Grand Opsiyon - 60 Saniye Opsiyonlarıyla Yatırımlarınıza Başlayın Bonus Fırsatını Kaçırmayın!
ana sayfa > YeniÇarşım - Güvenli Alışveriş Keyfi > YeniÇarşım Nedir? Hürriyet e-Ticaret Platformu Yeni Çarşım Hakkında

YeniÇarşım Nedir? Hürriyet e-Ticaret Platformu Yeni Çarşım Hakkında

Çarşamba, 29 Ağu 2012 2.748 yorum ekle yorumlara git

YeniÇarşım Nedir? Hürriyet e-Ticaret Platformu Yeni Çarşım Hakkında


Seri ilanlar hizmetiyle 40 yılı aşkın süredir alıcılarla satıcıları buluşturan Hürriyet, bu alandaki liderliğini yeni alanlara taşımak amacıyla yepyeni bir internet çarşısı YeniÇarşım‘ı kurdu.

Yeni Çarşım web sitesi müşterilerine; güvenli bir alışveriş ortamında, piyasadaki geniş ürün gamına ulaşabilecekleri, gerçek mağazalardan alışveriş yapma imkanı sunmayı amaçlayan bir e-ticaret platformudur.

YeniÇarşım - Evden Çıkmadan Çarşıya Çık 1 Temmuz 1954’te başlayan seri ilan uygulamasıyla alıcıyla satıcıyı buluşturarak, milyonlarca insanın aradığını en elverişli koşullarda bulmasını sağlayan Hürriyet; şimdi de, bu misyonu dijital ticarette de devam ettirmek amacı ile müşterilerin ve mağazaların buluştuğu yepyeni bir e-ticaret platformu olan Yeniçarşım‘ı hayata geçirdi.

Yeni Çarşım; Hürriyet’in 63 yıllık tecrübesi ile müşterilerinin en geniş ürün yelpazesine kolaylıkla ulaşabilecekleri, zaman kaybetmeden en iyi ürünü en uygun fiyata bulabilecekleri ve gerçek mağazalardan alışveriş yapabilecekleri güvenli bir alışveriş ortamı sunmaktadır.

Yeni Çarşım web sitesinin iş ortakları, bir mağaza açarak, YeniÇarşım’ın sunduğu avantajlardan faydalanmakta, ürünlerini kolayca sergileyebilmekte, daha çok müşteriye tanıtabilmekte ve satışlarını arttırabilmektedirler. Şu anda 390 mağaza sahibi toplamda yüzbinlerce ürününü Yeni Çarşım‘da müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Yeni Çarşım Hürriyet’in doğrudan satı yaptığı bir e-ticaret sitesi değildir. Güvenli ödeme ve sanal mağaza altyapısı sunan bir aracı hizmettir. Açık arttırma uygulaması olmadan GittiGidiyor sitesinden yapılan satışların bir benzeri yapılmaktadır. Satıcılar ürünlerini YeniÇarşım’da sergilemekte alıcılar da güvenli alışveriş sistemini ve bir çok firmayı tek web sitesi içinde bularak ürünleri ve fiyatları kıyaslama imkanı bulmaktadır.

Yeni Çarşım Alış Veriş Merkezlerine inat bir Mısır Çarşısı gibi bir çok işeletmenin bir arada yer aldığı kültürümüze özgü Çarşı kelimesini seçerek kültürümüze bağlılığını da ortaya koymaktadır.YeniÇarşım Web Sitesi İletişim Bilgileri


YeniÇarşım Şirket Ünvanı : Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş
YeniÇarşım Adresi: Mecidiyeköy Yolu Cad. No:12 Kule:2 Kat: 10 Mecidiyeköy-Şişli/ İstanbul
YeniÇarşım Telefonu : 0 212 326 94 94
YeniÇarşım Faksı : 0 212 245 16 79

Sorularınızı ve görüşlerinizi yorum yazarak bildirebilirsiniz.

Ortak Ticaret

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Bu Yazıyı Faydalı Bulduysanız Arkadaşlarınzla Da Paylaşmayı Unutmayın!

PinterestYeniÇarşım Nedir? Hürriyet e-Ticaret Platformu Yeni Çarşım Hakkında konusunu Ask, Bing, Google, Yahoo ve Yandex arama motorlarında arayabilirsiniz.

  1. şimdilik yorum yok.
  1. Pazar, 23 Eyl 2012 zamanında 20:19 | #1
    YeniÇarşım Güvenli Alışveriş Sistemi Nedir? Yeni Çarşım Güvenli Alışveriş Sistemi Nasıl Çalışmaktadır? | Ortak Ticaret ile Kazanç Fırsatları | İnternetten Para Kazanma Stratejileri, Satış Ortaklığı Sistemi, ProjeX, XNetwork, XD

Dikkat: Yorumlarınızın onaylanabilmesi ve varsa sorularınıza cevap alabilmeniz için yukarıdaki formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Sahte email adresi ile doldurulan uydurma yorumlar onaylanmadan silinecektir.

Bu Konu için Popüler Arama Terimleri:

yeni arm, yeniçarşım güvenilir mi, yeniçarşım iletişim, yeniçarşım şikayet, yeni çarşım şikayet, yeni çarşım nasıl, kosgeb ps3 oyun salonuiş planı, yeni çarşım iletişim, yeniçarşım telefon numarası, yeni çarşım güvenilir mi, yeniçarşım hakkında yorumlar, yeniçarşım forum, yeni çarşım, yeni çarşım forum, alışveriş yapma, yeniçarşım nasıl bir site, yeni çarşım yorumlar, yenicarsim nasıl çalışır, yeni çarşım telefon numarası, yeni çarşım sitesi hakkında yorumlar, teobook nedir hakkında şikayetler, yeni çarşım hakkında yorum, yeni çarşım tel, yeniçarşım parfümleri orjinal mi, yeni çarşım telefonu, yeniçarşım iletişim telefonu, yeni çarşım tel no, yeniçarşım mağaza açmak, yeni çarşım kimin, yeni çarşım firmasına güvenilir mi, yeni çarşım satış mağazası telefon numarası, yeniçarşım, internette güvenli alışveriş, yenicarsim yorum, hürriyet çarşım, yeniçarşım yorum forum, yeniçarşım yorumları, yeniçarşım hakkında, forum yeniçarşım, evden satış katalogları, yeniçarşım telefon numarası nedir, yeniçarşım telefon, yeniçarşım iş ilanları, yeniçarşım adresi, yeni çarşım sahibi, yeniçarşım internet mağazası forum, yenicarsim kim kurdu, yenicarsım kim ait, yeniçarşım internet sitesi hakkındaki yorumlar, yeniçarşım kime ait