İnternetten Para Kazanmanın 101 Yolunu Öğrenmek İster Misiniz?

İnternetten Para Kazanmanın 101 Yolunu Öğrenin


Uçsuz bucaksız İnternet dünyasında para kazanmak sizin için artık bir rüya değil! Sürekli kullanım oranı artan İnternet’in getirdikleri güzellikler tartışılmaz bir gerçek. 10 yıl önce ailenize ben SEO Uzmanı olacağım deseydiniz size gülerek, bu yolunuzdan dönmeniz için ellerinden geleni artlarına koymazlardı. Şimdi ise durum çok farklı. İsterseniz Internet üzerinden milyarlar kazanabilirsiniz. Bu tamamen sizin elinizde.

Elinizde bulunan İnternetten Para Kazanmanın 101 Yolu kitabı içerisinde İnternet’ten para kazanmanın yüzlerce yolu arasından sadece 101 tanesi bulunuyor. Para kazanmak için size sunduğumuz yolları kullanabilir veya bu yollar sayesinde hayal gücünüzü harekete geçirerek kendi yolunuzu bulabilirsiniz.

SEO Uzmanı olmaktan Blog’dan para kazanmaya, iş ağı oluşturmaktan güncel içerik sitesi yaratmaya uzanan 101 konu başlığında ufkunuzu açacak bilgiler bulacaksınız. İşte İnternetten Para Kazanmanın 101 Yolundan bazıları:

İnternetten Para Kazanmanın 101 Yolunu Öğrenmek İster Misiniz?

1 – Fikrinizi Satmaya Ne Dersiniz?
4 – Ağ Üzerinden Pazarlama Yapmak
5 – Çağrı Merkezi Üyesi Olmak
9 – Twitter Üzerinden Nasıl Para Kazanılır?
14 – Kendi Üyelik Sisteminizi Oluşturmak
15 – Kişisel Asistan Olabilir Misiniz?
17 – HubPage’i Tanıyor Musunuz?
23 – Süresi Dolan Alan Adlarının Peşine Düşün
26 – Fotoğraf Çekmeye Başlıyoruz
27 – Yerel Bir İş Ağı oluşturabilirsiniz
34 – YouTube’dan Para Kazanmak
40 – Blog’dan Para Kazanmak
45 – Alan Adı Satmak
51 – Rehber Olmaya Ne Dersiniz?
59 – Organizasyon Yapabilir Misiniz?
60 – Bir Yerden Alıp Diğerine Satmak
63 – Web 2.0’dan Para Kazanmak
66 – Güncel içerik Sitesi Yaratın
68 – Kitap Eleştirileri Yazarak Para Kazanabilirsiniz
70 – İnterneti Halka Ulaştırın
80 – Fiverr’da Nasıl Para Kazanılır?
83 – Hiç Güzin Abla’ya Özendiniz mi?
86 – Logo Tasarımı Yaparak Para Kazanın
89 – Başkaları İçin Araştırma Yapabilirsiniz
96 – SEO Uzmanı Olabilir Misiniz
98 – Tıklama Başına Para Kazanabilirsiniz
101 – Hurda Eşyalardan Para Kazanabilirsiniz

Ali Yavuz Şahin’in Pusula Yayıncılık tarafından 15 TL etiket fiyatıyla satışa sunulan 130 sayfalık İnternetten Para Kazanmanın 101 Yolu kitabını %30 indirimle 10.50 TL’ye buradan satın alabilirsiniz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 1.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
İnternetten Para Kazanmanın 101 Yolunu Öğrenmek İster Misiniz?, 1.0 out of 10 based on 1 rating

Share this post

3 thoughts on “İnternetten Para Kazanmanın 101 Yolunu Öğrenmek İster Misiniz?

