Grand Opsiyon - 60 Saniye Opsiyonlarıyla Yatırımlarınıza Başlayın Bonus Fırsatını Kaçırmayın!
ana sayfa > Bedava ebook (e-Kitap), SEO Arama Motoru Optimizasyonu > Yeni Başlayanlar İçin Ücretsiz SEO Kitabını Bedava İndirin

Yeni Başlayanlar İçin Ücretsiz SEO Kitabını Bedava İndirin

Çarşamba, 16 Haz 2010 3.632 yorum ekle yorumlara git

Yeni Başlayanlar İçin Ücretsiz SEO Kitabını Bedava İndirin


Bedava SEO Kitabı yani SEO e-book vermeyi düşünüyorum. Bilmeyenler için SEO Arama Motoru Optimizasyonu demek olup Search Engine Optimization kelimelerinin baş harflerinin kısaltmasından oluşmaktadır. Direkt FTPden indirebilem imkanı olan 23 sayfalık BEDAVA SEO KİTABI’nın içeriğine geçmeden önce SEO’nun önemine bir kez daha değinmekte fayda var.

Artık kütüphane raflarımızı dolduran kalın ansiklopedilerin yerini internetin aldığı günümüzde web sitelerinin de sayısının çokluğu nedeniyle bilgiye ulaşmayı kolaylaştırma görevini yitirmeye başlamıştır.


Bu nedenle zaman zaman aranılan bilgiye ulaşılmakta zorlanıldığı için önde gelen arama motorları arama algoritmalarını güncelleyerek buna çare üretmektedir. Bu da arama motorları sonucunda çıkan sitelerin sıralamasını değiştirmektedir. Eğer bir web siteniz varsa ve arama motoru sonuçlarında içeriğinizle alakalı sonuçlarda ilk sıralarda SEO yapmanız şarttır. Yani sitenizi arama motoruna göre tasarlamanız gerekiyor.

seotez.com’un yazdığı SEO Kitabının başlıca konu başlıkları:

Seo nedir? – SEOnun tanımı ve önemi.
Domain ve Hosting Önemi – İçeriğinizle alakalı bir alan adı ve kesintisiz yayın yapan bir site.
Site İçeriği – Site içeriğiniz sağdan soldan araklanmamış olmamalı.
Etiket ve Keyword – İçeriğinizde en çok kullanılan ve içeriğinizin konusunu oluşturan kelimeler.
Caffeine Taktikleri – Konu özetlerinin önemi
Google Webmaster Araçları – Siteniz hakkında bilgi edinebileceğiniz ücretsiz araçlar.
Backlink Alımı – Backlinklerin önemi ve dikkat edilmesi gerekenler.
Ziyaretçi Potansiyeli
Muhtemel SEO Soru ve Cevapları

Konu başında belirttiğim gibi bu kitap başlangıç seviyesine göre hazırlanmış ve basit araçlarla örnekler verilmiş. Web site sahiplerinin en büyük sıkıntısı özgün içerik olduğu olduğundan diğer SEO çalışmaları yapılsa da kopya içerik nedeniyle genellikle ilk sayfaya çıkmak çok zordur. Özgün içeriği halletmek size kalmış. Bunu halledebilirim derseniz ve bu işi artık profesyonel olarak hem kendi sitenizde hem de ücreti mukabilinde firmalara danışmanlık vererek yapmak istiyorsanız size bu kitabın daha gelişmiş versiyonu olan 200 sayfa civarındaki profesyonel SEO kitabı SEO Efendisi kitabını önerebilrim.

SEO Efendisi Kitabının içeriği için buraya tıklayın!

Bedava SEO Kitabınızı Buradan İndirebilirsiniz!

Sorularınızı ve görüşlerinizi yorum yazarak bildirebilirsiniz.

Ortak Ticaret

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)

Bu Yazıyı Faydalı Bulduysanız Arkadaşlarınzla Da Paylaşmayı Unutmayın!

PinterestYeni Başlayanlar İçin Ücretsiz SEO Kitabını Bedava İndirin konusunu Ask, Bing, Google, Yahoo ve Yandex arama motorlarında arayabilirsiniz.

 1. Kazanç Yolları
  Perşembe, 14 Eki 2010 zamanında 02:14 | #1

  Güzel faydalı bi pdf paylaşımı olmuş. hoşuma gitti :)

  blog sayfalarında eklenti kurulamadığı için seo yu uygulamak da zor oluyor :)

  iş görüyor yinede :)

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 2. Perşembe, 14 Eki 2010 zamanında 02:50 | #2

  Free servislerde bu tür kısıtlamalar oluyor. Kendinize ait bir alan adı ve hosting varsa SEOyu sınırsız şekilde uygulayabilirsiniz. Bu konuda Web Sitesi Sahibi Olmanın En Ucuz Yolu! konusundan faydalanabilirsiniz.

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 1. Pazar, 04 Tem 2010 zamanında 21:22 | #1
  » Net Para Sistemleri – Ekonomik Özgürlüğünüze Giden Yolculuk« OrtakTicaret.com » ile Her Zaman Daha Fazlasını Kazanacaksınız!

Dikkat: Yorumlarınızın onaylanabilmesi ve varsa sorularınıza cevap alabilmeniz için yukarıdaki formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Sahte email adresi ile doldurulan uydurma yorumlar onaylanmadan silinecektir.

Bu Konu için Popüler Arama Terimleri:

seo efendisi pdf, seo efendisi kitabı indir, seo efendisi kitabı bedava indir, seo eğitimi pdf, seo kitabi pdf, edibörs oyunları, seoların efendisi, borsaya yeni başlayanlar için kitap, uzmanından seo kitabı pdf, edibörsoynları, ücretsiz yeni kitaplar, KOLAY EDİBÖRS OYNA, ben10 eldibörs, seo efendisi kitabı pdf, seo kitabı indir, seo efendisi kitabı bedava, seo dersleri pdf, seo dersleri pdf indir, seo kitabı, seo eğitim pdf, seo eğitim kitabı, seo efendisi kitabı ücretsiz indir, ticarete yeni başlayanlar, uzmanından seo kitabı pdf indir, börsa kitap pdf, yeni başlayanlar için ticaret, edibörs videoları, edibörs oyna, yeni başlayanlar için borsa pdf, eldibörs, yeni başlayanlar için borsa kitabı, uzmanından seo pdf, eldibörs oyunları oyna, yeni başlayanlar için ticaret kitabı, yeni başlayanlar i̇çin akıl oyunları kitabı i̇ndi̇ri̇ri̇r, www ortakticaret com yeni-baslayanlar-icin-ucretsiz-seo-kitabini-bedava-indirin, Seoefendisi kitabını indir, seo uzmani kitap indir pdf, yeni başlayanlar i̇çin elektronik projeler kitap pdff, seonun efendisi kitabı indir, seonun kitabi, uzmanından ücretsiz seo kitabı pdf i̇ndirr, yeni başlayanlar için seo kitabı indir, site seo dersleri pdf, yeni başlayanlara borsa kitabı, ücretsiz seo kitabı, Ücretsiz Seo eğitimi indir, yeni başlayanlar için elektronik projeler indir, seo e-kitap, google seo eğitimi pdf