Anket Doldurarak İnternetten Para Kazandıran E Kitaplar

Anket Doldurarak İnternetten Para Kazandıran E Kitaplar


Bu konunun içeriği tamamen güncellenerek Anket Doldurarak İnternetten Para Kazanmak konusuna taşınmıştır, bu konuda zaman kaybetmeden Anket Doldurarak İnternetten Para Kazanmak konusuna geçebilirsiniz.


Bildiğiniz gibi anket siteleri interaktif yani katılımlı sitelerdir. Bir kazanca hak kazanmak için PTC siteleri gibi siteye giriş yapmalı ve eylemde bulunmanız yani anketleri doldurmanız gerekiyor. Benim vaktim olmadığından anket sistemlerine katılmadım. Fakat yazılarımı sizin için gereken araştırmaları yaparak hazırladım.

İnternetten doldurulan anketlerden nasıl para kazanılacağına dair merak ettikleriniz varsa Anket Sistemleri kategorisindeki yazılardan, kitapları alıp kullanan kişilerin deneyimlerine de İncelemeler ve Kullanıcı Deneyimleri kategorilerindeki yazılardan ulaşabilirsiniz.

Anket doldurarak para kazanma işi zorlu bir süreçtir. Online anket yaptıran yaptıran uluslararası ya da yerli anket firmalarının az olmasından dolayı Türkiye’de yaşayanlar için temel bir iş olmaz fakat ek gelir elde etmenizi sağlayacaktır. Üye olduğunuz anket sitesi ve katılım gösterdiğiniz anket sayısına göre değişen oranlarda ek gelir elde edersiniz. Ayrıca anketlere verdiğiniz cevaplara göre zamanla anket başına kazancınızı daha da arttıran anketler almaya başlarsınız. Böylelikle ayda binlerce değil ama onlarca belki yüzlerce dolar kazanabilirsiniz. Kazancınızı arttıracak bir kaç yöntemi Anket Sitelerinden Para Kazanmak İçin Nelere Dikkat Etmeli konusunda paylaştım.

Aşağıdaki internetten anket doldurarak para kazandıran yerli bir site olan BenDerimKi.com sitesinin temsilcileriyle yapılan TV röportajında internetten anket doldurarak para kazanma sisteminin nasıl çalıştığını hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu tür internetten para kazandıran yüzlerce yabancı anket sitesinin yer aldığı e kitapların listesine de videonun altından ulaşabilirsiniz.Anket kazandıran kitaplara geçmeden önce size bir tavsiyem var. Ben illa ki bir anket kitabı alacağım ve anket doldurarak para kazanmak istiyorum diyorsanız sadece anket kitabı almayın. Kendimin de bizzat deneyerek para kazandığım affilaite yani satış ortaklığı sistemi sizin için daha uygun oalcaktır. Bu sistemi detaylıca anlatan Kazanç Sistemi Videolu Eğitim Seti‘ni alırsanız size zaten Anket Kazanç Sistemi adında anket sitelerinden oluşan bir ekitabı hediye ediyorlar. Asıl önemli olan anketlerden para kazanmak değil affiliate sisteminden para kazanmak ve bunlar da Kazanç Sistemi Eğitim Setinde videolu derslerle anlatılıyor. Anket işi de size çerezlik malzeme olur.

Yok ben sadece anket kitabı istiyorum ve denemek istiyorum diyorsanız piyasadaki tüm anket kitaplarının listesi aşağıda yer alıyor. Son karar sizin.


Kazanç Anket Sistemi Kitabı - İnternetten Anket Doldurarak Para Kazanın!Kazanç Anket Sistemi Kitabı – Anket Doldur Para Kazan

İnternetten para kazandırma yöntemlerini tamamını ve ücretsiz reklam yöntemleriyle anlatan Kazanç Sistemi kitabının eki olan Anket Kazanç Kitabı‘nda denemiş ve güvenilir 100 civarında anket sitesi bulunuyor. Kazanç Sistemi kitabındaki yöntemlerle para kazanamayana 20 günlük para iade garantisiyle dikkat çekiyor. Siteyi İncele! » T A V S İ Y E «


Online Anketör - Sadece 25 dk içinde Doldurduğunuz Tek Anketten 10-85 TL Kazanç SağlayınOnline Anketör – 25 Dakikalık Tek Anketten 10-85 TL Kazanç

Üç yıldır internetten anket doldurarak para kazanan Zekiye Okan Online Anketör kitabında tecrübelerini sizlerle paylaşıyor. Kitapta yer alan anket sitelerini kendi kullanma ve tercih sıralamasına göre hazırlamış. Bunun yanı sıra sizlere anketleri daha hızlı doldurabilmeniz için anket doldurma programı hediye ediyor. Siteyi İncele!


