Anket Doldurarak Para Kazan

Anket Doldurarak İnternetten Para Kazanmak
ve Anket Siteleri Listeleri


Anket Doldurarak İnternetten Para Kazanmak bir yana İnternetten Para Kazanmak kavramı bile bir çoğunuza ulaşılması zor bir çoğunuza önyargıları nedeniyle çok saçma bir terim gibi gelebilir. Evet haklısınız çünkü çevrenizde bu şekilde yönlendirenler olmuştur. Bundan 20-30 yıl önce telefonlar cepte taşınacak kablosu olmayacak dendiğinde de kablosuz telefon mu olur diyenler şu anda o kablosuz cep telefonlarını hayatlarının vazgeçilmez bir unsuru olarak kullanıyorlar.

İnternetten Anket Doldurarak Para Kazanmak Mümkün Mü?


İnternetten Anket Doldurarak para kazanmanız münkün. Parayı veren ise pazar araştırması yaptıran dev şirketler. Şirketler rastgele ürün deneyip piyasaya sürme maliyetlerinden kurtulmak için müşteri tercihlerini öğrenmeyi seçiyorlar. Deneme yanılma maliyetlerini pazar araştırmasına harcıyorlar. Araştırma şirketleri de sizin düşüncelerinizi almak ve tercihlerinizi öğrenmek için sizi parayla teşvik ediyor ve doldurduğunuz her anket başına size para ödüyor.

İnternette internetten anket doldurularak para kazanılmayacağını iddia ederek sizi başka yöntemlere yöneltmek isteyen bir çok kişisel websitesi var. Onlara en iyi cevabı ülkemizin büyük gazetelerinden biri olan Hürriyet Gazetesinde yayınlanan İnternette Anket Doldurarak Para Kazanmanın Yolları haberi gayet güzel bir şekilde bir şekilde vermiş. Resim boyutu nedeniyle okunmuyorsa buraya tıkla haberi sitesinden oku ve fotomontaj olmadığından da emin ol.

Hürriyet Gazetesinde yayınlanan İnternette Anket Doldurarak Para Kazanmanın Yolları haberi

İnternetten yararlanıp, aynı zamanda da masraf yapmadan kazanç elde edebilmek için kullanıcıların başvurduğu yöntemler şöyle:

İNTERNETTE ANKET DOLDURARAK KAZANMA

Araştırma şirketleri, eskiden veri toplamak amacıyla anketleri doldurmaları için sokaktaki halkın yardımına başvururken, internetin gelişmesiyle, anket şirketlerine para ödemeyi bırakıp internetin global ve etkili yönüyle insanlara daha çabuk ulaşma yolunu buldular. Artık kamuoyu araştırmasını internet sayesinde yapan internet şirketleri, bunun için kullanıcılara para ödüyor.

Anket sürelerinin ortalama 10 dakika ile 30 dakika arasında değiştiği hesap edildiğinde, günde bir saat çalışarak bir ek gelir elde edilebiliyor.

Bununla birlikte, internet başında geçirilen zaman arttıkça gelir de otomatik olarak artıyor. Ayrıca anket süresi uzadıkça, anketin verdiği para da artıyor. Örneğin, 15 dakikalık bir anketten ortalama 10 dolar kazanılabiliyorken, 20 dakikalık bir anketten ortalama 25 dolar kazanç sağlanabiliyor.


İnternette Anket Doldurarak Para Kazanma ile ilgili medyadaki haberler sadece bu kadar da değil. Aşağıdaki yazı da CHIP Dergisi Temmuz 2010 sayısının Herkes İnternetten Para Kazanabilir adlı hediyeli kitapçığının 37. sayfasından alınmıştır.

Anket Doldurarak Paza Kazanmak

İnternetten para kazanmanın zor ama kazancı yüksek bir yöntemi de anket doldurarak para kazanmak. Anketler, sanayinin ve piyasa oyuncularının en önemli ihtiyaçlarından biri. Kullanıcıların ihtiyaçlarını belirlemek ve doğru ürünleri geliştirmek için firmalar büyük araştırma bütçeleri ayırıyor. İnternet yokken bu bütçeler sokak anketlerine hacanıyordu. Pazar araştırma şirketleri öğrencilerden veya çalışmak isteyen uygun adaylar arasından seçtiği anketörleri sokağa salıp, sokaktan gelen geçen uygun kişilerle anket yapılıyor, bazen insanları anket yapmaya teşvik etmek için hediyeler ikram edilebiliyordu.

