Kijiji Nedir? Ücretsiz Kijiji İlan Ekleme Yazılımı Ne İşe Yarar?

Kijiji Nedir? Ücretsiz Kijiji İlan Ekleme Yazılımı Ne İşe Yarar?


On yıldan uzun süre önce Intoko adıyla Türkiye’de faaliyet göstermeye başlayan Kijiji bölgesel bir ilan sitesi olarak tanımlanabilir. eBay ortaklığı bulunana şirketlerden biri olan Kijiji (Kicici olarak okunur) “köy” anlamına gelmektedir. 2007 yılında Kijiji platformuna geçen bu ilan ilan sitesi dünya çapında 30 ülke ve 1600den fazla şehirdeki insanlara araç, emlak, hizmet, eleman, canlı hayvan, birinci ve ikinci el ürünler gibi çeşitli kategoriler altında hizmet vermektedirler.

Kijiji İlan Ekleme Yazılımı ProjeX XMarkette Kijiji ilan sitesinde ücretsiz ilan verilebildiği için bugüne kadar 350 milyona yakın reklam yayınlanmıştır. Bu da yayınlanan reklamların çok kısa sürede gerilere düşmesine neden olmaktadır. Bu yüzden Kijiji ücretsiz ilan sitesine eklediğiniz ilanınızı sık sık güncellemenizde ya da Kijiji ilan sitesine yeni ilan eklemenizde fayda var.

İlan sitelerine çok sık ilan ekleyen ve toplu ilan verenlerin yanı sıra eklediği ilanın Kijiji ilan sitesinde sürekli ön sıralarda yer almasını isteyenler için ProjeX’in XDükkan web sitesi sahiplerine sunmuş olduğu ücretsiz yazılım olan Kijiji İlan Ekleme Yazılımını kullanabilirsiniz. Kijiji İlan Ekleme yazılımıyla dünyaca ünlü ücretsiz ilan ekleme sitesine istediğiniz kategoride ve istediğiniz illere ücretsiz ilanlar ekleyerek internet kullanıcılarına ulaşma imkanı bulabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi XDükkan web sitelerinde XDükkan sahiplerinin isteğine bağlı olarak 100 çeşitten fazla ürün eklenebilmektedir. Kijiji İlan Ekleme yazılımıyla hem bu ürünler için ilan eklemeniz kolaylaşacak hem de ilan eklemek için daha az vakit harcayacaksınız. Kijiji İlan Ekleme Yazılımının kullanımına ait videolu anlatımlara da XMarket kategorisinden ulaşabilirsiniz.

XMarket içinde 10,000 gönderimlik XPostacı Toplu Mail Programı da ProjeX üyelerinin hizmetine ücretsiz olarak sunulmuştur.

Sorularınızı ve görüşlerinizi yorum yazarak bildirebilirsiniz.

Ortak Ticaret

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Share this post

2 thoughts on “Kijiji Nedir? Ücretsiz Kijiji İlan Ekleme Yazılımı Ne İşe Yarar?

  1. BU YAZILIMI YAPANA BU DÜŞÜNCELERİ BULANA ÇOK ÇOK TSK EDERİZ İYİKİ SİZLER GİBİ İNSANLAR BUNLARI BİZLERE SUNUYOR VE TANITIYOR TSKLER

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: +2 (from 2 votes)

Post Comment