Türkçe Hizmet Veren Uluslararası Bir Anket Sitesi Inqusion

Türkçe Hizmet Veren Uluslararası Bir Anket Sitesi Inqusion

Merhaba sitemdeki adsense reklamların arasında “Anketleri doldurun! 15-40 TL kazanın! Ürünleri, kampanyaları değerlendirin.” diyen bir firmaya denk geldim. Kazananlar listesinde 15-50 TL arasında nakit para ve iPhone telefon kazanan onlarca kişinin isimleri var. www.inquison.com adresindeki bu sitedeki sistemin nasıl işlediği aşağıda anlatılıyor.

Bugünün iş dünyasında doğru bilgiye en kısa zamanda ihtiyaç duyulmaktadır. Inquision’da tam anlamıyla bir günden ertesi güne sonuçlara ulaşabileceğiniz araştırma projeleri yürütmekteyiz.

Online Pazar araştırma tüketiciler, müşteriler, çalışanlar ve diğer özel hedef kitleler arasında yapılacak çok çeşitli araştırma türleri için idealdir. Birçoğunda doğrudan Inquision’ın mevcut veri tabanında yer alan özel hedef kitleleleri kullanmak mümkün olmaktadır.

AllWorld Panelinin bir üyesi olarak, zaman zaman email yoluyla iş dünyasından tüketici mallarına, toplumsal konulardan işsizliğe kadar çok sayıda konularda anketlere katılmaya davet edileceksiniz.

Sadece anketlere davet edileceksiniz. Email adreslerinizi başka şirketlere iletmeyeceğiz, sizin email adresinize ise pazarlama mesajları veya istenmeyen email iletileri (spam) göndermeyeceğiz.

Her email davetiyesinde, soru formunun doldurulması için ne kadar süre gerektiği ve anketin ne zamana kadar açık olduğu açıklanacaktır. Bazı anketler kısadır – yaklaşık 5-10 dakika – bazısı ise daha uzundur. Normalde bir anket, 4-7 günlük bir süre için yanıtlara açık olacaktır.

AllWorld Paneline katılmanız için hakkınızda bazı kişisel bilgileri toplamamız gerekmektedir. Bu sayede ileride sizin için geçerli olan anketlere davetiye etmemiz mümkün olacaktır ki böylelikle her anket doldurduğunuzda size aynı soruları yöneltmemize gerek kalmayacaktır.

Bilgileriniz güvendedir! Asla kişisel bilgilerinizi, önceden sizin yazılı onayınızı almadan herhangi başka bir tarafla paylaşmamız veya herhangi başka bir şirkete kişisel bilgilerinize erişim imkanı sağlamamız söz konusu değildir (isim, email adresi, vs. gibi).

Ödül çekilişi yerine şimdi her katıldığınız anket için puan kazanacaksınız. Bu puanlar nakit paraya çevrilebilir! Bu anketlerimizi katıldığınız için size teşekkür etmemizin bir yolu.

Bunlar hemen hemen tüm anket siteleri için geçerli. Bir de sitenin Sık Sorulan Sorular bölümünü incelerseniz size daha önceden bahsettiğim profil alanındaki bilgilerinizin önemini daha iyi görmüş olacaksınız.

Yüzlerce anket sitesinin listesini veren anket kitaplarından birini almayı düşünseniz de düşünmeseniz de mutlaka Anket Doldurarak İnternetten Para Kazandıran E Kitaplar konusunu okuyun!

Sorularınızı ve görüşlerinizi yorum yazarak bildirebilirsiniz.

Ortak Ticaret

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Share this post

2 thoughts on “Türkçe Hizmet Veren Uluslararası Bir Anket Sitesi Inqusion

 1. seval kayasaroğlu · Edit

  bu iş bence tam benlik denemek istiyorum

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Post Comment