İnternet sayesine pazar araştırma şirketleri sokaklara çıkmaktan kurtuldu ve bu bütçeler internet üzerinden doldurulan anketlere aktarılmaya başlandı. Artık büyük bir şampuan markasının yeni üreteceği şampuan için dünya çapında hazırladığı bir ankete internet üzerinden katılabiliyorsunuz. Ücretler ise tatmin edici. Anketin uzunluğuna ve geliştirilmeye çalışılan ürünün pozisyonuna göre bir anket başına 10 dolar veya 75 dolar kazanabilirsiniz. Buradaki handikap, firmaların hergün anket hazırlamıyor olması ve bir firmanın aynı ürün hakkındaki anketine ikinci kez katılamıyor olmanız.

Anket siteleri, bu firmaların anketlerini toplayıp değişik zamanlarda internete sunuyor. Eğer takip eder ve kayıtlı anketör olursanız, siz de anket doldurarak para kazanabilirsiniz.

İnternetten doldurulan anketlerden nasıl para kazanılacağına dair merak ettikleriniz varsa Anket Sistemleri kategorisindeki yazılardan, kitapları alıp kullanan kişilerin deneyimlerine de İncelemeler ve Kullanıcı Deneyimleri kategorilerindeki yazılardan ulaşabilirsiniz.

Bu konuların başlıkları aşağıdaki şekildedir:

Anket Rehberi 2010 – Online Anket Doldurarak Para Kazanın, Gerçek Bir Gelir Elde Edin
Anket Doldurarak Para Kazanılır Mı?
Anket Sitelerinden Anket Doldurarak Nasıl Para Kazanılır?
Anket Rehberi Kullanıcılarından Anket Rehberi Hakkında Merak Edilenler
Anket Rehberi Mi Anket Listesi Mi? Kullanıcısından Yorumlar…
Anket Siteleri Hakkında Merak Edilenler
Anket Şirketlerinin Doldurulan Anketleri İncelediğini Biliyor Musunuz?
Anket Sitelerinden Para Kazanmak İçin Nelere Dikkat Etmeli
Anket Siteleri Listesini Veren Anket Kitapları Sahtekar Mı?a>
Türkiye’ye Ödeme Yapan Anket Siteleri Var Mı?
Türkçe Hizmet Veren Uluslararası Bir Anket Sitesi Inqusion
Anket Kitapları Ne Kadar Gerçekçi?
Anket Sitelerinden Mail Adresime Anket Gelmiyor!
Anket Listesi Kitabının İnanılmaz Yükselişi
Firmalar Araştımalarını Neden Anket Firmalarına Yaptırıyor?
Anket Siteleri Bizi Anket Doldurmaya Nasıl Teşvik Eder?
Çekilişle Hediye ve Para Ödülü Veren Görüş Anketi Siteleri Nedir?
Herkese Hediye Çeki ve Çekilişle iPAD Ödüllü Bedava Anket Sitesi

Anket doldurarak para kazanma işi zorlu bir süreçtir. Online anket yaptıran yaptıran uluslararası ya da yerli anket firmalarının az olmasından dolayı Türkiye’de yaşayanlar için temel bir iş olmaz fakat ek gelir elde etmenizi sağlayacaktır. Üye olduğunuz anket sitesi ve katılım gösterdiğiniz anket sayısına göre değişen oranlarda ek gelir elde edersiniz. Ayrıca anketlere verdiğiniz cevaplara göre zamanla anket başına kazancınızı daha da arttıran anketler almaya başlarsınız. Böylelikle ayda binlerce değil ama onlarca belki yüzlerce dolar kazanabilirsiniz. Kazancınızı arttıracak bir kaç yöntemi Anket Sitelerinden Para Kazanmak İçin Nelere Dikkat Etmeli konusunda paylaştım.

Anket Doldurarak Para Kazanma Sistemi Nasıl İşliyor?


• Şirketlerin ürün geliştirmek, geliştirdikleri ürünler ile ilgili tüketicilerin duygu ve düşüncelerini öğrenmek, tüketicilerin beklentilerine göre pazarlama ve tanıtım faaliyetlerini organize etmek için sizin fikirlerinize ihtiyacı var.