Anket Rehberi - İnternetten Anket Doldurarak Kolay Para KazanmakAnket Rehberi – İnternetten Anket Doldurarak Kolay Para Kazan

Aylarca süren deneme yanılmalardan sonra dünya üzerinde gerçekten ödeme yapan yüzlerce anket şirketinin listesi bir ekitap olarak hazırlanmış. Sizin bu şekilde deneme yapmanız aylarınızı hatta yılınızı alabilir. Şu anda 300ün üzerinde ödeme yapan şirket adresini içeren Anket Rehberi ile boşa zaman harcamaktan kurtulun. Siteyi İncele!


Anket Listesi - İnternetten Anket Doldurarak Para KazanınAnket Listesi – İnternetten Anket Doldurarak Para Kazanın

İster evinizdeki bilgisayarınızla, ister iş yerinizdeki bilgisayarınızla anket doldurarak para kazanabilirsiniz! Dünya üzerinde büyük küçük pek çok firma kamuoyu araştırması yapmaktadır. Bu firmalar pazar araştırması çalışmalarını bir çoğu Anket Listesinde yer alan online anket siteleri tarafından bu araştırmaları gerçekleştiriyorlar. Siteyi İncele!


Anket Master - İnternetten Anket Doldurun Para KazanınAnket Master – İnternetten Anket Doldurun Para Kazanın

Anket Master ile her zaman, her yerden ve her şekilde çalışabilirsiniz; istediğiniz saatte, evinizden, iş yerinizden ya da tatil yaparken. Sahip olmanız gereken tek şey, internet bağlantısı olan bir bilgisayar. Mail adresinize iletilecek olan anketleri doldurup göndererek bir anket başına ortlama 25$ kazanabileceksiniz. Siteyi İncele!


Anket Expert - Anket Doldurarak Para Kazanmanın Pusulası!Anket Expert – Anket Doldurarak Para Kazanmanın Pusulası!

Anket Expert kitabı diğerlerinden daha fazla sayıda (400’ün üzerinde) anket sitesi içeriyor. Ayrıca ABD ve Kanada’ya ödeme yapan sitelerden ödeme alma yöntemlerinin yanı sıra anket doldururken dikkat edilmesi gereken püf noktalarını da öğretiyor. Yeni siteler eklendikçe de size haber veriliyor. Siteyi İncele!


Anket Soruları - Her Gün Sadece Anket Doldurarak Para Kazanmak İster Misiniz?Anket Soruları – Her Gün Sadece Anket Doldurarak Para Kazanın

Bünyesinde 350 adet anket sitesi barındıran Anket Soruları kitabı anket soruları bilgi paketi, anket soruları aylık güncelleme paketi, hazır wordpress satış teması, hızlı başlangıç rehberi ve wordpress görsel eğitim kursuna 20 TLlik indirim sunuyor. Anket sitlerinden ayda ortalama 4 anket almanın yolunu da öğretiyor. Siteyi İncele!


Anket Siteleri Listesi - 2010 Güncel Anket Şirketleri ListesiAnket Siteleri Listesi – 2010 Güncel Anket Şirketleri Listesi

Anket dolduran üyelerine ödeme yapan sitelerin Haziran 210’da güncellenmiş listesinden oluşuyor. Otomatik üyelik formu doldurma programı hediyeli güncel Anket Şirketleri Listesi Kitabını satın alırken ödeme sayfasındaki Coupon Code kısmına ortakticaret.com yazanlar %20 indirim kazanıyor. Siteyi İncele!


Anket Ultimatom - İnternetten Anket Doldurarak Para Kazanabilirsiniz!Anket Ultimatom – İnternetten Anket Doldurarak Para Kazanabilirsiniz!

Buraya tıklayınca açılan sayfanın sağ üst köşesindeki “Site İçi Arama” kutusuna anket yazınca çıkan ilk sonuca tıklayıp detaylara ulaşabilirsiniz. Bu ekitap güncellenmiş güvenilir anket listeleri ve otomatik anket doldurma programından oluşuyor. Siteyi İncele!


Ben bu sayfadan anket kitabı aldım ama memnun kalamdım diyorsanız bana bir mail gönderin. Ben de size affiliate marketing sisteminin en basit özetini anlatan 59€ değerindeki Kozacı Adwords Eğitim Seti‘ni ve bir adet e-kitabı ücretsiz göndereyim.

Sorularınızı ve görüşlerinizi yorum yazarak bildirebilirsiniz.

