24Option - Haftalık 5000$ Para Ödüllü En İyi İkili Opsiyon Yarışmasına Katılın!
ana sayfa > XMarket > Kijiji Nedir? Ücretsiz Kijiji İlan Ekleme Yazılımı Ne İşe Yarar?

Kijiji Nedir? Ücretsiz Kijiji İlan Ekleme Yazılımı Ne İşe Yarar?

Pazartesi, 12 Eyl 2011 2.499 yorum ekle yorumlara git

Kijiji Nedir? Ücretsiz Kijiji İlan Ekleme Yazılımı Ne İşe Yarar?


On yıldan uzun süre önce Intoko adıyla Türkiye’de faaliyet göstermeye başlayan Kijiji bölgesel bir ilan sitesi olarak tanımlanabilir. eBay ortaklığı bulunana şirketlerden biri olan Kijiji (Kicici olarak okunur) “köy” anlamına gelmektedir. 2007 yılında Kijiji platformuna geçen bu ilan ilan sitesi dünya çapında 30 ülke ve 1600den fazla şehirdeki insanlara araç, emlak, hizmet, eleman, canlı hayvan, birinci ve ikinci el ürünler gibi çeşitli kategoriler altında hizmet vermektedirler.

Kijiji İlan Ekleme Yazılımı ProjeX XMarkette Kijiji ilan sitesinde ücretsiz ilan verilebildiği için bugüne kadar 350 milyona yakın reklam yayınlanmıştır. Bu da yayınlanan reklamların çok kısa sürede gerilere düşmesine neden olmaktadır. Bu yüzden Kijiji ücretsiz ilan sitesine eklediğiniz ilanınızı sık sık güncellemenizde ya da Kijiji ilan sitesine yeni ilan eklemenizde fayda var.

İlan sitelerine çok sık ilan ekleyen ve toplu ilan verenlerin yanı sıra eklediği ilanın Kijiji ilan sitesinde sürekli ön sıralarda yer almasını isteyenler için ProjeX’in XDükkan web sitesi sahiplerine sunmuş olduğu ücretsiz yazılım olan Kijiji İlan Ekleme Yazılımını kullanabilirsiniz. Kijiji İlan Ekleme yazılımıyla dünyaca ünlü ücretsiz ilan ekleme sitesine istediğiniz kategoride ve istediğiniz illere ücretsiz ilanlar ekleyerek internet kullanıcılarına ulaşma imkanı bulabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi XDükkan web sitelerinde XDükkan sahiplerinin isteğine bağlı olarak 100 çeşitten fazla ürün eklenebilmektedir. Kijiji İlan Ekleme yazılımıyla hem bu ürünler için ilan eklemeniz kolaylaşacak hem de ilan eklemek için daha az vakit harcayacaksınız. Kijiji İlan Ekleme Yazılımının kullanımına ait videolu anlatımlara da XMarket kategorisinden ulaşabilirsiniz.

XMarket içinde 10,000 gönderimlik XPostacı Toplu Mail Programı da ProjeX üyelerinin hizmetine ücretsiz olarak sunulmuştur.

Sorularınızı ve görüşlerinizi yorum yazarak bildirebilirsiniz.

Ortak Ticaret

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Bu Yazıyı Faydalı Bulduysanız Arkadaşlarınzla Da Paylaşmayı Unutmayın!

PinterestKijiji Nedir? Ücretsiz Kijiji İlan Ekleme Yazılımı Ne İşe Yarar? konusunu Ask, Bing, Google, Yahoo ve Yandex arama motorlarında arayabilirsiniz.

 1. sesli bil
  Cuma, 27 Oca 2012 zamanında 13:04 | #1

  BU YAZILIMI YAPANA BU DÜŞÜNCELERİ BULANA ÇOK ÇOK TSK EDERİZ İYİKİ SİZLER GİBİ İNSANLAR BUNLARI BİZLERE SUNUYOR VE TANITIYOR TSKLER

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 1. Salı, 20 Ara 2011 zamanında 04:10 | #1
  ProjeX’ten XNetwork Üyesi XDükkan Sahiplerine Sabit Gelir ve Yeni Kazanç Fırsatları! | Ortak Ticaret ile Kazanç Fırsatları | İnternetten Para Kazanma Stratejileri, Satış Ortaklığı Sistemi, ProjeX, XNetwork, XDükkan, Blog Yazarak Para Kazanm

Dikkat: Yorumlarınızın onaylanabilmesi ve varsa sorularınıza cevap alabilmeniz için yukarıdaki formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Sahte email adresi ile doldurulan uydurma yorumlar onaylanmadan silinecektir.

Bu Konu için Popüler Arama Terimleri:

kijiji, intoko ilan, ilan yazilimi, ilan sitesi yazılımı, intiko ilan, intoko, ücretsiz yorum ekle, ücretsiz site ekle, ücretsiz ilan siteleri, intoko nedir, kijiji nedir, intoko kijiji nedir, ücretsiz reklam siteleri, ıntoko ılan ver, ücretsiz ürün ekleme siteleri, intiko dolandırıcılık, ücretsiz satış ilanı, yeni ilan siteleri, meşhur ilan siteleri, seri ilan siteleri nasil para kazaniyorlar, seri ilan sitelerine ilan eklerken, seri ilan sitesi yazılımı, toplu i̇lan verme si̇stemi̇, ücretli yazılım siteleri nedir, yeni ilan ortak, www ortakticaret com kijiji-nedir-ucretsiz-kijiji-ilan-ekleme-yazilimi-ne-ise-yarar, ucretsız ılan verecegım sıteler, ücretsi̇z i̇lan yazilimimi, ücretsiz yazılım nedir, ücretsiz ilanlar sitesi, ücretsiz ilansiteleri, ücretsiz ilan verilebilecek sayfalar, intoko ücretsiz ilan ver, kijiji com alışveriş yapan var mı, intoko kijiji alışveriş yapan var mı, intoko ilan servisi güvenilirmi, bedava ürün ekleme siteleri, ılanverecegımsıteler, ilan yazılımları, ilan yazılımı ücretsiz, ilan siteleri ücretsiz, ilan site yazılımları, ilan intoko, intoko kijiji benzeri ilan sitesi varmı, intoko kijiji güvenilirmi, kijij ilan ekleme programı, intokoya nasıl reklam eklenir, intoko ücretsiz iş ilanları, ilan sitesi yazılımı ucretsiz, ıntoko tarzı bi site var mı