• Büyük ya da küçük ölçekli bir çok firma her gün yürüttükleri Pazar araştırmalarına veri toplayabilmek için büyük bütçeler harcıyor. Anketörler yardımı ile ev ev dolaşarak sizlerin fikirlerini, beklentilerini, kullanım alışkanlıklarını ölçüyorlar. Bunun karşılığında ise tüketicilerin sadece daha iyi hizmet ve ürün almaktan ya da düşüncelerini paylaşmaktan başka bir kazancı olmuyor.

• Şimdi anket siteleri sayesinde artık siz hem düşüncelerinizi paylaşıyorsunuz hem de düşünceleriniz karşılığında nakit para ve değişik hediyeler kazanıyorsunuz.

Aşağıdaki internetten anket doldurarak para kazandıran yerli bir site olan Ben Derim Ki sitesinin temsilcileriyle yapılan TV röportajında internetten anket doldurarak para kazanma sisteminin nasıl çalıştığını hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu tür internetten para kazandıran yüzlerce yabancı anket sitesinin yer aldığı e kitapların listesine de videonun altından ulaşabilirsiniz.


Anket doldurarak internetten para kazandıran kitaplara geçmeden önce size bir tavsiyem var. Ben illa ki bir anket kitabı alacağım ve anket doldurarak para kazanmak istiyorum diyorsanız sadece anket kitabı almayın. Kendimin de bizzat deneyerek para kazandığım affiliate yani satış ortaklığı sistemi sizin için daha uygun olacaktır. Bu sistemi detaylıca anlatan Kazanç Sistemi Videolu Eğitim Seti‘ni alırsanız size zaten Anket Kazanç Sistemi adında anket sitelerinden oluşan bir ekitabı hediye ediyorlar. Asıl önemli olan anketlerden para kazanmak değil affiliate sisteminden para kazanmak ve bunlar da Kazanç Sistemi Eğitim Setinde videolu derslerle anlatılıyor. Anket işi de size çerezlik malzeme olur. Yok ben sadece anket kitabı istiyorum ve denemek istiyorum diyorsanız piyasadaki tüm anket kitaplarının listesi aşağıda yer alıyor. Son karar sizin.

İnternetten Anket Doldurarak Para Kazandıran Anket Sitelerinden Örnekler


Bazı kişiler bulamadığı için blogumdaki yazılarda yer alan anket doldurarak para kazandıran anket sitelerini burada toplamaya karar verdim. Bu listedeki anket siteleri ücretsizdir. Kayıt olmak için para ödemenize yada rehber anket kitabı almanıza gerek yoktur. Daha fazlasına ihtiyaç duyarsanız anket kitaplarından faydalanabilirsiniz. Google toolbar kullanarak anket sitelerini Türkçeye çevirebilirsiniz fakat proxy kullanarak İngilizce doldurmanız ve yabancı profil kullanmanız gelen anket sayısını arttıracaktır.

Anket Doldurarak Para Kazandıran Anket Sitelerinden ÖrneklerYabancı Anket Siteleri


SurveyHead
I Think Panel
Inquison AllWorld Panel
Focus Line Surveys
Survey Savy

Türkçe Anket Siteleri ve Türkçe Dil Destekli Yabancı Anket Siteleri


Sen De Buyur, MySurvey, The Panel Station ve Ben Derim Ki
gibi Türkçe dil destekli sitelerdeki anketleri proxy kullanmadan doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.

Aşağıdaki listede yer alan anket listesi ekitaplarındaki anket siteleri sayesinde ister evinizdeki bilgisayarınızla, ister iş yerinizdeki bilgisayarınızla internetten anket doldurarak para kazanabilirsiniz!

Diamond Kit Anket Şirketleri Listesinden 199 Adet Anket SitesiDiamond Kit Anket Şirketleri Listesinden 199 Adet Anket Sitesi
Satış ortaklığı sistemine dayanan internetten para kazandırma yöntemlerini anlatan Diamond Kit İnternetten Para Kazanma Kitinin 199 adet anket sitesiyle ücretsiz ekitap hediyesi olan Diamond Kit Anket Şirketleri Listesine internetten para kazandıran diğer yöntemlerle sahip olmak için Siteyi İncele! » T A V S İ Y E «


Anket Listesi Eğitim Paketi - Güncel Anket Listesi KitabıAnket Listesi Eğitim Paketi – Güncel Anket Listesi Kitabı
Sadece 10 Dakikanızı Ayırarak Dolduracağınız Bir Anket Başına 25$ Para Kazanabilirsiniz. Anket Listesi Eğitim Paketi sayesinde bu işi yapabilmeniz için gereken her şeyi öğreneceksiniz. Anket sitelerine üye olmaktan anketleri doldurmaya kadar eğitimlerin tamamı resimli ve örnekli bir şekilde anlatılmaktadır. Üstelik hediyeli! Siteyi İncele!


