YeniÇarşım Nedir? Hürriyet e-Ticaret Platformu Yeni Çarşım Hakkında

YeniÇarşım Nedir? Hürriyet e-Ticaret Platformu Yeni Çarşım Hakkında


Seri ilanlar hizmetiyle 40 yılı aşkın süredir alıcılarla satıcıları buluşturan Hürriyet, bu alandaki liderliğini yeni alanlara taşımak amacıyla yepyeni bir internet çarşısı YeniÇarşım‘ı kurdu.

Yeni Çarşım web sitesi müşterilerine; güvenli bir alışveriş ortamında, piyasadaki geniş ürün gamına ulaşabilecekleri, gerçek mağazalardan alışveriş yapma imkanı sunmayı amaçlayan bir e-ticaret platformudur.

YeniÇarşım - Evden Çıkmadan Çarşıya Çık 1 Temmuz 1954’te başlayan seri ilan uygulamasıyla alıcıyla satıcıyı buluşturarak, milyonlarca insanın aradığını en elverişli koşullarda bulmasını sağlayan Hürriyet; şimdi de, bu misyonu dijital ticarette de devam ettirmek amacı ile müşterilerin ve mağazaların buluştuğu yepyeni bir e-ticaret platformu olan Yeniçarşım‘ı hayata geçirdi.

Yeni Çarşım; Hürriyet’in 63 yıllık tecrübesi ile müşterilerinin en geniş ürün yelpazesine kolaylıkla ulaşabilecekleri, zaman kaybetmeden en iyi ürünü en uygun fiyata bulabilecekleri ve gerçek mağazalardan alışveriş yapabilecekleri güvenli bir alışveriş ortamı sunmaktadır.

Yeni Çarşım web sitesinin iş ortakları, bir mağaza açarak, YeniÇarşım’ın sunduğu avantajlardan faydalanmakta, ürünlerini kolayca sergileyebilmekte, daha çok müşteriye tanıtabilmekte ve satışlarını arttırabilmektedirler. Şu anda 390 mağaza sahibi toplamda yüzbinlerce ürününü Yeni Çarşım‘da müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Yeni Çarşım Hürriyet’in doğrudan satı yaptığı bir e-ticaret sitesi değildir. Güvenli ödeme ve sanal mağaza altyapısı sunan bir aracı hizmettir. Açık arttırma uygulaması olmadan GittiGidiyor sitesinden yapılan satışların bir benzeri yapılmaktadır. Satıcılar ürünlerini YeniÇarşım’da sergilemekte alıcılar da güvenli alışveriş sistemini ve bir çok firmayı tek web sitesi içinde bularak ürünleri ve fiyatları kıyaslama imkanı bulmaktadır.

Yeni Çarşım Alış Veriş Merkezlerine inat bir Mısır Çarşısı gibi bir çok işeletmenin bir arada yer aldığı kültürümüze özgü Çarşı kelimesini seçerek kültürümüze bağlılığını da ortaya koymaktadır.


YeniÇarşım Web Sitesi İletişim Bilgileri


YeniÇarşım Şirket Ünvanı : Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş
YeniÇarşım Adresi: Mecidiyeköy Yolu Cad. No:12 Kule:2 Kat: 10 Mecidiyeköy-Şişli/ İstanbul
YeniÇarşım Telefonu : 0 212 326 94 94
YeniÇarşım Faksı : 0 212 245 16 79

Sorularınızı ve görüşlerinizi yorum yazarak bildirebilirsiniz.

Ortak Ticaret

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Share this post

One thought on “YeniÇarşım Nedir? Hürriyet e-Ticaret Platformu Yeni Çarşım Hakkında

Post Comment