 1. Hergün milyarlarca kişinin ziyaret ettiği ve milyonlarca satışın gerçekleştiği bu pazaryeri internetten para kazanmak isteyenlerin sonuna kadar yararlanması gereken bir nimettir. Benim size burada anlatacağım metodlar ile eBay.com dan iki farklı şekilde para kazanabilirsiniz.. Bunlardan birincisi eBay.com’un internetten para kazanmak isteyen internet kullanıcılarına sunmuş olduğu eBay Affiliate Programıdır.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 1.0/5 (1 vote cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 2. Amasya da Hibe proje Danışmanlığı yapıyorum.İnternetten para kazanmanın yollarını öğrenmek ve öğretmek istiyorum.Burada işsiz gençlere ve Burs alamayan öğrencilere faydalı olmak için yapılması gereken her şeyi yapmaya hazırım.Yeter ki insanları kandırmayalım ve ve umutlarını söndürmeyelim.Bir pastadan herkes eşit pay alsın.Hepimiz mutlu olalım,Hepimiz Cennete gidelim.Bencillik ALLAHIN sevmediğ bir duygu ve harekettir.
  Amasyadan selam ve sevgiler
  MEHMET KUTLUK

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 3. Mehmet Bey, bir insanın şüpheyle yaklaştığı bir konuda başarılı olması imkansıza yakındır. Başarılı olan nadir kişilere de şans yardımcı olmuştur. İnternetten para kazanma işinde kandırmaca ve umut verme gibi bir olay söz konusu değil. Hürriyet Gazetesi’nin “İnternetten Para Kazanma Yolları” Haberi!nden sonra benzer bir haberi Türkiye’nin kamu kuruluşu TRT’nin resmi sitesinde İnternetten Para Kazanma Yolları başlığı ile verrek internetten para kazanma olayının gerçekliğini yıllar önce tescillediler. Benzer haberler Zaman Gazetesi gibi diğer medya sitelerinde de yer almasının yanısıra CHIP dergisinde özel ek olarak verildi.

  Gelelim madalyonun diğer yüzüne herkes her işi yapabilir diye bir şey yok. Şimdi siz bu işi öğrenip birilerine öğrettiğinizde aralarından başarısız olanlar elbette çıkacaktır. Çünkü kimisi bu işi anlamayacaktır kimisi de yapamayacaktır. Bazı şeyler kapasite meselesi. Bu yapamayan kesimdekiler sürekli bu işi kötüleyeceklerdir. Şimdi dershaneye binlerce TL verip de üniversiteyi kazanamayanların olması gibi bir şey bu. Burada dersane mi öğrenciyi kandırıyor yoksa öğrenci kendini mi kandırıyor? Bir dersaneden hiç bir öğrenci kazanamazsa o zaman suçlu dersanedir fakat birileri kazanırken kazanamayanlar çıkıyorsa o zaman suç çalışmayan öğrencilerdedir. Kapasite olayından kastım kesinlikle hor görmek değildir. Malumunuz daha derdini zor anlatan, kendini ifade etmekte zorlanan kişiler var. Bunların başarılı olmasını beklemek hayalperestlik olur. Örneğin 25 yıllık esnafım ve zehir gibi ticari zekam var diyip de kenarda beş kuruşu olmayan kişiler var. 25 yılda bu zekayla kenarda bir birikim olammışsa orada bir sorun vardır. İşte bu tür kişiler bu işlere hiç başlamasın bile. Çünkü daha kendilerinde olan sorunu göremiyorlar yada kabullenemiyorlar. Daha KPSSden 55 puan üstüne çıkamayıp da devlet memur alımlarının KPSS ile yapılmasına saçmalık diyenler var. Ben bu yaklaşımı 80 puan üstü almış birinden duymadım bugüne kadar. Çünkü sadece başarısızların ürettiği bahanelerden biri.

  Sizin yaptığınız danışmanlık hizmeti gibi bu işi öğreten eğitim setleri var. Kazanç Sistemi, TeoBook, Dimaond Kit, Goomass vb eğitim setlerinde internetten para kazanma yöntemleri detaylı olarak anlatılıyor. Kapasitesi yetenler ve çalışanlar para kazanabiliyorken çalışmadan kolay yoldan para kazanma sevdasında olanlar ise başarısız olmaktadır.

  Bu iş kandırmaca mı demekten ziyade cevap verilmesi gereken soru aslında “Bu iş bana göre mi?” yada “Ben bu işi yapabilir miyim?” olmalıdır. Bu sorulara evet cevabı veren ve gerçekten çalışmaktan kaçınmayan herkes internetten para kazanabilir. Selam ve sevgiler bizden.

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Post Comment