Anket Rehberi - İnternetten Anket Doldurarak Kolay Para KazanmakAnket Rehberi – İnternetten Anket Doldurarak Kolay Para Kazan
Aylarca süren deneme yanılmalardan sonra dünya üzerinde gerçekten ödeme yapan yüzlerce anket şirketinin listesi bir ekitap olarak hazırlanmış. Sizin bu şekilde deneme yapmanız aylarınızı hatta yılınızı alabilir. Şu anda 300ün üzerinde ödeme yapan şirket adresini içeren Anket Rehberi ile boşa zaman harcamaktan kurtulun. Siteyi İncele!


Anket Soruları - Her Gün Sadece Anket Doldurarak Para Kazanmak İster Misiniz?Anket Soruları – Her Gün Sadece Anket Doldurarak Para Kazanın
Bünyesinde 350 adet anket sitesi barındıran Anket Soruları kitabı anket soruları bilgi paketi, anket soruları aylık güncelleme paketi, hazır wordpress satış teması, hızlı başlangıç rehberi ve wordpress görsel eğitim kursuna 20 TLlik indirim sunuyor. Anket sitelerinden ayda ortalama 4 anket almanın yolunu da öğretiyor. Siteyi İncele!


Anket Siteleri - Her Gün Anket Doldur Para KazanAnket Siteleri – Her Gün Anket Doldur Para Kazan
Anket Siteleri anketlerden para akzanmayı öğretmenin yanında bonuslarıyla da dikkat çekiyor. Sürpriz İndirim Paketiyle Anket Siteleri sahiplerine özel hiçbir yerde bulunmayan özel indirimlerden faydalanacaksınız. Her ay Anket Siteleri sahipleri arasında yapılacak özel çekiliş ile Para ve Hediye kazanma şansınız olacak. Siteyi İncele!


Anket Param - Boş Zamanlarınızda Anket Doldurun Para KazanınAnket Param – Boş Kaldıkça Anket Doldurun Para Kazanın
Boş Zamanlarınızda Anket Doldurun Para Kazanın! Evet yanlış duymadınız. Boş zamanlarınızda, ister evinizde, ister tam zamanlı çalıştığınız işinizde kahve molası verdiğinizde, sadece bir kaç dakikanızı ayırarak bilgisayarınızdan size gönderilen anket sorularını cevaplayın. Tamamladığınız her online anket başına para kazanın. Siteyi İncele!


Anket Doldurarak Para Kazan - Anket Doldur Para Kazan Anket Doldurarak Para Kazan – Anket Doldur Para Kazan
Anket Doldurarak Para Kazan sisteminde kayıtlı yüzlerce anket firması var ve bu firmalar Pazar araştırması yapabilmek için anket dolduracak kişilere sürekli bir ihtiyaç duymaktadırlar. Ev hanımı, öğrenci, emekli, tam zamanlı çalışan veya sadece biraz ekstra para kazanmak isteyen biriyseniz doğru yerdesiniz. Siteyi İncele!


Anket Master - İnternetten Anket Doldurun Para KazanınAnket Master – İnternetten Anket Doldurun Para Kazanın
Anket Master ile her zaman, her yerden ve her şekilde çalışabilirsiniz; istediğiniz saatte, evinizden, iş yerinizden ya da tatil yaparken. Sahip olmanız gereken tek şey, internet bağlantısı olan bir bilgisayar. Mail adresinize iletilecek olan anketleri doldurup göndererek bir anket başına ortlama 25$ kazanabileceksiniz. Siteyi İncele!


Anket Expert - Anket Doldurarak Para Kazanmanın Pusulası!Anket Expert – Anket Doldurarak Para Kazanmanın Pusulası!
Anket Expert kitabı diğerlerinden daha fazla sayıda (400’ün üzerinde) anket sitesi içeriyor. Ayrıca ABD ve Kanada’ya ödeme yapan sitelerden ödeme alma yöntemlerinin yanı sıra anket doldururken dikkat edilmesi gereken püf noktalarını da öğretiyor. Yeni siteler eklendikçe de size haber veriliyor. Siteyi İncele!


