük 0,39TLden daha ucuza kaliteli bir hosting paketi sahibi olabilirsiniz.

Hostgator indirim kuponları yenileme döneminde geçerli olmadığından yeni bir paket almak yerine indirimli paketi uzun süre kullanabilmek için bütçeniz de uygunsa üç yıllık paketi tercih ediniz. Eğer İngilizce sorunu nedeniyle Hostgator Hosting planlarını nasıl alacağınızı bilmiyorsanız Dünya Devi Hostgator’dan İlk Ay Ücretsiz Hosting (Resimli Türkçe Anlatım) konusundan yardım alabilirsiniz.

Eğer bu yazıyı fark ettiğinizde geç kalmışsanız yani 30 Mart 2016 sabah 08:00’den sonra fark ettiğiniz için indirim kuponunu kaçırmışsanız Web Hosting Paketleri ve Hosting Tavsiyelerim konusundan Hostgator Baby planı ile aynı özelliklere sahip üstelik alan adınızı da hediye eden aynı kalitede başka firmanın hosting paketleri için %50 indirim kuponuna ve kayıt işlemlerinin resimli olarak anlatıldığı sayfaya ulaşabilirsiniz.

Sorularınızı ve görüşlerinizi yorum yazarak bildirebilirsiniz.

Ortak Ticaret

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Share this post

Post Comment