Ortak Ticaret


VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Anket Doldurarak İnternetten Para Kazandıran E Kitaplar, 7.0 out of 10 based on 1 rating

47 thoughts on “Anket Doldurarak İnternetten Para Kazandıran E Kitaplar

 1. slm ben ben derimki com’a üye oldum fakat eşimin izin vermemesiyle ayrılmak ve bilgilerimin silinmesini istiyorum sitede bunu araştırdım fakat ayrılmakla ilgili hiç bir şey bulamadım lütfen yardımcı olurmusunuz?

 2. o adresede yazdım. bana neden ayrılmak istediğimi sordular. nedenimi belirttim. ondan sonra hiç bir ileti alamadım. eşimle sorun yaşıyorum ve bu durumun uzaması canımı çok sıkıyor. bu yüzden sizden bir yardım talep ediyorum.

 3. Artık tamamen site yönetiminin elinde olan bir şey. Hatırlatma maili gönderin. Yine cevap alamazsanız bir hafta sonra bana mail atın ben sizi başka bir yere yönlendireyim.

 4. daha öncede birkaç siteden bu konuyu araştırdım fakat güvenilirliği hakkında şüphelerim olduğu için kitap almadım. bu kitaplar sadece internet üzerinden mi satılıyor yani herhangi bir kitabevine gitsek orada bulamaz mıyız?

 5. Bu kitaplar güncel bilgilerden oluştuğu için kitapevlerinde bulmazsınız. Kitapevlerinde bulunacak kitaplar biraz daha araştırma ve pazarlamaya yönelik olan anket hazırlama kitaplarıdır. Bu kitaplarda analtılan olay yukarıda izlemiş olduğunuz videodadaki olydır fakat kitap sitelerinde aldatıcı ve yanıltıcı ifadeler vardır. O da ayda 1000’lerce dolar gelir elde edeceğinizin söylenmesidir. Hiç bir anket kitabı ve içindeki siteleri kullanarak aylık binlerce dolar kazanamazsınız. Yılda bir kaç yüz dolar anca kazanırsınız. Bunu zaten daha önce belirtmiştim. İnternetten para kazanmak istiyorsanız Anket kitabıyla değil bir affiliate(satış ortaklığı) kitabıyla başlamanızda fayda var. Böylece bu işe ayırmış olduğunuz zamanın karşılığını fazlasıyla alma imkanınız olur. Bunlara Satış Ortaklığı ve Networking Gibi Yöntemlerle İnternetten Para Kazandıran E Kitaplar ve Videolu Eğitim Setleri konusundan ulaşabilirsiniz.

 6. bu işe başlamak için sırasıyla ne yapmak gerekiyo anlatabilirmisiniz?birde anket dolduranların bu işten kazancı para.peki karşı tarafın kazancı ne oluyor?

 7. Merhaba,

  Bu blogdaki bir çok konuda anlattım bunları ama tekrar hatırlatmak gerekirse:

  – İnternete bağlı bir bilgisayar.
  – Bu iş için alınmış bir email.
  – Firmalar için cazip bir tüketici profili.
  – ABD merkezli bir IP.
  – Google translate ile çeviri yapabilecek kadar internet bilgisi.

  Televizyonda izlediğiniz, gazetede okduğunuz, radyoda dinledişğiniz reklamlardan reklamveren firmanın ne çıkarı oluyorsa aynı çıkar burada da var. Üstelik burada sizden geri dönüş de alamıyorlar.

  Bunların detayları Anket Sistemleri bölümündeki konularda var.

  Tekrar hatırlatmak isterim ki yukarıdaki listede yayınlanan kitapların sitelerinde ayda 2000$ – 5000$ kazanabilirsiniz diyor. Orası yalan ama anket doldurarak az da olsa para kazanmak gerçek. Yılda 200$ – 500$ ya kazanırsınız ya kazanamazsınız. Kayda değer bir para kazanmak istiyorsanız Affiliate Marketing ile ilgilenmeniz gerekiyor ki oınunla ilgili detaylar da Satış Ortaklığı ve Networking Gibi Yöntemlerle İnternetten Para Kazandıran E Kitaplar ve Videolu Eğitim Setleri konusunda var.

 8. bende birkaç tane anket sitesine ( yabancı uyruklu) üye oldum ama maalesef yabancı dil olduğu için zaman ayıramadım.kitap satın almadan bilgisayarıma çeviri yaptıran kolay yüklenen bir program var mı? yardımcı olursanız müteşekkür olurum.

 9. Elbette yardımcı oluruz. Amacımız sadece yardımcı olmak zaten. Google Toolbar‘ı bilgisayarınıza kurun. Üzerindeki Çeviri özelliği le İngilizce siteleri Türkçe görebilirsiniz. İsterseniz Google Translate ile de bu çevirileri toolbar yüklemeden de yapabilirsiniz.