XAnket Kazanç - Güvenilir Anket SiteleriXAnket Kazanç – Güvenilir Anket Siteleri Tek Kaynakta
Araştırma yaptıracak büyük firmalar, anket firmaları aracılığı ile son kullanıcıya ulaşır ve anketler aracılığı ile hem reklam hem de ürün pazarı hakkında yeterli bilgi toplayarak ürünlerini satışa sunarlar. Bu işten sadece ürünler hakkında fikirlerinizi paylaşmak için evinizde oturup anket doldurarak siz de kazançlı çıkabilirsiniz. Siteyi İncele!


Anket, Reklam ve HYIP Siteleri Listesiyle İnternetten Para KazanınAnket, Reklam ve HYIP Siteleri Listesiyle Para Kazanın
Ayda 500-600 adet anketin mail adresinize gönderilmesini sağlayacak 220 anket sitesinin listesini yer alıyor. Mailinize gelen bu anketleri başarılı bir şekilde tamamlamanız için size çeşitli taktikler vermesinin yanı sıra reklamlara tıklayarak para kazanma sitelerinden de ve HYIP sitelerinden de bahsediyor. Siteyi İncele!


Anket Ultimatom 2011 - Kayıt Ol, Anket Doldur, Para KazanAnket Ulimatom 2011 – Kayıt Ol, Anket Doldur, Para Kazan
Kitap yazarı şu an kullandığı en güncel anket sitelerini listeleyerek tercih ettiklerine göre sıralamış. Hem ingilizceniz olmadan nasıl anket dolduracağınızın püf noktalarını anlatmış hem de özellikle profil bilgileri gibi standart bilgiler için anketleri otomatik doldurabileceğiniz bir programı Anket Ultimatom E-Kitabıyla bedava veriyor. Siteyi İncele!


Anket Ultimatom 2011 - Kayıt Ol, Anket Doldur, Para KazanAnket Global – 450’den Fazla Anket Şirketi
Veri tabanında dünyanın dört bir yanına ödeme yapan 450 adet anket sitesi, odak grubu ve pazar araştırma şirketi bulunuyor. Ekstra anket listesi ve form doldurma programı haricinde Clickbank ve XTicaret hakkında bilmeniz gerekenleri Affiliate Marketing sisteminin tüm ayrıntılarını ve püf noktalarını anlatan 79 TL’lik İnternet Kazançları adlı ekitabı da bonus olarak ücretsiz veriyor. Siteyi İncele!


İnternette anket doldurarak para kazandıran sitelerden oluşan anket kitapları .pdf formatında ekitap olarak hazırlanmıştır. Anket şirketlerinin yer aldığı anket sitelerinin listesine üstteki anket kitaplarından birini seçerek ulaşabilirsiniz. Anket doldurarak para kazandıran anket sitelerini içeren bir anket kitabı indirmek herhangi bir dosya indirmek kadar basit ve kolaydır.

Bildiğiniz gibi anket siteleri interaktif yani katılımlı sitelerdir. Bir kazanca hak kazanmak için PTC siteleri gibi siteye giriş yapmalı ve eylemde bulunmanız yani anketleri doldurmanız gerekiyor. Benim vaktim olmadığından anket sistemlerine katılmadım. Fakat yazılarımı sizin için gereken araştırmaları yaparak hazırladım. Siz de benim gibi anket doldurmak çok vaktimi alıyor. O kadar uğraşmaya daha çok kazanmalıyım diyorsanız İnternetten Para Kazandıran Yöntemler konusundaki diğer yöntemleri de inceleyebilirsiniz.

Sorularınızı ve görüşlerinizi yorum yazarak bildirebilirsiniz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.5/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 2 votes)
Anket Doldurarak Para Kazan, 5.5 out of 10 based on 2 ratings

66 thoughts on “Anket Doldurarak Para Kazan

 1. Talebinizi internetten para kazanmak olarak ele alırsak İnternetten Para Kazandıran Yöntemler konusu ve alt konularını okuyun. Hengisini yapabileceğinize siz karar verin. anket doldurarak internetten para kazanmak zorlu ve uzun süren bir süreçtir. Yine de anket doldurarak para kazanmak isterseniz başlangıç için surveyhead.com sitesini kullanabilirsiniz. Konuda yer alan diğer konu başlıklarına ait linklerden diğer konuları da incelerseniz daha iyi bir başlangıç yapabilirsiniz.

