Makale Sitesi ReadBud.com Dolandırıcıdır

Makale Sitesi ReadBud.com Dolandırıcıdır


Öncelikle bu siteyi sizlerle tanıştıran kişi ben olduysam sizlerden özür dilerim çünkü denemeden size tanıttığım üç sistemden biri de bu PTR (Paid To Read) sitesi Readbud idi. Öncelikle ödemeyi almalı ardından size tanıtmalıydım fakat sitenin size tanıttığım dönemlerde Adsense ile çalışması bana güven vermişti.

Daha sonradan site beleşçilerin akınına uğrayınca masraflarını karşılayamaz olduğundan reklamlara tıklayın gibi hileli yollara başvurdu ve adsenseden banlanınca Bidvertiser reklamlarını yayınlamaya başladı. Yine aynı sonla karşılaştı ve o ayki kazançları da bloke edildi.

Sistem aslında güzel bir sistem ve makale başına verdiği oranları düşürseydi hile yapmaya gerek kalmadan bu işi rahatlıkla götürebilirdi. Eğer web programlama dillerine bu tarz bir yazılım yapacak kadar hakim olsaydım kesinlikle bu sistemin Türkçe versiyonunu yapardım. Dikkatli kullanıldığında hem site sahibine hem de üyelerine çok güzel paralar kazandırabilecek nitelikte bir proje.

En azından kopya da olsa okuduğunuz makaleleri blogspot gibi ücretsiz bir blog açarak yayınlayabilir ve ekleyeceğiniz adsense ya da Bidvertiser reklamlarıyla yine de gelir elde edebilirsiniz. Böylece bugüne kadar okuduğunuz makaleleri paraya dönüştürebilrisiniz. Fakat Readbud ile aynı hatayı yapıp reklam yayıncısı sitenin kurallarını ihlal etmeyin.

Makale sitesi Readbud.com ‘un ödeme yapmadığını size siteyi tanıttığım konunun yorumlarında bildirmiştim fakat halkımız okumaya üşendiğinden ayrıca bir konu ile belirtmem gerektiğini düşündüm. Umarım bundan sonrakilere faydası olur! En azından readbud üzerinden değil de açacağınız bedava bir sitede reklam yayınlayarak elde edebilirsiniz.

Sorularınızı ve görüşlerinizi yorum yazarak bildirebilirsiniz.

Ortak Ticaret

Bidvertier Reklamları Hakkında Buradan Bilgi Alabilirsiniz!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Share this post

3 thoughts on “Makale Sitesi ReadBud.com Dolandırıcıdır

 1. EVET READBU YALANCI BİR SİTE

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 2. 50 dolarım yabana gitti. tam batacak zamanı buldu yani…

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Post Comment