 10. Elbette girebilirsiniz. Kitapçıklar size denenmiş ve ödeme yapan sitelerin listesini veriyor. Bunları internetten de kendiniz bulabilirsiniz. Sitemizde de altı adet adresi var zaten. İlgili konuları incelerseniz hem bu siteleri hem de anket doldururken profil doldurmak gibi bazı inceliklere ulaşabilirsiniz.

 11. slm bende netten kazanç işlerine kafayı takmış durumdayım.bir şeye başladım ama tam sonuç alamadım.aflait işine cesaret edemiyorum.zor gibi geliyo.şu an için anket işini düşünüyorum ve güvenilir,ve gerektiğinde bana yardım edebilecek birisinide olduğu anket kitabı almak istiyorum.ama yukarıda yılda sadece 200 dolar anca kazanırsınız yazmışsınız.bir anketi doldurmak 5ile 50 dolar ödeniyo yazmış neredeyse bütün kitaplar şimdi hangisi doğru.bana güvenli bi yol gösterin.

 12. madem bu kitaplar kazanmak falan mümkün değil.siz sitenizde niye bu kitapların tanıtımına yer vermişsiniz

 13. O kitaplarla kazanmak mümkün değil diye bir şey yok. Kazanmak mümkündür fakat zannedildiği kadar kolay değildir. Kazanmayı kolaylaştıran yöntemler ise sitemizde anlatılmıştır. Lütfen yazılanları dikkatli okuyun.

 14. Doğru olan benim söylediğimdir. Anket başına 50 dolar ödenen anaketler her doldurana değil anket dolduranlar arasından bazılarına verilen çekilişli anketlerdir. Doldurması yarım saat süren anketlerin normal değeri 1-3 dolar arasındadır.

 15. Anket Soruları kitabının yazarı güzel bir satış sitesi hazırlamış doğrusu.Ancak düşünmenizi sağlamak istiyorum. Ben anket doldurarak bu kadar kazanç sağlanabileceğine inanmıyorum

 16. Eğer ABD, Kanada veya İngiltere’de ikamet eden biri olsaydınız. O kazançlara yakın kazançalr elede etmeniz mümkün fakat Türkiye’de yaşayan kişilere uygun anketler çok az olduğundan oradaki kazançları elde edemezsiniz. Yılda bir kaç yüz dolarlık kazanç sağlamanız mümkün.

 17. berkant metin karacagil · Edit

  aklımdan güzel bir anket geçiyor yapıyacagım anket de zorlanmam ben yaparım dersem yaparım
  benim bildiklerimi söylemek deyil kendime ögretmektir

 18. Elbette geliyor, sadece bir anket sitesinden bile gelen maillerin olduğu ekran görüntüsünü Anket Sitelerinden Mail Adresime Anket Gelmiyor! konusunda yayınlamıştım. Tek siteden ayda dört anket gelmiş durumda.

  Ayrıca Anket Doldurarak İnternetten Para Kazanmak ve Anket Siteleri Listeleri konusunda daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

  Anket Expert kitabındaki sitelere tek tek üye olup sitelerdeki profillerinizi eksiksiz olarak doldurmanız gerekiyor. Bu işlemleri yaparken IPnizi değiştirip biraz tüketim aşığı bir profil çizmeniz gerekiyor. Detaylı desteği kitap yazarından da alabilirsiniz.

 19. ya lutfen yardımcı olurmusunuz bende bayagıdr okuyorum arastırıyorum ama hepsınde hemen hemen aynı seyler yazıyo bu kıtabı almadan ben bı ıse gıremezmıyım gunde en fazla kac anket gonderırler bana ben bu ısten para kazanabılırmıyım

 20. Anket kitapları sizi herhangi bir işe sokmaz. Size para kazandıran anket sitelerinin listesini verir. Sşz de bu sitelere üye olursunuz ve profil bilgileriniz uygun anketler yayınlandıkça email adresinize gönderilir. Bu anketleri doldurarak daha önceden belirlenmiş anket ücretini kazanırsınız. Kazandığınız paralar belirli bir ödeme limitini aşınca talpe ettiğiniz banka hesabınıza, paypal adresinize yada ev adresinzie gönderilir. Yukarıda denemeniz için 10 tane kadar ücretsiz anket sitesinni adresi var. Günde kaç tane anket geleceği sizin profil bilgilerinize bağlıdır. Sitemizle bununla ilgili bir sürü konu var. araştırmalarınıza bu konuları okuyarak devam edebilrisiniz.

Post Comment