 2. Selamlar

  Proxy ile kayıt olucaz ama posta kodu vs. ne olacak çek felan gönderirlerse nasıl olur işin birde bu yanı var.

  Ben surveyhead a üye oldum ama anket yok Türkiye olduğu için büyük ihtimal.

 3. Profil bilgilerinizi doldurunca anketler gelemye başlar. Surveyhead için proxy filan gerekmiyor. Türkçe anketler gönderdiği için Türkiye’ye ödemesi var.

 4. surveyhead a üye olduğumuzda ankedler mail olarak bize gelecek mi biz şirketlere başvurma yok mu anlamadım ben açıklarmısınız

 5. Surveyheade üye olmanız yeterli. Profil bilgilerinizi eksiksiz doldurup size maille gönderilecek anketleri bekleyeceksiniz.

 6. ben anket doldurarak bu işe girmek istiyorum yanlız nasıl başvuru yapıcağımı bulamdaım beni aramısınız sizin numaranıza ulaşamadımm tş k edrim

 7. Sanırım bir ynalışınız var. Kimseyle telefonla iletişime geçmiyoruz. Hatta sizden soru gelmedikçe mail dahi göndermiyoruz. Anket doldurarak para kazanmak için nelere dikakt eidlemsi gerektiği en kapsamlı içeriğiyle Anket Sistemleri kategorisinde konularda açıklanmıştır. Dilerseniz o konulara bakabilirsiniz.

 8. mysurvey istiyo ayrıca hangi sitelere nasıl üye olmam lazım tabi bi de güvenilir olması lazım yardımcı olabilirmnisiniz

 9. Benim burada verdiğim sitelerden bir sıkıntı çıkmaz. Burada yaynadığım an itibariyle güvenilirdir. Gerçek kullanıcı olup olmadığınızın kontrolü için isteniyor. Dilerseniz bu tür firmaları es geçip diğer firmalarla da ilgilenebilirsiniz. AWSurveys sitesinden uzak durun mesela.

 10. Öncelikle alt ödeme limitine ulaşana kadar anket doldurarak para kazanmaya devam edin. Alt ödeme limitine ulaşınca da hesap bilgilerinize verdiğiniz paypal adresine ödemeniz yapılır.

 11. mrb genel anlamda okudum paylasımları yalnız soruma bı cvp bulamadım benım kredı kartım yok sadece banka hesabım banka kartım var paramatık dedıklerı bununla paypal dan hesabım acılırmı? bıde sızce yenı baslayanlar ıcın hangı sıteyı onerırsınız tesekkurler

 12. Paypal hesabınıza kredi kartı bilgisini yanı sıra banka hesabınızı da ekleyebiliyorsunuz. Paypal hesabınızdaki ad soyad ile banka hesabındaki ad soyadın aynı olması yeterli.

 13. numara vermiyorsunuz ama numara istiyorsunuz ben bu işten zararlı çıkarsam nerelere hangi belgeyle şikayetçi olacam.

 14. Siz farklı bir dünyadasıız sanırım. Herhangi bir şey alıp satmıyoruz. internetteki fırsatları duyuruyoruz. Bu fırsatlarla ilgili de bir sorunuz olursa bu hizmeti veren şirketlerin müşteri hizmetleriyle görüşeceksiniz. Örneğin HepsiBurada.com’dan Adrese Teslim Avantajlı Ramazan Kumanyası konusunda HepsiBurada.com sitesinin satışını yaptığını bir üründen bahsetmişiz. ürünü satan HepsiBurada.com, alan ise sizsiniz. Ürünle yada alışveriş ile ilgili bir sıkıntı yaşarsanız ürünü satan firma olan HepsiBurada.com ile irtibata geçeceksiniz. Gazetede bir araba ilanı görüp arabayı aldığınızda bir sıkıntı yaşadığınızda arabayı aldığınız galeriyle mi görüşüyorsunuz yoksa gazetenin yazı işlerini mi arıyorsunuz? 2+2=4 bu kadar basit.

  Numara mevzuuna gelince de sizin de nuamra vermeyerek yorum yazabildiğiniz gibi zorunlu bir bölüm değil. İster girersiniz ister girmezsiniz sizin bileceğiniz iş. Bunda büyütülecek yada lafı dahi edilecek bir durum yok. Bana herhangi bir ürün yada hizmet satışı karşılığında ödeme yapmadığınız sürece benden müşteri hizmetleri vb ilginç taleplerde bulunamazsınız.

  İnternetten para kazanmayı öğreten bir ve müşteri hizmetleri olan bir eğitim arıyorsanız GooMass – İnternetten Para Kazanma Kiti websitesine göz atabilirsiniz.

 15. Kılıç arkadaşım adam burda tavsiyede bulunuyor sadece anket şirketi sahibi değiller yani sen gidip adamlardan hesap soruyorsun en iyisi sen The Panel Survey’e kayıt ol her gün e postana gelen anketleri doldur para kazan ok

 16. ya bana biri açoklasın böyle bişey pek inandırıcı gelmedi o yüzden ama yorumları okudukça kafama yattı nasıl olacak bu iş. nasıl üye olacam??

 17. nasıl üye olacağımı ve bilmiyorum bana yardımcı olun üye olup anket doldur para kazan için herhangi bişey ödemem gerekiyormu??? biraz güven problemim var ama yorumları okudukça ılımlı geldi….

 18. Hiç de öyle bir şey sormadan daaan diye telefon mevzuuna girmişsiniz. Yazdığınız mesajlar yukarıda duruyor. Aklınızdan geçenleri yazıya dökerek ne istediğinizi açıkça yazarsanız ona göre cevap alırsınız. Evet anket doldurarak internetten para kazanabilirsiniz. Para ödeyip ödememek size kalmış bir şey. Yukarıda on kadar anket sitesinin adresini ücretsiz olarak yayınladım. Bunlarla başlarsınız hoşunuza giderse ve devam etmek isterseniz ister yüzlerce anket sitesini yayınlayan anket kitaplarından birini alırsınız isterseniz ingilizce arama yaparak kendiniz de ulaşabilirsiniz. Anket sitesine giriş için ücret ödemenize gerek yok.

 19. yurt disinda yasayanlar bu sitelere nasil katila bilir en guvenilir siteler hangisidir hangi siteleri tavsiye edersiniz

 20. Yurtdışından kastınız ABD, Kanada, İngiltere, Avustralya ve Yeni Zelenda ise normal bilgilerinizle de giriş yapabilirsiniz. Anket sitelerinni asıl kitlesi bu ülkelerde yer alıyor. Bugaristan gibi bir ülke ise Türkiye’dekilerin yaptığının aynısını yapmanızda fayda var.

 21. benzaten ticaretle ugrasiyorum kafam yeterince agriyor beni fazla yormayan kafa agritman kazanci iyi olan birsite soyleye bilir misiniz yurtdisi olmali simdiden tesekkur ederim

 22. Yukarıda konu içinde verilen on site kadarı en güvenilirleri fakat ticarette kazandığınızdan fazlasını kazandırmaz anket işi. Analitik zekanız iyiyse ve okumaktan öğrenmekten sıkılmayan bir yapınız varsa Opsiyon Ticareti sitesini incelemenizi tavsiye ederim. Tabi öncelikle İkili Opsiyon Eğitimi konularını inceleyip özümsemeniz gerekiyor. Bunları yapmadan işi kumara çevirecekseniz kesinlikle uzak durun.

 23. Merhaba bende anket doldurmak istiyorum ama türkçe siteler varmı.ilk olarak ne yapmalıyım nasıl başlamalıyım.Bi türkçe anket sitesi verebilirmisiniz.Birde yorumlarda zorlu ve uzun bir süreç demişsiniz.zor tarafı ne uzun olmasının nedeni ne Tşk ederim

 24. Yukarıdaki konuda sorualrınızın cevapları yer alıyor. Beş dakikanızı ayırıp okursanız sorularınıza cevap almış olacaksınız. Zor çünkü en az 10 dakikanızı ayıracağınız anketlerden ortalama 2 Tl kazanırsınız. Anket başına 50-75$ kazanmanız Türkiye katılımcıları için zor. Profilinize göre anket geldiğinden profil bilgileriniz yetersiz görünürse anket gelmeyebiliyor. Anket sitelerinden para alabilmeniz için de belirli sayda anket doldurup ödeme alt limitine ulaşmanız gerekiyor. Detaylar için önce yukarıdaki konuyu sonra da blogdaki diğer anket konularını okumanız yeterli.

 25. Boş geçen zamanlarınızı fırsata çevirin!
  Günde 1 Saatinizi Ayırmanız Yeter.
  Anket Başına 25$ Kazanabilirsiniz.
  http://www.anketbank.com

  Anketbank Eğitim Paket içeriğimiz ile bu işi yapabilmeniz için gereken her şeyi bir tıklama ile öğreneceksiniz. Eğitimlerin tamamı görsel içerikli ve örnek analizler şeklinde anlatılmaktadır.

  500’den fazla aktif faaliyet gösteren Anket Şirket adreslerine sahip olun!
  Dünyanın En İyi ve Güvenilir Anket Firmaları ile Çalışın!
  Dolduracağınız her Anket için 7$ ile 50$ arası para kazanın!
  Şirketlerden gelen Sorulara mail adresinizden anında ulaşarak kolaylıkla cevap verin!
  Ödemelerinizi istediğiniz zaman; internetten hesabınıza aktarın ya da çek olarak adresinize isteyin! http://www.anketbank.com

 26. TC kimlik nuamrası bir sakınca yaratmaz. Sadece sahte hesaplara karşı bir önlem olarak istenmiştir. KEY ödemeleri çaıklandığı yüzbinlerce kişinin TC kimlik nuamraları ve isimleri sayfalar halinde internet sitelerinde yayınlanmaıştı. Bu sebepten başına bir şey gelene rastlamadım ayrıca cep telefonu hattı alırken verdiğiniz kimlik fotokopinizde daha çok bilgi yer alıyor ve kötü amaçla kullanılmadığını nereden biliyorsunuz?

 27. slm ben güneş internetten anket doldurarak para kazanmak istiyorum ama birtürlü nereye kayıt olmama gerektiğini burdan bulamıyorum sistemin ne olduğunu anladım anket doldurup para kazanacaz ama bu sitelere nasıl kayıt olacağımı bilmiyorum sadece bu gibi sitelerde anket doldurarak para kazanmanın yolları anlatılıyor ama bir türlü nereden başlamamız gerektiği açıklanmıyor yardımcı olursanız sevinirim nereye kayıt olmam gerekiyor anketlerin adresime gelmesi için şimdiden tşk

 28. Merhaba Güneş,

  Yukarıda konunun ortasında videonun bir karış altında yerli ve yabancı ona yakın anket sitesi var istediğini seçip beğendiğiniz bir siteye üye olabilirsiniz. Nereden başlayacağınızı nasıl yapacağınız da Anket Sistemleri kategorisindeki konuları okuyarak öğrenebilirsiniz.

 29. m) Üyeler, üyelikleri boyunca ve üyeliklerinin sonlanmasından sonraki 5 sene süresince BenDerimKi’nin faaliyet alanına giren iş alanlarında rekabet içinde olacak girişimlerde bulunmamayı, bu tarz girişimlere destek ve danışmanlık vermemeyi kabul, beyan ve taahhüt eder.
  Ben Derim Ki üyelik sözleşmesinde bu madde mevcut. Buna göre ben başka anket şirketleriyle çalışamaz mıyım? Değilse nasıl anlamalıyım. “üyelik sözleşmeleri” hem çok uzun hem çok kafa karıştırıcı oluyor. Mysurvey ve sen de buyur’a giremedim. Verdiğiniz adreslere itibaz edebilir miyiz? Teşekkürler, iyi günler..

 30. Bunun anlamı şudur ki Ben Derim Ki firmasına rakip bir firma açamazsınız. Yani anket firması kuramazsınız. Diğer anket firmalarının üyesi olabilir ve anket doldurabilirsiniz. MySurvey de bir sıkıntı yok ama Sen De Buyur kaçak. Anket firmalarını ben yönetmedğim için kefil olamam fakat araştırıp da koyuyorum bu sayfaya. Araştırma yapılan gün itibariyle güvenilir anket siteleri var.

 31. slm surveyhead benım ısmımı kabul etmıyo dogrulanamadı dıyo gercek ısmım buket ama kabul etmıyo ıste ne yapmalıyım

Post Comment